استوپر درب ضد سرقت

 

گاهی اوقات می خواهید در را از داخل قفل کنید تا جلوی ورود هر کسی را بگیرید، حتی اگر یک کلید داشته باشد. اتاق های هتل و.. را در نظر بگیرید. راه حل، محصولات امنیتی درب ضد سرقت این است که درب را از داخل بسته می کند، حتی برخی از آنها زنگ هشدار نیز دارند.اکثر درپوش های امنیتی کوچک و قابل حمل هستند تا بتوانید کیف مسافرتی را حمل کنید و نصب آن بسیار آسان است.در ادامه این مقاله  از بهترین محصولات امنیتی درب ضد سرقت ، ابزارهای قابل حمل و میله های محکمی را معرفی میکنیم که برای درهای کشویی عالی هستند. درب های ضد سرقت  بادوام از ورود سارقان به اکثر اتاق ها جلوگیری می کند یا حداقل سرعت آنها را کاهش می دهد.

1- استوپر درب ضد سرقت بادی بار

میله درب امنیتی خانه بادی بار Door Jammer

اگر به دنبال یک گیره درب سنگین با طراحی خوب هستید، بستن درب بادی بار ممکن است همان چیزی باشد که نیاز دارید. از فولاد با روکش پودری گیج 16 ساخته شده است و وزن آن کمی بیش از 8 پوند است و هیچ قطعه پلاستیکی ندارد. علاوه بر این، تشک کف آن 8 اینچ مربع است – بزرگتر از بسیاری از درزگیرهای نواری. این کفپوش بزرگ به نگه داشتن ایمن میله در جای خود کمک می کند و مقاومت بیشتری در برابر نیروهای خارجی ایجاد می کند.

بادی بار از 36 اینچ تا 51 اینچ گسترش یافته و می تواند در انواع کف از جمله چوب، فرش و کاشی استفاده شود. بادی بار به دلیل وزنش برای سفر ایده آل نیست، اما یک کنترل دسترسی عالی برای استفاده مسکونی یا خوابگاهی است.چقدر قصد دارید برای بهترین مسدود کننده درب خرج کنید؟ این یک میله درب باکیفیت است که نسبت به قیمتش مناسب است. از مرغوب ترین مواد ساخته شده و فاقد قطعات پلاستیکی می باشد. علاوه بر این، به راحتی می توان آن را متناسب با درب های مختلف تنظیم کرد.

2- قفل استوپر درب ضد سرقت قابل حمل (دور جامر)

 

قفل درب قابل حمل DoorJammer برای امنیت خانه و محافظت شخصی (DJ1 - DoorJammer (نسخه اصلی))

 • بدون توجه به جایی که هستید از امنیت شخصی لذت ببرید. باریکاد قابل حمل درب دور جامر با ابعاد 4.75 اینچ H x 2.75 اینچ W و وزن 8 اونس، شما را در خانه، اداره، مدرسه و در تعطیلات ایمن نگه می دارد.
 • سازگار با انواع کفپوش ها، سیستم نوآورانه لولاها و زاویه ها، دور جامر را محکم به کف های موکت، کاشی و لمینت، زمانی که فشار خارجی بر در وارد می شود، محکم می کند.
 • نصب و حذف فقط چند ثانیه طول می کشد. هیچ ابزاری برای پیاده سازی این دستگاه انقلابی امنیتی خانه مورد نیاز نیست. در مواقع اضطراری می توانید به راحتی دور جامر را با یک حرکت رو به بالا جدا کنید.
 • پایه اکستنشن نئوپرن قابل تنظیم فقط به فاصله 0.3 اینچی نیاز دارد و می توان آن را با درهایی که آستانه بالایی دارند استفاده کرد. در خوابگاه یا اتاق هتل خود آرام بخوابید و در محل کار یا مدرسه از خود محافظت کنید.
 • ضمانت 12 ماهه در برابر ایرادات ساخت. ما آنقدر از دوام محصولات خود مطمئن هستیم که اگر دور جامر طبق وعده‌های خود عمل نکند، قیمت خرید شما را به طور کامل بازپرداخت خواهیم کرد.
 • دستگاه ایمنی قابل حمل دور جامر جمع و جور، سبک وزن و بسیار بادوام است و آن را به راه حلی ایده آل برای ایمن نگه داشتن درب شما در زمانی که در هتل یا خانه دوستان خود در حال حرکت هستید تبدیل می کند. حمل و نقل و نصب آسان است ، این یک گیره درب است که برای مسافرت عالی است اما می توان به راحتی در خانه نیز کار کرد.
 • چیزی که استفاده از آن را بسیار آسان می کند، زیر در می لغزد، وقتی آن را بالا می کشید قفل آن باز می شود.اگر کسی بخواهد در را با نیروی افقی به داخل فشار دهد، این نیرو به نیروی عمودی تبدیل می‌شود و می‌توان درب را با ایمنی بیشتری ایمن کرد. مزیت اصلی این ابزار این است که به کمتر از یک چهارم اینچ بین پایین در و زمین نیاز دارد که همان چیزی است که اکثر درهای داخلی دارند که اکثر آنها فاقد آن هستند.
 • 3-هشدار استوپر درب ارتقا یافته FEENM – ابزارهای ایمنی درب ضد سرقت برای مسافرت عالی برای خانه

  هشدار توقف درب ارتقا یافته FEENM - عالی برای درب ایمن مسافرتی ابزار ایمنی درب درب خانه

 • این یک توقف درب ارتقا یافته نسبت به سایرین است. از سایرین با کیفیت بهتر بادوام تر است.
 • 3 سطح حساسیت – کم – متوسط ​​- زیاد، با یک سوئیچ حساسیت قابل تنظیم میباشد .
 • صدایی بسیار بلند که مطمئناً کسی را با زنگ هشدار 120 دسی بل می ترساند. وزن: 128 گرم
 • هنگامی که کلید ON/OFF را پایین می آورید، می توانید از آن به عنوان درپوش معمولی درب استفاده کنید، درب را در حالت باز نگه دارید.
 • بدون نیاز به نصب به یک باتری 9 ولتی نیاز دارد (شامل نمی شود). روشی قابل حمل و آسان برای اضافه کردن ذهن هنگام سفر یا کار به تنهایی.

این محصول امنیتی درب دارای آلارم حساس 120 دسی بل نیز می باشد. این هشدار از باز شدن درب جلوگیری می کند. هنگام سفر می توانید این هشدار توقف درب را با خود داشته باشید. شما فقط باید آن را پشت در قرار دهید. طراحی دقیق آن مانع از باز شدن در هنگام باز شدن در می شود. این یک هشدار 120 دسی بل را راه اندازی می کند.

 مزاحمان از این صدا می ترسند و شما یک هشدار دریافت خواهید کرد. یک سوئیچ حساسیت قابل تنظیم وجود دارد که از دستکاری جلوگیری می کند. یک کلید روشن/خاموش وجود دارد که باعث نمی شود این زنگ به طور غیرمنتظره به صدا درآید. شما به یک باتری 9 ولتی نیاز دارید که شامل آن نباشد. شما باید آن را جداگانه خریداری کنید. این دزدگیر درب 10 بهترین دزدگیر توقف درب است. یکی از ایرادات این هشدار توقف درب این است که وزن دقیق  و اصطکاک کافی ندارد.

4- استوپر درب ضد سرقت سبز آهکی

Wedge-It WEDGE-IT-1 The Ultimate Door Stop, Lime Green

 • درها را تا 90 درجه از هر یک از 3 مکان – بالا ، پایین یا زمین باز نگه می‌دارد.
 • تقریباً تخریب ناپذیر – ساخته شده از پلاستیک LEXAN
 • اجازه می دهد تا پرسنل یا محصولات بدون بسته شدن یا برخورد درب به داخل و خارج شوند
 • رنگ آن لیمو سبز است 

   این  محصول، عمدتاً روی روسازی بتنی، اما بدون ترک یا ترک مویی. – می تواند برخی از فرورفتگی ها را در قاب فلزی ایجاد کند و می تواند به چوب آسیب برساند، اما معمولاً کوچکترین آنهاست و قابل مشاهده نیست و به نظر می رسد تا کنون مورد توجه قرار نگرفته است. اما ه شما هشدار داده شده است.

 • با وجود این، من به کاربران احتمالی توصیه می کنم که این موارد را در نظر بگیرند، و این محصول نسبت به مواد مورد استفاده برای ساخت درها، قاب ها و لولاها وقت گیرتر است. به عنوان مثال، درهای توخالی ارزان قیمت با سخت افزار سبک وزن (لولا و پیچ) و یک درب هیدرولیک مکانیکی ناهموار نصب شده اند. این به این دلیل است که خرابی لولا ناشی از موانع به نظر می رسد.به طور کلی، من به این محصول یک امتیاز پنج ستاره پرشور می دهم. در وقت من صرفه جویی می کند، به در می زند، در را با گاری و سطل زباله پاک می کند و رنگ های روشن نه تنها باعث می شود دستگاه به راحتی دیده شود، بلکه فراموش کردن آن نیز سخت می شود.

منبع : https://foter.com/security-door-stop

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.