انواع درب های ضد سرقت چوبی داخلی

درب چوب جامد:

منظور از درب ضد سرقت جامد، درب چوبی ساخته شده از چوب جامد است، هسته درب از کنده های طبیعی جنگلی ساخته شده است و پس از خشک شدن، با برش، پرداخت، کشیدن، سوراخ کردن، سنگ زنی پرسرعت و سایر فرآیندها پردازش می شود. . ساختن. برای درب های چوب جامد بیشتر از چوب های قیمتی مانند گیلاس، گردو و ساج استفاده می شود.

انواع درب های ضد سرقت چوبی داخلی

ویژگی های انواع درب های ضد سرقت چوبی داخلی

 

درب چوب جامد دارای بافت و رنگ دانه طبیعی چوب است که هیچ درب چوبی دیگری نمی تواند جایگزین آن شود و بدون شک بهترین انتخاب برای خانواده هایی است که سبک دکوراسیون طبیعی را تحسین می کنند.

نه تنها ظاهر نفیس است، کنده کاری نیز نفیس است، بلکه الگوها نیز متنوع هستند.

رطوبت درهای چوب جامد به طور کلی کمتر از 12٪ است و در مقایسه با سایر محصولات چوبی با همان استاندارد، پردازش از نظر دقت بالاتر، بدون قالب آشکار، بدون سوراخ، نی، نیم شیشه، شیشه کامل است. چارچوب درب شیشه ای باید به دقت پردازش شود و خط بسته شدن باید تکمیل شود.

درب چوب جامد دارای سختی بالا، براقیت خوب، بدون تغییر شکل، ضد پیری است و یک محصول لوکس بالا است.

ضد کپک، ضد رطوبت، ضد رسوب، مقاوم در برابر حرارت، ضد ترک، قوی و بدون تغییر شکل، عایق صدا و عایق حرارت خوب است و محصولی بادوام است. غیر سمی، بی بو، بدون فرمالدئید، تولوئن، بدون آلودگی رادیواکتیو، حفاظت از محیط زیست و سلامت، یک محصول عالی حفاظت از محیط زیست سبز است. پر از معنای هنری، نجیب و ظریف به نظر می رسد، می تواند نقش زیباسازی اتاق را ایفا کند.

درب کامپوزیت:

منظور از درب کامپوزیت همانطور که از نامش پیداست دری است که از دو یا چند متریال اصلی چوب ساخته شده است، مغز درب بیشتر از پرکننده های کاج، صنوبر یا وارداتی و رویه آن روکش چوبی جامد می باشد.

مزایای درب کامپوزیت:

مزایای درب کامپوزیت:

نیازی به رنگ آمیزی نیست که باعث صرفه جویی در هزینه ها و صرفه جویی زیادی در روغن می شود، آلودگی رنگ وجود دارد و تغییر شکل دادن آن آسان نیست.

این رابط دارای الگوهای مختلف، خطوط صاف، رنگ های روشن، بافت طبیعی شفاف، بافت جامد و حس بصری سه بعدی زیبا است.

در مقایسه با درب سنتی چوب جامد، مزایای زیادی دارد، ضد رطوبت، مقاوم در برابر حشرات، تغییر شکل نمی دهد، ترک نمی خورد، بادوام است و در حفظ گرما خوب است. مجهز به انواع چهارچوب درب مناسب برای دیوارهای با ضخامت های مختلف و نصب آسان می باشد. رنگ آنها متفاوت است، طراحی شخصی می تواند نیازهای مشتریان مختلف را برآورده کند.

مد روز، تمام رنگ. زیبا و سخاوتمند، پر از حس هنری، حس قوی سه بعدی. سطح، فرآیند رنگ، مناسب برای انواع سبک های اتاق، نجیب و ظریف، طراحی شخصی، و تلاش برای دستیابی به تفسیر کامل از زندگی با کیفیت است.

معایب درب های کامپوزیت:

درب سنگین‌تر است، نیاز به پوشش و لولای درب بسیار بیشتر است و روکش‌های بدون رنگ درب نیز مستعد مشکلات هستند.

قیمت گران است: گردوی سیاه بازار رایج را به عنوان مثال در نظر بگیرید، قیمت آن حدود 4500 یوان است، قیمت کاتالپا معمولی، بلوط و زبان گنجشک نیز حدود 2400 یوان است.

ترک خوردن یا تغییر شکل آسان: درهای چوب جامد از چوب طبیعی ساخته شده اند و رطوبت چوب باید بین 8 تا 12 درصد باشد. این خیلی اهمیت دارد. اگر به آن مسلط نباشید، مستقیماً بر پایداری محصول نهایی (ترک خوردن یا تغییر شکل) تأثیر می گذارد.

درب قالبی:

معنی درب چوبی قالب‌گیری شده: دو تکه پانل چرمی برس خورده با الیاف با چگالی بالا با شکل و دانه‌های چوب هدفمند فشرده شده مکانیکی، زیرا پانل درب توخالی است، اثر عایق صدا ایده‌آل نیست و نباید ضد آب باشد.

درب قالبی:

درب چوبی قالب گیری شده با لایه ای از روکش “لاک” پوشانده شده است تا جلوه تزئینی بافت چوب طبیعی را حفظ کند و در عین حال می تواند یک موزاییک پانلی زیبا و زنده، اقتصادی و کاربردی باشد. درب قالبی همچنین دارای ویژگی های مقاومت در برابر رطوبت، ضریب انبساط کم و مقاومت در برابر تغییر شکل بوده و پس از مدتی استفاده، ترک های سطحی، اکسید شدن و تغییر رنگ ایجاد نخواهد کرد.

درب های چوبی به دلیل هزینه های تولید نسبتا پایین تر از درب های چوب جامد گران قیمت مقرون به صرفه تر هستند و خانواده های با درآمد متوسط ​​بیشتر ترجیح داده می شوند. درب های چوبی قالبی نیز از محصولات درب های چوبی قالبی بسیار محبوب در بازار کم هستند.

درب بدون رنگ:

درب بدون رنگ:

مزایا: سطح محصول صاف، روشن و بدون رنگ است که می تواند از عواقب وحشتناک گازهای سمی منتشر شده در هوا بر روی بدن انسان پس از استفاده از سایر مواد تزئینی برای پوشش جلوگیری کند.

معایب: به راحتی تحت تأثیر عوامل رطوبت، دما و هوا قرار می گیرد و باعث باز شدن و تغییر شکل سطح می شود.

درب رنگ شده:

درب رنگ شده:

مزایا: درجه بالا، تغییر آسان، اثر کلی خوب، بدون لکه روغن. به طور کلی به روشن، مات و مروارید تقسیم می شود. بصری ترین جلوه.

معایب: هنگام استفاده باید مراقب بود تا از ضربه و خراش جلوگیری شود. پس از آسیب، تعمیر آن دشوار است و باید به طور کلی تعویض شود. انحراف رنگی بیشتر در آشپزخانه هایی با دود روغنی بیشتر رخ می دهد.

منبع : https://www.arabicprogrammer.com/article/9403901349/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.