برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

انواع درب های ضد سرقت

به عنوان مانعی برای محافظت از ایمنی خانه شما، درب ضد سرقت باید با دقت انتخاب شوند. مارک های درب های ضد سرقت (Types of anti-theft doors) موجود در بازار پیچیده هستند و کیفیت آنها متفاوت است، همه آنها می گویند بهترین و مطمئن ترین هستند، اما در واقع چیز خاصی در داخل وجود دارد.

طبقه بندی انواع درب ضد سرقت

 نوع نرده:

این یک درب ضد سرقت رایج است که در روزهای اولیه از جوش لوله فولادی ساخته شده بود. بزرگترین مزیت آن تنفس، سبکی و قیمت نسبتا پایین است.

نیمه بالایی درب ضد سرقت از لوله فولادی حصاری یا ورق فولادی و نیمه پایینی از ورق فولادی نورد سرد ساخته شده است که با چندین نقطه قفل قفل شده است تا از قابلیت درب ضد سرقت اطمینان حاصل شود. برای مقاومت در برابر سرقت

درب ضد سرقت نرده ای

درب محافظ فیزیکی:

این پرکاربردترین مورد در سال های اخیر است که از ورق فولادی چند لایه نورد سرد ساخته شده است و مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد.

ورق دولایه استیل ورقه درب با مواد عایق حرارتی و نسوز پر شده است که عملکرد ضد سرقت، نسوز، عایق حرارت و عایق صدا را دارد.

درب محافظ فیزیکی:

درب محافظ کامپوزیت:

ترکیبی از درب توپر و نرده درب ضد سرقت می باشد. دارای ویژگی های ضد سرقت، مگس و پشه در تابستان، تهویه و خنک کننده و عایق گرما و صدا در زمستان است.

درب محافظ کامپوزیت:

درب استیل ضد زنگ:

همچنین برای درب آهنی ارتقا یافته است.از فولاد ضد زنگ و ورق استیل ساخته شده است.ضد سرقت به خصوص خوب است.حتی میله های استیل داخل آن شبیه درب ضد سرقت بانک است اما رنگ آن تک رنگ است. و قیمت بالاست.

درب استیل ضد زنگ:

درب ضد سرقت آلیاژ آلومینیوم:

به عنوان ماده پایه از آلیاژ ساخته شده است، وزن آن سبک تر و رنگارنگ تر از فولاد ضد زنگ است و قیمت آن کمی ارزان تر است که برای شیک پوشان انتخاب خوبی است.

درب ضد سرقت آلیاژ آلومینیوم:

درب محافظ برنجی:

مس در مقاومت در برابر آتش، سرقت و خوردگی عملکرد خوبی دارد، اما قیمت آن گران است، بنابراین گزینه های کمی در بازار وجود دارد.

درب محافظ برنجی:

مهارت های انتخاب انواع درب ضد سرقت

ضخامت ورق فولادی قاب درب ضد سرقت با ضخامت و پر کردن واجد شرایط باید بیشتر از 2 میلی متر باشد و ضخامت بدنه درب به طور کلی بالاتر از 20 میلی متر است. وزن بدنه درب به طور کلی باید بالای 40 کیلوگرم بررسی شود و می توان آن را با برداشتن روزنه، جعبه زنگ در یا دستگیره قفل برداشت. ساختار داخلی در را با روش های دیگر بررسی کنید.

ضخامت ورق فولادی بدنه درب باید بیش از 1.0 میلی متر باشد و در داخل آن چندین میله فولادی تقویت کننده وجود دارد، به طوری که صفحات جلو و پشت بدنه درب به یکدیگر متصل می شوند تا استحکام کلی بدنه درب افزایش یابد.

بهتر است آزبست و سایر مواد با عملکرد نسوز، حفظ حرارت و عایق صدا به عنوان پرکننده در درب باشد. با دستان خود در را بکوبید تا صدای “اهرم” ایجاد شود. دوستان همچنین می توانند در را به صورت دستی باز و بسته کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.