بهترین قفل درب ضد سرقت

هر کسی که به دنبال تقویت امنیت خانه خود است باید به دنبال بهترین قفل درب ضد سرقت با امنیت بالا باشد. این دستگاه ها از ورود سارقان به خانه شما جلوگیری می کند. این وسیله ای موثر برای ایمن نگه داشتن خانواده و اشیاء با ارزش شماست.

با این حال، بسیاری از قفل های درب ضد سرقت با امنیت بالا در بازار امروزی وجود دارد. جدا کردن گزینه های باکیفیت از گزینه های کم کیفیت برای خریداران جدید به چالشی تبدیل شده است. همانطور که می توانید تصور کنید، این امر منجر به ناامیدی بسیاری از مردم از این روند شده است.

اما اگر بدانید چه ویژگی‌ها و عواملی را باید در نظر بگیرید، این فرآیند می‌تواند ساده شود. این منابع کل جستجو را بسیار ساده تر و در دسترس تر می کند. در اینجا یک پیش‌نمایش سریع از برخی از جنبه‌های ضروری برای انتخاب قفل‌های امنیتی بالا آورده شده است:

 • پیچیدگی سیلندر قفل: خریداران قفل های سیلندری را می خواهند که به اندازه کافی پیچیده باشد تا یک مزاحم احتمالی را گیج و ناامید کند. این سیلندرها باید مقاومت کافی را در برابر کلیدهای ضربه‌ای، تلاش‌های برداشتن و قالب‌گیری قفل ارائه دهند.
 • کیفیت ساخت: قفل های با امنیت بالا به جای داشتن شکاف های پلاستیکی یا گسترده، از اجزای فلزی سنگین ساخته می شوند. توصیه می‌کنم از گزینه‌هایی با حداقل درجه 1 یا 2 ANSI استفاده کنید.
 • استحکام پیچ و مهره: صاحبان خانه، قفل هایی با امنیت بالا با پیچ های فولادی سخت شده می خواهند که در برابر حملات مقاومت کنند. این پیچ ها باید در برابر پتک، لگد، برش، ضربه شانه و موارد دیگر مقاومت موثری داشته باشند.

  هشت نوع از بهترین قفل درب ضد سرقت با امنیت

1. قفل Mul-T-Lock ‎008J-MD1-D با امنیت بالا

 

1. قفل Mul-T-Lock ‎008J-MD1-D با امنیت بالا

Deadbolt، قفل Deadbolt با امنیت بالا ‏Mul-T-Lock ‎008J-MD1-D Cronus است. ساختار فولاد ضد زنگ بادوام آن بیش از یک بار ثابت کرده است که در برابر یک مزاحم احتمالی مقاومت می کند.

به عنوان مثال، این مدل با یک پین سخت شده فولادی و رزت هسته فولادی ارائه می شود. هر دوی این جنبه ها کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که قفل می تواند به راحتی در برابر سوراخ کردن و چیدن مقاومت کند. من حتی یک دوست قفل ساز سعی کردم بدون هیچ موفقیتی از آن عبور کند.

درجه 2 ANSI محصول تنها دوام چشمگیر آن را تایید می کند. نباید هیچ مشکلی در حفاظت از خانه‌ها، املاک تجاری یا وسایل دیگر داشته باشد. به همین دلیل، دزدها علاقه زیادی به دیدن این قفل برای محافظت از اهداف خود ندارند.

یکی دیگر از جنبه های مهم، محدوده تنظیم نسبتاً گسترده این قفل بود. این می تواند برای هر دری با ضخامت 1⅜ اینچ تا 1¾ اینچ قرار بگیرد و کاربردهای زیادی را پوشش دهد. صادقانه بگویم، در اکثر درهای خانه من بدون مشکل خاصی کار می کند.

این قفل دارای سه کلید برای اهداف راحتی نیز می باشد. این به فردی مانند من که دائماً چیزهایی را از فراموشی خود از دست می دهد کمک خواهد کرد. به علاوه، این قفل دارای یک کارت تکراری است تا در صورت نیاز، کلیدهای بیشتری بسازد.

 
مزیت
 • ساختار فولاد ضد زنگ بادوام
 • پین سخت شده فولادی و رزت هسته فولادی در برابر چیدن و سوراخ کردن مقاومت می کنند
 • رتبه بندی امنیتی ANSI درجه 2
 • مناسب برای هر دری با ضخامت 1⅜ اینچ تا 1¾ اینچ
 • دارای سه کلید و یک کارت تکراری
معایب
 • دستورالعمل های کم رنگ

 

2. قفل مسکونی Medeco 11TR50319 Maxum

2. قفل مسکونی Medeco 11TR50319 Maxum

قفل Deadbolt 11TR50319 Maxum Residential Medeco سطحی از دوام را ارائه می دهد که اکثر گزینه های دیگر با آن مطابقت ندارند. ساختار فلزی آن با یک سیلندر امنیتی با قفل سه گانه برای جلوگیری از نفوذ بیشتر سارقان کافی است.

در نتیجه، تعجبی ندارد که این مدل دارای رتبه امنیتی ANSI درجه 1 باشد. این جنبه تأیید می کند که این قفل یکی از امن ترین گزینه های موجود است. این نسبتاً تأثیرگذار بود که شاهد آن بودم که به راحتی در برابر تلاش های دور زدن من مقاومت می کند.

استفاده از قفل نیز خیلی سخت نیست. دارای مکانیزم قفل کردن کلید در خارج و چرخش انگشت شست در داخل آن است. بنابراین، هر زمان که به آن نیاز داشتم با این قفل خاص هیچ مشکلی برای حفظ حریم خصوصی نداشتم.

Medeco با تطبیق پذیری این محصول نیز کار خوبی انجام داد. بر اساس نظرات مشتریان، در نصب درهایی با ضخامت 1¾ تا 2 اینچ نباید مشکلی داشته باشد. من مطمئناً هیچ مشکلی برای قرار دادن آن بر روی درب ورودی نداشتم و با آن احساس امنیت بیشتری می کردم.

در نهایت، طراحی محصول دارای زیبایی است که می تواند در اکثر خانه ها جا بیفتد. روکش نیکل ساتن آن کاملاً به دکور درب من متصل شده است. اگر صادقانه بگویم، این قفل درب من را در ظاهر بسیار مورد نیاز ارتقا داد.

.
مزیت
 • ساختار فلزی بادوام با سیلندر سه قفل
 • رتبه ANSI درجه 1 برای ایمنی
 • مکانیسم چرخش انگشت شست و قفل کلید با استفاده آسان
 • برای هر دری با ضخامت 1¾ تا 2 اینچ مناسب است
 • روکش نیکل ساتن قابل مشبک شدن
معایب
 • مشکلات بسته بندی ممکن است ایجاد شود، البته نه اغلب

3. Mul-T-Lock ‎206X-MD1 Deadbolt امنیت بالا

 

3. Mul-T-Lock ‎206X-MD1 Deadbolt امنیت بالا

Mul-T-Lock ‎206X-MD1 Interactive+Cronus High Security Deadbolt به جای یک قفل، دو قفل با امنیت بالا را در اختیار کاربران قرار می دهد. بنابراین، به من این امکان را داد که بدون انجام دو خرید، هم درهای ورودی و هم درهای سوله را ایمن کنم.

من همچنین از سیلندر کلید سنگین آن راضی بودم که کیفیت مقاومت بالایی دارد. در توقف حفاری، کلیدهای ضربه گیر و تلاش برای برداشتن نباید مشکلی داشته باشد. من هنوز کسی را امتحان نکرده ام، اما چندین مشتری متوجه شدند که این قفل ها با موفقیت مزاحمان را متوقف می کنند.

هر قفل Deadbolt دارای دو کلید (در مجموع 4) و یک کارت تکثیر کلید است. کنترل کلید بسیار بیشتری را ارائه می دهد زیرا هیچ کس نمی تواند این کلیدها را بدون ارائه کارت کپی کند. به همین دلیل، من نسبت به محافظت از اشیای با ارزش من در پشت این قفل ها بسیار بیشتر احساس اطمینان می کنم.

توجه به این نکته ضروری است که ساختار کلیدها بادوام و قابل اعتماد است. من شک دارم که کسی در طول زمان با این خراش یا فرسودگی مشکل داشته باشد. Mul-T-Lock به وضوح وقت خود را گرفت و اطمینان حاصل کرد که این قطعات برای استفاده منظم آماده هستند.

سایر ویژگی های قابل توجه عبارتند از نصب هر دری با ضخامت 1⅜ تا 1¾ اینچ، رتبه بندی امنیتی ANSI درجه 2، و چندین نوع پرداخت موجود. در نهایت یک گزینه محکم است که به من اطمینان کامل در امنیت آن می دهد.

 
مزایا
 • 2 بسته برای چندین برنامه
 • سیلندر کلید سنگین با کیفیت مقاومت
 • شامل چهار کلید بادوام و یک کارت تکراری
 • مناسب برای هر دری با ضخامت 1⅜ تا 1¾ اینچ،
 • سطح امنیتی ANSI درجه 2
 • چندین نوع پرداخت برای موقعیت های مختلف
معایب
 • سابپار شامل پیچ

4. دستگیره درب Kwikset Juno ‎991 J 15 SMT CP

 

4. دستگیره درب Kwikset Juno 991 J 15 SMT CP

 

قفل های دربضد سرقت  با امنیت بالا با سبک زیاد رایج نیستند. اما دستگیره درب Juno ‎991 J 15 SMT CP و Deadbolt Kwikset مطمئناً با روکش نیکل ساتن خود مطابقت دارد. هنگامی که به درستی نصب شود، هر دری بسیار جذاب تر به نظر می رسد.

اما این حس سبک بدون ویژگی های محافظتی چشمگیر اهمیت چندانی ندارد. خوشبختانه، این ترکیب دستگیره در/ددبولت راه های مختلفی برای اطمینان از ایمن ماندن خانه من دارد. یک مثال محکم، استفاده از فناوری کلید مجدد SmartKey است.

این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا قفل های خود را در سه مرحله ساده دوباره کلید بزنند. من حتی برای انجام آن مشکلی نداشتم، که با توجه به توانایی های من یک معجزه مرزی است. به همین دلیل، هرگز نباید نگران کلیدهای امانت‌گرفته یا گم شده باشم، زیرا می‌توانم فرآیند کلید زدن مجدد را انجام دهم.

همچنین باید به گیره تک سیلندر این محصول اشاره کنم. راستش را بخواهید، امنیت ارائه شده توسط این جنبه به سختی با رتبه ANSI درجه 1 آن مطابقت دارد. این به من ایمان کامل به توانایی این گزینه برای جلوگیری از ورود مزاحمان به خانه من می دهد.

نوار کناری قفل قفل با محافظ BumpGuard یکی دیگر از ویژگی های برجسته است. این فقط برای هر کسی که این گزینه خاص را نصب می کند، امنیت بیشتری ایجاد می کند. بعلاوه، هر قطعه سخت افزاری توسط محافظ آنتی باکتریال Microban برای سطوح تمیزتر محافظت می شود.

با این حال، من یک مشکل با این گزینه داشتم. هر دو دستگیره درب اندازه یکسانی ندارند، که از دیدگاه کاربر کمی ناخوشایند به نظر می رسد. این بر عملکرد آنها تأثیر نمی گذارد، اما اگر نمی خواستم Kwikset آن را قبل از فروش این گزینه در نظر بگیرد، دروغ می گویم.
مزایا
 • روکش نیکل ساتن شیک
 • فرآیند کلید زنی مجدد سه مرحله ای آسان
 • گیره تک سیلندر درجه 1
 • نوار کناری قفل با محافظ BumpGuard
 • مجهز به محافظ آنتی باکتریال Microban برای سطوح تمیزتر
معایب
 • دستگیره های درب هم اندازه نیستند

5. قفل Master Lock M736XKAD Heavy-Duty Steel Padloc

5. قفل Master Lock M736XKAD Heavy-Duty Steel Padloc

مزاحمان از دیدن قفل فولادی سنگین M736XKAD Master Lock که از اهداف خود محافظت می کند، خوششان نمی آید. به عنوان مثال، این مدل دارای یک سیلندر قفل پنج پین است که مقاومت در برابر برداشتن فوق العاده ای را ارائه می دهد.

طراحی غل و زنجیر پنهان قفل یکی دیگر از جنبه هایی است که می تواند سارقان را ناامید کند. دسترسی آسان به غل و زنجیر را برای تلاش های برش با استفاده از برش پیچ و مهره متوقف می کند. من چندین بار تلاش کردم تا یک موقعیت برش محکم داشته باشم و به طور گسترده ای ناموفق بودم.

کاربران باید تطبیق پذیری این قفل را نیز در نظر بگیرند. ممکن است برای استفاده از درب جلو مناسب نباشد، اما من این گزینه را برای درهای کشویی یا سوله ای ارزشمند یافتم. علاوه بر این، برای راحتی بیشتر می تواند در داخل یا خارج از خانه کار کند. حتی نشان داده شده است که در محافظت از کامیون ها و کامیون های متحرک مفید است.

این گزینه همچنین دارای یک محافظ نگهدارنده کلید است. من را از رها کردن قفل دستگاه به عنوان یک اقدام احتیاطی بیشتر باز می دارد. من فقط چند هفته است که این قفل را دارم و قبلاً چندین بار با این ویژگی من را نجات داده است.

یکی دیگر از مزایایی که قابل ذکر است ساخت فولاد با روکش روی آن است. این دلیل دیگری برای استحکام قابل توجهی است که ارائه می کند و از مقاومت در برابر خوردگی محافظت می کند. خریداران می توانند انتظار داشته باشند که این قفل با این طراحی بیش از دو سال دوام بیاورد.

 
مزایا
 • سیلندر قفل 5 پین
 • طراحی غل و زنجیر پنهان از حملات کاتر پیچ جلوگیری می کند
 • مناسب برای کاربردهای مختلف (در فضای باز یا داخلی)
 • مجهز به محافظ نگهدارنده کلید
 • ساختار فولادی با روکش روی مقاوم در برابر خوردگی
معایب
 • پیچ یا مهره شامل نمی شود

6. Kwikset 98015SMTCPتک سیلندرDeadbolt

 

6. Kwikset 98015SMTCPتک سیلندرDeadbolt

Deadbolt تک سیلندر 98015SMTCP Kwikset نسبت به سایر گزینه های موجود در این لیست کمی سنتی تر است. اما این طراحی کلاسیک آن را از ارائه امنیت محافظ قفل درب با امنیت بالا باز نمی دارد.

پس از همه، آن را با یک ساختار محکم تک سیلندر ساخته شده برای استفاده بیرونی عرضه می شود. باید بدون تلاش زیاد در برابر اکثر حملات مزاحمان از کلیدهای انتخابی تا ضربه زدن مقاومت کند. فرآیند استفاده نیز ساده بود.

دارای قفل خارجی با دسترسی کلید و چرخش انگشت شست داخلی است. من هیچ مشکلی در قفل یا باز کردن این مدل با هر دو مکانیزم نداشتم زیرا هیچ گونه چسبندگی وجود نداشت. باید اشاره کنم که استفاده از چرخش انگشت شست نیز راحت بود، که همیشه اینطور نیست.

این قفل همچنین از فناوری SmartKey استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که کلید زدن مجدد یک فرآیند سه مرحله ای ساده است. هر گونه نگرانی در مورد گم شدن کلید یا کلیدهای امانت گرفته شده را از بین می برد. من مهمانان زیادی دارم که به خانه ام می آیند/از خانه خارج می شوند، بنابراین این ویژگی برای من یک موهبت الهی است.

علاوه بر این، این قفل دارای یک ضامن قابل تنظیم است تا بر روی تمام درهای استاندارد قرار گیرد. من نمی توانم درب خارجی را تصور کنم که این مدل به یک وسیله امنیتی ارزشمند تبدیل نشود. در نهایت، Kwikset به اندازه کافی خوب بود که شامل پایان مادام العمر و ضمانت های مکانیکی بود.

 
مزایا
 • ساختار محکم و تک سیلندر مرده
 • مکانیسم های قفل/باز کردن راحت و روان
 • فرآیند کلیدگذاری مجدد ساده با فناوری SmartKey
 • مجهز به یک ضامن قابل تنظیم برای قرار گرفتن در همه درهای استاندارد
 • پایان مادام العمر و ضمانت های مکانیکی
معایب
 • فرآیند نصب ممکن است برای برخی دشوار باشد

7. قفل Deadbolt الکترونیکی Hugolog

 

7. قفل Deadbolt الکترونیکی Hugolog

یکی از انتخاب های منحصر به فرد ما قفل Deadbolt الکترونیکی Hugolog است. این یک گزینه الکترونیکی است که به جای تکیه بر کلیدها، از صفحه کلید با نور پس زمینه استفاده می کند. به همین دلیل، راحتی بیشتری نسبت به اکثر قفل‌های درب بسته‌بندی با امنیت بالا ارائه می‌کند.

صفحه کلید خود دارای برخی از جنبه های جذاب است که باید به آنها توجه کرد. متوجه شدم که ویژگی کد نادرست آن را دوست دارم، که دستگاه را پس از ده کد اشتباه قفل می کند. این مانع از این می شود که مزاحمان به سادگی ترکیبات تصادفی خارج از خانه من را حدس بزنند.

من همچنین از ساخت آلیاژ آلومینیوم این محصول راضی بودم. ثابت کرده است که محافظت ارزشمندی در برابر ضربه و برخورد ارائه می دهد. من فکر نمی کنم کسی بدون کلید یا کد مناسب از این قفل الکترونیکی عبور کند.

کاربران از دیدن ضد آب بودن این محصول به وجد خواهند آمد. مانند سایر قفل های درب ورودی با امنیت بالا، هیچ مشکلی در کار کردن در بیرون برای استفاده روزانه نخواهد داشت. در واقع، من این قفل الکترونیکی را برای هفته ها بدون هیچ مشکلی روی یکی از درهای بیرونی خود نصب کرده ام.

نصب برای این قفل نیز نمی تواند آسان تر باشد. فقط به یک پیچ گوشتی و حدود 5 یا 10 دقیقه نیاز داشت. اکثر قفل‌های امنیتی برای درب‌ها به تلاش بسیار بیشتری نسبت به آنچه من در این نصب انجام داده‌ام نیاز دارند.

مزایا
 • ورود بدون کلید از طریق صفحه کلید با نور پس زمینه
 • حفاظت کافی در برابر حدس زدن کد
 • ساخت آلیاژ آلومینیوم با مقاومت در برابر ضربه/برخورد
 • مناسب برای استفاده در فضای باز (ضد آب)
 • نصب فقط به پیچ گوشتی نیاز دارد
معایب
 • دسترسی از راه دور وجود ندارد

8. Medeco Maxum 11-0102-605 دو سیلندر Deadbolt

8. Medeco Maxum 11-0102-605 دو سیلندر Deadbolt

گزینه نهایی ما ، Medeco’s Maxum 11-0102-605 Double Cylinder Deadbolt، این لیست را با یک انفجار قابل توجه به پایان می رساند. دارای چندین ویژگی امنیتی است که آن را به رقیبی برای قوی‌ترین قفل در دسترس تبدیل می‌کند.

به عنوان مثال، ساختار دو سیلندر درجه 1 آن یک جنبه دشوار است که نادیده گرفته می شود. تقریباً هر درب خارجی باید امنیت کاملی را ارائه دهد. متوجه شدم که آن را روی در ورودی خود قرار داده ام و هنگام مسافرت یا خواب به من آرامش می دهد.

توانایی آن در مقاومت در برابر چیدن یکی دیگر از جنبه های جذاب بود. از دوست قفل سازم خواستم با ابزاری به خانه ام آمد تا این قفل را انتخاب کند. او با آن تلاش ها موفقیت چندانی نداشت و به من اعتماد به نفس بیشتری داد.

جدا از جنبه های امنیتی، بهتر از اکثر قفل های مسکونی با امنیت بالا به نظر می رسد. طراحی زیبای برنجی ظرافتی را ارائه می دهد که من اغلب در این محصولات نمی بینم. درب ورودی من را زنده کرد و کمی بیشتر از آنچه انتظار داشتم ارائه داد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.