درب لولا پیوت یکی از مجلل ترین و خاص ترین درب های موجود در بازار است. افرادی که به دنبال جلوه ظاهری خاص و متفاوت هستند می توانند این نوع درب را نصب کنند. به جرات می توان گفت استفاده از این نوع درب ها بسیار متداول شده است. نصب درب پیوت تاثیر بسزایی بر افزایش ارزش اقتصادی بنا دارد. نصب درب پیوت سبب ایجاد جلوه ای لوکس و متفاوت در بنای شما خواهد شد.

طراحی منحصر به فرد و ویژگی های خاص درب های پیوت سبب کاربرد متنوع آن ها شده است. این نوع درب ها به دلیل دارا بودن ظاهری متفاوت سبب ایجاد کلاس نوینی در درب های ضد سرقت شده اند. کشورهای مختلفی از درب های پیوت استفاده می کنند. کشور ایران از جمله کشورهایی است که به میزان بسیار زیادی از درب های پیوت استفاد می کند.

درب محوری | پنجره محوری | Pivot | مزایای پیوت | پارس آلومینیوم

درب لولا پیوت چیست؟

درب لولا پیوت یکی از جدیدترین و شیک ترین متریال های بکار برده شده در خانه های مدرن و امروزی است. امروزه از متریال های متنوعی برای ساخت ساختمان ها استفاده می شود. استفاده از متریال های متنوع سبب ایجاد جلوه بصری فوق العاده در ساختمان های امروزی شده است. نصب درب پیوت برای افرادی که می خواهند زیبایی و تنوع چشمگیری را در فضای ساختمان خود ایجاد کنند بهترین گزینه به حساب می آید.

منظور از درب های پیوت درب هایی می باشد که لولا در قسمت بالایی و پایینی درب تعبیه شده باشد. در واقع لولای این نوع درب ها در فاصله چند سانتی متری از چهارچوب در ساخته می شود. در حالیکه در درب های معمولی لولا در یک طرف درب قرار دارد.

باز و بسته شدن درب پیوت با درب های قدیمی متفاوت می باشد، از اینرو این تفاوت سبب زیبایی چشمگیر درب های پیوت شده است. ساختار این نوع درب ها باعث شده است که میزان بازشوی درب های پیوت نسبت به درب های معمولی بیشتر باشد. نام دیگر این نوع درب ها درب های پاشنه محوری و یا درب لولا پروانه ای است.

ویژگی های بارز درب لولا پیوت

درب لولا پیوت به دلیل ساختار ویژه ای که دارد بسیار جلب توجه می کند. این نوع درب ها به شکل متفاوتی باز و بسته می شوند. یکی از ویژگی های بارز درب های پیوت قابلیت چرخش آن ها است. این نوع درب به دلیل طراحی منحصر به فردی که دارد از قابلیت چرخش 0 تا 270 درجه برخوردار می باشد. می توان گفت شعاع گردش این نوع درب ها بسیار زیاد است.

نصب این نوع درب ها سبب ایجاد ظرافت خاصی در معماری و طراحی منزل شما می شود. به جرات می توان گفت نصب درب لولا پیوت فضایی بسیار زیبا و فوق العاده جذاب را ایجاد خواهد کرد. به همین دلیل استفاده از این نوع درب ها در منازل امروزی و مدرن به وفور قابل مشاهده است. ساختار این نوع درب ها به گونه ای است که تمام الگوهای ذهنی ما را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

 

طراحی درب پیوت به گونه ای می باشد که سبب صرفه جویی در فضای داخلی منزل شما می شود. نحوه باز و بسته شدن این درب نقش بسزایی در استفاده بهینه از فضا بر عهده دارد. نصب درب پیوت برای ورودی های با ابعاد بزرگ بسیار مناسب است. استفاده از این نوع درب ها برای ابعاد و اندازه های بزرگ نشان از کارایی بالای درب های پیوت می باشد.

از دیگر ویژگی های درب پیوت این است که امکان ساخت آن ها در اندازه و شکل دلخواه وجود دارد. برای ساخت درب های پیوت از متریال های متفاوتی از قبیل فلز، سنگ، چوب و شیشه استفاده می شود. شما می توانید برحسب سلیقه ای که دارید طرح و رنگ درب پیوت را انتخاب کنید.

ابعاد درب پیوت

ابعاد درب ضد سرقت پیوت به صورت سفارشی است. شما می توانید با توجه به نیاز و فضایی که در اختیار دارید ابعاد درب پیوت را تعیین کنید، بنابراین امکان سفارش درب های پیوت در ابعاد مختلف وجود دارد. یکی از ویژگی های بارز این نوع درب ها این است که در ابعاد بزرگ قابل سفارش هستند. شرکت ژیوان قادر است درب ضد سرقت پیوت را با توجه به نیاز و سفارش شما تولید کند. شما می توانید قبل از ثبت سفارش با مشاورین متخصص شرکت ژیوان در رابطه با تعیین ابعاد درب لولا پیوت مشورت کنید.

تفاوت درب لولا پیوت با درب های معمولی

درب لولا پیوت با سایر درب های معمولی تفاوت هایی دارد. شما با اطلاع از مزیت و ویژگی خاص این نوع درب ها با اشتیاق بیشتر و تردید کمتر نسبت به خرید درب پیوت اقدام خواهید کرد. نصب درب معمولی برای فضاهای با ابعاد بزرگ مشکلاتی به وجود خواهد آورد. توصیه ما به شما این است برای فضاهای بزرگ از درب های پیوت استفاده کنید.

از دیگر ویژگی های بارز درب های پیوت این است که فضای ساختمان شما را بسیار خاص و متفاوت نشان می دهند. می توان گفت متفات نشان دادن فضای ورودی منازل و ساختمان ها تنها توامندی است که از عهده درب لولا پیوت بر می آید.

طراحی این نوع درب ها به گونه ای است که باز و بسته شدن آن ها به راحتی انجام می شود، زیرا لولا در بالا و پایین درب پیوت قرار داده شده است. می توان گفت باز و بسته کردن این نوع درب ها به نیروی انسانی کمتری نیاز دارد.

در برخی از درب های پیوتی اتلاف انرژی به حداقل مقدار ممکن می رسد. این نوع درب ها به دلیل ساختار حرفه ای که دارند مانع از هدر رفت انرژی خواهند شد. این نوع درب های پیوتی به صورت ریلی باز و بسته می شوند.

طراحی این نوع درب ها به گونه ای است که به طور کامل هوا بندی و عایق بندی شده اند. نصب درب های پیوتی افقی یا درب ریلی در کاهش هزینه ها نقش قابل توجهی خواهند داشت. ساختار این نوع درب ها مانع از ورود گرد و غبار به فضای داخل می شود.

کاربرد درب پیوت

درب لولا پیوت به دلیل دارا بودن مزایای فراوان بسیار کاربرد دارد. این نوع درب در ابعاد متفاوت قابل سفارش است، از اینرو برای تمامی فضاها کاربرد دارد. اما مناسب ترین مکان برای نصب درب های پیوت فضاهای با ابعاد بزرگ است. شما می توانید متناسب با فضایی که در اختیار دارید درب پیوت را نصب کنید.

یکی از فضاهای بسیار مناسب جهت نصب درب پیوت فضای ورودی منازل است. با نصب درب پیوت به عنوان درب ورودی می توان تحولی چشمگیر برای منازل خود ایجاد کرد. ساختار و جنس متفاوت این نوع درب ها سبب افزایش زیبایی فضای ورودی منازل شما خواهند شد.

درب لولا پیوت

از دیگر مکان های مناسب نصب درب های پیوت حمام است. با نصب درب پیوت می توان زیبایی فوق العاده ای به حمام خود بخشید. از دیگر فضاهای مناسب نصب درب پیوت درب اتاق لباس است. نصب این نوع درب جلوه بصری فوق العاده ای به اتاق خواب شما می بخشد.

از دیگر استفاده های درب پیوت به عنوان درب اتاق می باشد. امروزه برای ایجاد نمایی لوکس و مدرن از درب پیوت استفاده می شود. استفاده از درب پیوت برای درب ورودی لابی سبب ایجاد جلوه ای فاخر خواهد شد. این نوع درب ها را می توان به شکل هوشمند تولید کرد، از اینرو هیچگونه نگرانی بابت امنیت درب های پیوت نداشته باشید. درب های پیوت به عنوان درب ایمن بیشترین کاربرد را دارند. به طور کلی نصب درب لولا پیوت برای فضاهای با سبک مینیمال بهترین گزینه به حساب می آید.

معایب درب محوری

درب لولا پیوت به دلیل دارا بودن مزایای فراوان بسیار پرکاربرد است. اما این نوع درب ها به دلیل ساختار ویژه ای که دارند سبب نفوذ گرد و غبار به فضای داخلی ساختمان می شوند، زیرا درب های پیوت چهارچوب ندارند. افرادی که به نفوذ گرد و غبار حساس هستند باید به این مسئله توجه ویژه داشته باشند.

از دیگر معایب این نوع درب های بسیار زیبا این است که احتمال گیر کردن انگشت کودک لای درب وجود دارد. شما با در نظر گرفتن تمامی جوانب می توانید نسبت به خرید درب پیوت اقدام کنید. مشاورین متخصص شرکت ژیوان تمامی اطلاعات مربوط به درب پیوت را در اختیار شما قرار می دهند. شما با افزایش آگاهی خود در رابطه با درب های پیوت می توانید انتخاب مطمئن تری داشته باشید.

نکات مهم قبل از خرید درب پیوت

درب لولا پیوت از ویژگی های خاصی برخوردار است، از اینرو خرید درب پیوت باید با آگاهی و دانش کافی انجام گیرد. شما باید قبل از خرید درب به طرح، جنس، دستگیره، ابعاد، گزینه های نور جانبی و نوع سیستم قفل آن توجه ویژه داشته باشید. برای این نوع درب ها می توان از قفل مولتی، قفل کاله و قفل چنگکی استفاده کرد. درب های پیوت در جنس های متفاوت از قبیل درب راش، درب بلوط، درب گردو قابل سفارش هستند.

شما باید قبل از خرید درب پیوت به فضای مورد نظر خود جهت نصب درب توجه کنید. این نوع درب باید در فضایی نصب شود که هیچگونه مانعی بر سر راه باز و بسته شدن آن وجود نداشته باشد. توصیه می کنیم نصب درب پیوت را برای مکان های با فضای مناسب انجام دهید.

درب پیوت - کاپیراش تولید کننده انواع درب

از دیگر نکات مهم قبل از خرید درب لولا پیوت انتخاب شرکت تولیدی معتبر است. امروزه شرکت های تولیدی متفاوتی اقدام به تولید درب های پیوت می کنند، از اینرو انتخاب شرکت معتبر کار چندان راحتی نیست. یکی از شرکت های تولیدی معتبر و با سابقه در زمینه تولید درب پیوت شرکت ژیوان است.

شرکت ژیوان با بهره گیری از متریال با کیفیت، نیروهای متخصص و تجهیزات پیشرفته اقدام به تولید درب پیوت می کند. شما می توانید با خیالی آسوده درب مورد نظر خود را از این شرکت سفارش دهید. نیروهای متخصص شرکت ژیوان مطابق با نظر و سلیقه شما اقدام به طراحی و تولید درب پیوت می کنند. شما از طریق مشاوره با کارشناسان شرکت ژیوان می توانید انتخابی درست و منطقی داشته باشید.

قیمت درب پیوت

یکی از دغدغه های اصلی کاربران قبل از خرید درب لولا پیوت قیمت آن است. قیمت درب پیوت براساس عوامل مختلفی تعیین می شود. از عوامل موثر بر قیمت درب پیوت می توان به کیفیت متریال استفاده شده در ساخت درب پیوت اشاره کرد. استفاده از متریال با کیفیت و درجه یک از قبیل یراق ترک و رنگ ترک در افزایش قیمت درب پیوت موثر است. در نظر داشته باشید که درب های با کیفیت طول عمر و دوام طولانی تری خواهند داشت.

طرح درب پیوت بر قیمت آن موثر است. استفاده از طرح های خاص و پیچیده سبب افزایش قیمت درب پیوت می شوند. شما می توانید با توجه به فضایی که در اختیار دارید و متناسب با آن طرح درب پیوت را انتخاب کنید. یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت درب پیوت ابعاد آن است. هر چقدر ابعاد درب پیوت بیشتر باشد قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد، زیرا برای تولید درب با ابعاد بزرگ تر از متریال بیشتری استفاده می شود.

با انتخاب شرکت تولیدی معتبر می توانید درب پیوت را با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب خریداری کنید. شرکت ژیوان برای جلب رضایت مشتریان خود درب های پیوت را با کیفیت بسیار بالا و در عین حال قیمت منصفانه در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد. شما می توانید محصول مورد نظر خود را از این شرکت معتبر تهیه کنید.

مکانیزم درب محوری

درب لولا پیوت از طراحی خاصی برخوردار است، از اینرو در نگاه اول ذهن بیننده را به خود جلب خواهد کرد. ممکن است در نگاه اول در رابطه با چگونگی تعادل این نوع درب ها دچار تردید شوید. اما این نوع درب ها صرف نظر از ابعاد بزرگ آن ها و محل قرار گیری لولاها بسیار متعادل هستند.

در درب پیوت برخلاف درب های معمولی لولاها به عنوان نقطه چرخش در فاصله چند سانتی متری از چهارچوب قرار گرفته اند. به جرات می توان گفت نیروهای متخصص و حرفه ای شرکت ژیوان با تکیه بر دانش خود این نوع درب ها را به گونه ای طراحی و تولید می کنند که از تعادل کافی برخوردار باشند.

درب های پیوت با فشار جزئی و ساده به راحتی باز می شوند. محور وسط درب پیوت براساس وزن و اندازه درب مشخص می شود. در واقع محور وسط با فاصله 25 تا 33 درصد از لبه ساخته می شود. مکانیزم درب پیوت به گونه ای است که علاوه بر زیبایی ظاهری فوق العاده به عنوان دربی ایمن شناخته می شوند. شما می توانید با خیالی آسوده از این نوع درب برای مکان های مختلف استفاده کنید.

مشخصات بهترین درب پیوت

درب لولا پیوت با کیفیت مشخصات و ویژگی های مختص خود را دارد. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که درب پیوت با کیفیت باید چه مشخصات و ویژگی هایی داشته باشد؟! در ادامه شما را با برخی ویژگی های بهترین درب پیوت آشنا خواهیم کرد. قبل از خرید درب پیوت باید تمامی مشخصات و ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دهید.

یکی از ویژگی های درب های پیوت با کیفیت این است که ساختار ایمن و مستحکمی دارند. در واقع چهارچوب این نوع درب ها از مقاومت بالایی در برابر آسیب های محیطی برخوردار است. درب پیوت با کیفیت در طول چرخش و حرکت عملکرد مطلوبی از خود نشان خواهد داد. در صورت استفاده از شیشه در ساختار درب پیوت باید از شیشه های سکوریت نشکن استفاده شود. استفاده از این نوع شیشه ها مانع از هدر رفت انرژی خواهند شد.

از دیگر ویژگی های درب لولا پیوت با کیفیت این است که به صورت روان و ساده باز و بسته می شود. همچنین درب های پیوت با کیفیت را می توان به حالت نیمه باز قفل کرد. شرکت ژیوان با بهره گیری از نیروهای متخصص و تجهیزات پیشرفته قادر به تولید درب های پیوت با کیفیت بسیار بالا است. شما می توانید به صورت آنلاین یا حضوری سفارش خود را ثبت کنید.

درب لولا پیوت

خرید درب محوری

درب لولا پیوت از جمله درب های مدرن و امروزی است که خرید آن برای بسیاری از افراد دشوار به نظر می رسد. برای داشتن یک خرید موفق باید به یکسری نکات مهم توجه داشته باشید. شما باید قبل از خرید ابعاد درب پیوت را به طور دقیق مشخص کنید. شما برای اندازه گیری دقیق ابعاد درب پیوت می توانید از نصابان حرفه ای شرکت ژیوان کمک بگیرید.

قبل از هر چیزی باید طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. طرح درب لولا پیوت باید متناسب با ابعاد فضایی که در اختیار دارید انتخاب شود. شما می توانید برای انتخاب طرح درب پیوت از مشاورین متخصص در این زمینه کمک بگیرید. شما باید قبل از سفارش درب پیوت نوع متریال مصرفی را انتخاب کنید. برای انتخاب نوع متریال درب پیوت باید به الگوی حاکم بر فضای خود توجه ویژه داشته باشید. برای مثال اگر متریال غالب مورد استفاده شما چوب است بهتر است از درب پیوت چوبی استفاده کنید.

کیفیت یراق آلات و لولای درب را مورد بررسی قرار دهید. کیفیت لولای درب از این نظر اهمیت دارد که تمام وزن درب بر روی لولا قرار می گیرد. توصیه می کنیم کیفیت لولا را از نظر ضخامت و مقاومت بسنجید. یکی از متریال های مناسب برای ساخت لولای درب پیوت فولاد است. فولاد از مقاومت بالایی در برابر تحمل وزن درب برخوردار می باشد.