این امکان دید درب‌های ضد سرقت به سبک درهای طوفانی را به شما نمی‌دهد، اما پورتال speakeasy اجازه می‌دهد تا مقداری جریان هوا داشته باشید و در هنگام گپ زدن با شخصی که در ایوان جلویی خود ایستاده‌اید از شما محافظت می‌کند.

1. درب ضد سرقت انبار خانه چوب ماهون پیش آویز درب جلو: 

درب ضد سرقت انبار خانه

می تواند از ورودی قلعه محافظت کند، ماهاگونی درب ضد سرقت انبار خانه سبک خود را از زیبایی های دنیای قدیم گرفته است که درست به عنوان درب ورودی خانه شما قرار می گیرد. ما خوشحالیم که از چوب ماهون واقعی ساخته نشده است زیرا ماهون واقعی در خطر انقراض است.  در عوض، از چوب ماهون برزیلی دارای گواهی FSC (سدرو آرانا)، چوب سخت گرمسیری با منبع پایدار ساخته شده است.

ویژگی های مثبت:

چوب با منبع پایدار
سخت افزار گنجانده شده است
راحت کار می کند
نصب آسان
طراحی جذاب
ویژگی های منفی:
سوراخی برای دمبلت وجود ندارد
بدون قالب گیری بیرونی

این درب ضد سرقت چوبی دارای دریچه‌ای بلندگو به جای یک سوراخ و روکشی پرآشوب با لهجه‌های آهنی است، اما ما متوجه شدیم که این دریچه آزاردهنده به مرور زمان کمتر کهنه می‌شود و بیشتر از آنچه ما می‌خواهیم مورد حمله قرار می‌گیرد (یعنی ، مگر اینکه به معنای واقعی کلمه بخواهید به نظر برسید که در یک قلعه تحت محاصره زندگی می کنید).نصب این درب ورودی ساده است، اما از جنس چوب جامد است، بنابراین توصیه می‌کنیم چند نفر از دوستانتان – یا یک متخصص برای کمک به بلند کردن وسایل سنگین جمع کنید. قالب بیرونی گنجانده نشده است، و شما باید سوراخی را برای پیچ و مهره دریل کنید، بنابراین مطابق با آن برنامه ریزی کنید. این درب در مکان محافظت شده بهترین کار را دارد – اگر آن را روی دیوار بیرونی بدون آویزان قرار دهید، گارانتی را باطل خواهید کرد.

 2- دومین درب ضد سرقت انبار خانه

 

1 1 درب ضد سرقت انبار خانه

ایمنی خانه ممکن است گران شود، بنابراین اگر به امنیت بیشتری نیاز دارید اما نمی توانید یک درب ضد سرقت چوبی جامد بخرید، درب ضد سرقت انبار خانه  فولادی Unique Home Designs Su Casa گزینه ای مقرون به صرفه است که می تواند جلوی درب ورودی معمولی شما رفته و شما را بهبود بخشد. جذابیت محدود خانه به اندازه برخی از درهای دیگر لیست ما سخت نیست، اما طراحی آن آن را به یک عامل بازدارنده جرم مناسب نسبت به قیمت تبدیل می کند.

ویژگی های مثبت:

طراحی ضد جرم
نقوش طوماری جذاب
برچسب قیمت پایین
مقاومت در برابر خوردگی
نصب دو طرفه
ویژگی های منفی :
ساخت لوله توخالی
آسیب پذیری صفحه نمایش

صفحه فلزی Su Casa اجازه تهویه را می دهد و حشرات را دور نگه می دارد، اما توری های لوله فولادی جوش داده شده یک لایه محافظ به خانه شما اضافه می کنند. ما دوست داریم که بتوانید انتخاب کنید که از سمت چپ باز شود یا از راست و دارای قاب پودری و صفحه فولادی گالوانیزه برای محافظت در برابر زنگ زدگی و خوردگی باشد.توصیه می کنیم قبل از نصب، یک لایه درزگیر اضافی برای سایش طولانی مدت اضافه کنید، زیرا پیچ های نصب یک طرفه باعث می شود این درب صفحه نمایش پس از داخل شدن، جدا شود. (پیچ های یک طرفه: برای جلوگیری از جرم عالی است، نه چندان عالی برای تعویض درب.) این درب ضد سرقت فولادی همراه با یک درایور یک طرفه برای نصب آسان تر می باشد.

3- مدلی دیگر از درب ضد سرقت امنیتی انبار خانه

1 2 درب ضد سرقت انبار خانه

اگر نصب درب ضد سرقت Prime-Line Woodguard کمی آسان‌تر بود و ظاهر صفحه‌نمایش مش موج‌دار را نداشت، آن را در فهرست خود رتبه‌بندی می‌کردیم. همانطور که هست، این یک انتخاب مقرون به صرفه برای یک درب ضد سرقت برای انبار خانه است و ما یک ظاهر طراحی شده از چوب کاج جامد را بیش از فولاد امنیتی دوست داریم.

ویژگی های مثبت:

لولاهای ضد دستکاری
روکش چوب کاج
شامل قاب
ویژگی های منفی :
ابزار مورد نیاز

دارای لولاهای ضد دستکاری است و صفحه مشبک (هرچند موج دار باشد) هم از نفوذ انسان و هم از حشرات جلوگیری می کند. دستگیره در و بست در بسته بندی گنجانده نشده است، بنابراین می توانید برای ایمنی بیشتر، خود را انتخاب کنید.برای نصب، مطمئن شوید که ابزاری در دست دارید که می تواند پیچ ​​های امنیتی یک طرفه را کنترل کند. اگرچه این درب ضد سرقت به صورت پیش‌آویز ارائه نمی‌شود، اما شامل یک قاب است که قبل از آویزان کردن آن را مونتاژ می‌کنید.

4- نوع دیگر از درب ضد سرقت انبار خانه

1 3 درب ضد سرقت انبار خانه

اگر می خواهید دری محکم داشته باشید بدون اینکه نیاز به کمردرد شدید ناشی از نصب آن داشته باشید، درب ضد سرقت GlassCraft ThermaPlus انتخاب خوبی است. پوسته فولادی گیج 18 آن بیش از دو برابر استحکام فولاد 25 گیج است که در اکثر درهای جلو پیدا می کنید، اما هسته آن از فوم حرارتی سبک وزن ساخته شده است که باعث کاهش وزن و ایجاد مانع حرارتی می شود.

ویژگی های مثبت: 

ساخت و ساز قوی
لبه های برش پذیر برای تناسب دقیق
6 پرداخت مختلف
طراحی مدرن
سد حرارتی
ویژگی های منفی:
برچسب قیمت بالا
هزینه اضافی برای prehung

ساختار داخلی در در بالا و پایین با استفاده از چوب رشته ای چند لایه (LSL)، یک محصول چوبی مهندسی شده که به طور خاص برای یکپارچگی ساختاری بیشتر ساخته شده است، تقویت شده است تا اطمینان حاصل شود که تمام ضربه های موجود در جهان درب شما را تکان نمی دهد. شیشه سکوریت دو عایق روی این درب مقاومت زیادی در برابر حملات فیزیکی دارد. همچنین می توانید سطوح مختلفی از حفاظت از حریم خصوصی را برای شیشه انتخاب کنید.

درب ضد سرقت یک انتخاب خوب برای امنیت خانه است، اما قیمت آن تقریباً بالا میباشد و اگر آن را از قبل آویزان کنید، قیمت آن دو برابر خواهر شد و  نکته مثبت این است که در شش رنگ مختلف ارائه می شود، بنابراین می توانید رنگی را طبق سلیقه خود  انتخاب کنید که به بهترین وجه با طراحی خانه شما مطابقت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.