درب ضد سرقت ترموود

درب ضد سرقت ترموود

ترموود نوعی چوب اصلاح شده است که در آن یک الوار تحت یکی از دو نوع عملیات حرارتی و بخار آب ، 100% طبیعی قرار می گیرد. و فاقد مواد شیمیایی است، این نوع چوب ها بهداشتی هستند و برای زیست محیطی (سوزاندن و بازیافت مواد اضافی کاملا بی خطر هستند).

با این عملیات ، به چوب پایداری ابعادی بهبود یافته (با کاهش رطوبت تعادلی) و دوام بیشتر (با عایق حرارتی بهتر و برای خشک شدن و از بین رفتن رزین، جلوگیری از تشکیل کپک و پوسیدگی) داده می شود. چوب به طور یکنواخت رنگ قهوه ای با سطح مخملی زیبا در لمس می شود.

چوب ترموود نوعی ایده آل برای محیط های بیرونی است ، بنابراین کاربردهای اصلی روکش بیرونی و عرشه (برای استخرها، تراس ها، پیاده روها، بالکن ها، پاسیوها) است. چوب ترمو وود عمدتاً در فضاهای داخلی استفاده می شود : کفپوش، روکش فلزی، قالب گیری، سقف، دیوار، پانل، مبلمان، سونا، پله و غیره. 

روکش درب ضد سرقت ترموود

درب ضد سرقت ترموود

درب ضد سرقت ترموود  دارای تخته با روکشی  عالی با دوام و پایداری با روکش بی عیب و نقص است چوب واقعی یک ماده منحصر به فرد دنج و با بافت زیبا است که حامل پیام زیبایی شناختی قوی است. ترمو وود طیف گسترده ای از تخته های روکش را با انواع پروفیل ها و پوشش های سطحی ارائه می دهد.

چوب یک مصالح ساختمانی همه کاره است که می تواند برای تزئین نماهای ساختمان و ایجاد آرامش در داخل خانه استفاده شود – ظریف، چشم نواز و کاربردی است و در عین حال ضد آب و هوا است حتی در سخت ترین شرایط آب و هوایی.

انتخاب ما از محصولات روکش داخلی و خارجی شامل مواد طبیعی پردازش شده و تخته های دوستدار طبیعت است که با رنگ های مبتنی بر آب پوشانده شده اند. تخته های روکش ما تحت اصلاح حرارتی قرار می گیرند، که به آنها دوام و پایداری بی نظیری می دهد که تا هسته آن ادامه دارد.

 فرآیند اصلاح فقط از گرما و بخار استفاده می کند و محصولات ما را به جایگزینی سازگار با محیط زیست برای چوب های سخت گرمسیری و عملیات شیمیایی تبدیل می کند.

ویژگی های درب ضد سرقت ترموود

ترموود یک انتخاب ایده آل برای روکش فلزی است. در نتیجه فرآیند ترمو وود ، ویژگی‌های معمولی چوب‌های نرم به سطوحی که اغلب در چوب‌های سخت گرمسیری یافت می‌شوند، بهبود می‌یابد.

یعنی دوام بالا و پایداری عالی. این خصوصیات در کل سطح مقطع ثابت هستند. به دلیل خواصی از جمله دوام بالا و پایداری عالی، عموماً برای نازک کاری خارجی و روکش خارجی استفاده می شود. به ویژه روکش ترمووود باید 30 سال خدمات ارائه دهد. به ویژه در برابر حمله قارچ مقاوم است.

با استفاده از درب ضد سرقت ترمو وود در نمای داخلی و خارجی ساختمان ها ،  میتوانید زیبایی و جذابیت خاصی را به ساختمان می بخشید .

درب ضد سرقت ترموود ، ساختمان را برای طراحان و معماران جذاب می کند . و دلایل جذابیت نمای چوبی زیبایی ، طبیعی بودن، ماندگاری و انعطاف در طراحی و اجرا می‌باشد. درب ضد سرقت ترموود در حقیقت  چوب آنها مراحل  خشک کردن چوب همراه با بخار آب و گردش هوا بوده که مغز چوب در این مراحل با  دمای میان ۱۸۵ تا ۲۲۰ درجه سانتی گراد می رسد.

و به گونه چوب، رطوبت آن به زیر ۶ درصد رسیده است و به خاطر  دمای بالایی که به آن وارد می شود، زنجیره های سلولزی می شکند. هم چنین طی این فرآیند اسید موجود در بافت چوب تبخیر می شود و از هرگونه جانور و حشرات میکروسکوپی پاک می گردد.

 باعث می شود شرایط و محیط رشد قارچ و کپک از بین برود و طول عمر چوب بیشتر شود. در واقع در طول انجام «ترمو کردن» چوب، بخش عمده رزین چوب از آن خارج گشته و بخشی که باقی می ماند به صورت بلور نمایان خواهد گشت.

این نکته را توجه داشته باشید که  در شرکت اتحاد درب برای تولید و ساخت درب ضد سرقت ترموود ، از هیچ ماده شیمیایی استفاده نمی شود و این باعث می شود که با محیط زیست سازگارتر باشد و طول عمر بیشتری نیز داشته باشد.

در واقع می توانیم  بگوییم درب ضد سرقت ترمو وود از جدید ترین و شیک ترین درب های ضد سرقت می باشد  که در بازار وجود دارد. همچنین از چوب ترمو نیز میتوان برای فضا های باز و نما های خارجی ساختمان ها می توانید استفاده کنید.

سوالاتی که ممکن است در مورد درب های ضد سرقت ترمو وود پیش می آید را در ادامه با هم بررسی می کنیم :

رنگ درب ضد سرقت ترموود با گذشت زمان تغییر می کند؟

رنگ  این نوع چوب ها اصلاح شده هستند و با حرارت تحت تاثیر میزان حرارت و زمان فرآوری متفاوت می باشند. هر اندازه میزان حرارت فرآوری بالاتر باشد رنگ درب ضد سرقت ترمووود تیره تر هستند و همچنین هر اندازه مدت زمان قرارگیری در کوره کمتر باشند رنگ چوب روشن تر خواهد شد.

در اینجا باید این نکته ذکر کنیم که تراکم هر درخت و چوب با هم دیگر متفاوت میباشد بپس رنگ آنها نیز تا حدودی با هم دیگر متفاوت می باشد. رنگ ترموود زمانی که در معرض اشعه ی UV خورشید قرار می گیرد تا حدودی تغییر مییابد و به رنگ طوسی نقره ای در می آید.

مگر اینکه با استفاده از رنگ یا روغن لایه محافظتی بر روی آن تشکیل شود و از تغییر آن جلوگیری به عمل آید. در مورد رنگ درب ضد سرقت ترموود  هم میتوان گفت که سنا درب دارای انواع روکش و رویه درب ضد سرقت میباشد که طبق سلیقه میتوانید انتخاب کنید و اگر بعد از مدتی خواستید روکش قبلی  را عوض کنید میتوانید از خدمات تعویض روکش درب ضد سرقت ما استفاده کنید.

منبع : https://www.alibaba.com/showroom/thermo-wood-door.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.