با توسعه مدیریت مدرن در هتل، مسافرخانه، تنها ساختمان، ادارات دولتی، بانک ها و … تقاضا برای قفل درب ضد سرقت ، تغییرات بزرگی در قفل های مکانیکی معمولی رخ داده است و قفل کارتی مغناطیسی نمی تواند پاسخگوی نیازهای مدیریتی و امنیتی باشد. 
درب ضد سرقت کارتی هوشمند کارت آی سی پیشرفته را به عنوان یک قفل کلید می پذیرد، این فناوری رایانه، فناوری کارت هوشمند، فناوری ساخت ماشین آلات دقیق، فناوری الکترومغناطیسی را ترکیب می کند. کارت آی سی یک تراشه کوچک است که کارت های خارجی و اعتباری تعبیه شده است، دارای عملکرد ذخیره سازی است، دسترسی به اطلاعات آن باید چک کردن رمز عبور باشد، درست برای اصلاح، بنابراین ما می توانیم از امنیت کلید کارت آی سی اطمینان حاصل کنیم. رمز عبور یک کنترل چند مرحله ای با امنیت بالا است. 
کلید IC کارت صادر شده از طریق یک کامپیوتر، تنها این سیستم صدور کارت قانونی می تواند باز کند. بیش از یک عملکرد کارت قفل داشته باشید. بیش از یک عملکرد قفل کارت داشته باشید. در قفل مجهز به ساعت الکترونیکی، زمان قفل محدود انعطاف پذیر است.
 پس از اینکه قفل درب دارای عملکرد ذخیره سازی است، می تواند 80 رکورد باز کردن قفل را ذخیره کند. عملکرد ذخیره سازی کلید IC کارت، که می تواند دارندگان کارت را درک کند. هنگامی که کارت کلید غیرقانونی زنگ خودکار هنگام تلاش برای باز کردن درب.
 در صورت ملاقات با کامپیوتر کنترل اصلی آتش، می توانید قفل درب اتوماتیک را در موقعیت کاملا باز قرار دهید. پس از کارت های مختلف در هر زمان تغییر، به طور تصادفی از دست داده به راحتی ساخت، کارت اصلی از درجه اعتبار ساقط به طور خودکار.
 رایانه پیکربندی سیستم درب ضد سرقت کارتی هوشمند (Pc386 و سازگار با بالاتر، بیش از 4 متر حافظه) نرم افزار مدیریت دستگاه صدور کارت هوشمند قفل ترکیبی از قفل ضد سرقت درب کارت IC کارت هوشمند شامل پوسته، قفل، رایانه جاسازی شده است.
نصب شده در درب اتاق مهمان هتل، با استاندارد و سایر باتری های قلیایی AA، درب را بیش از 5000 بار باز می کند. کلید الکترونیکی موجود برای باز کردن شرایط اضطراری قفل عملکرد اصلی قرار دادن قفل کارت آی سی قانونی، باز کردن قفل و شماره کارت و ثبت زمان قفل، کارت غیرقانونی پس از قفل کردن، و گزارش کنترل کلی به پلیس است.
 طبقه بندی و عملکرد کلید کارت آی سی: نمی توان قفل را باز کرد، قفل کارت کنترل کل مجموعه زبان: تنظیمات زبان، همچنین می تواند تمام قفل درها را باز کند و برای تنظیم کارت کف کارت کف استفاده می شود: می تواند یک طبقه تمام کارت مهمان را باز کند.
درب: می تواند قفل در اتاق را باز کند، با محدودیت زمانی روی کارت داده: پس از قرار دادن در قفل، می تواند تقریباً چندین بار در قفل کارت ساعت ضبط را حذف کند: درب را در زمان تنظیم کنید کارت تمیز: می تواند باز شود یک منطقه تعریف شده توسط کاربر، کارت تعمیر و نگهداری تمام درها را تمیز می کند: می تواند یک منطقه تعمیر و نگهداری تعریف شده توسط کاربر کارت اضطراری تمام قفل ها را باز کند: یک قفل درب اضطراری در حالت عادی باز است.
استفاده از قفل کارت آی سی قفل درب اولیه قفل تازه خریداری شده، ابتدا باید قبل از استفاده از آنها مقداردهی اولیه شود. مقداردهی اولیه قفل درب، کارت، کارت کنترل کلی، جفت کارت کف، تمیز کردن و نگهداری پارامتر مربوطه به قفل درب تنظیم شده است که برای تعریف قفل درب از برخی پارامترهای اساسی، در وسط طبقه، منطقه تمیز است.
منطقه خدمات و غیره. شما می توانید از آنها برای باز کردن درب استفاده کنید، پس از قانونی برای شناسایی کارت در همان زمان، چه نوع کارت غیر قانونی است. یک در را با کارت کنترل عمومی، کارت کف باز کنید. قفل درب پس از مقداردهی اولیه، کارت کنترل کلی مربوطه و کارت کف را می توان برای باز کردن درب استفاده کرد. 
موضوع نگهداری و نظافت روزانه مربوط به کارت نگهداری و کارت تمیز، در بازه زمانی تعیین شده، می تواند در را باز کند.
 ورود مهمان خانه به مهمانان ارائه دهنده گارسون کارمن هوشمند که مهمانان را به اتاق مهم طبقه کلیدی مربوطه هدایت می کند، در حالی که کارت مهمان پس از تنظیم قفل تنظیم شده است، دری را باز کنید و کارت مهمان را برای خروج مهمان در طبقه مربوطه درج کنید.
کارت قفل درب اتاق مهمان، حذف تمام کارت مهمان در قفل مجموعه قفل برای مقداردهی اولیه مانند قفل درب در حال استفاده برای جایگزینی کارت کنترل عمومی، قفل شده در طبقه، شماره اتاق، قفل در منطقه تمیز، منطقه خدمات قرار دارد، و غیره، برای مقداردهی اولیه باید قفل شود.
 خواندن و پرس و جو قفل کارت هوشمند کارت هوشمند واسطه قفل ضد سرقت در اطراف چندین برابر رکورد قفل، با ارائه کارت داده خوب قابل جابجایی این سوابق، استفاده از کارت داده سیستم مدیریت رکورد قفل را خواهد داشت.
در زمانی که فناوری برای قفل هتل با بلوتوث ضروری است، اطمینان از کارکرد همزیستی آن با کارمندان انسانی مهم است.
تمام استراتژی‌های بلندمدت و اقدامات کوتاه‌مدت Level توسط مجموعه‌ای از ارزش‌های اصلی که توسط هر یک از همکاران مشترک است، شکل می‌گیرد.
Level به طور واضح و مختصر بیان می کند که شرکت ما در مورد چه چیزی است. برندهای قوی سر و صدا را قطع می کنند تا مخاطب را جذب کنند و فوراً شخصیت محصول یا خدمات را روشن کنند.

4 نوع سیستم ورود درب ضد سرقت کارتی کلید

کنترل دسترسی به ساختمان شما امروزه یکی از حیاتی ترین مولفه های امنیت تجاری است. دوربین‌های مداربسته فقط شما را تا اینجای کار می‌رسانند – در برخی مواقع، به سیستم کنترل دسترسی برای قفل کردن و باز کردن قفل درهای خود در زمانی که کارکنان شما نیاز به ورود و خروج دارند نیاز خواهید داشت.

 هنگام تصمیم‌گیری در مورد خوانندگان و اعتبارنامه‌های خود، باید همه چیز را از اسکنر اثر انگشت بیومتریک گرفته تا صفحه کلید گرفته تا برنامه‌های گوشی هوشمند در نظر بگیرید. چیزی که باید در نظر داشت این است که اگرچه یک سیستم کارت کلید ممکن است به اندازه اعتبارنامه های دیگر زرق و برق دار یا جالب نباشد، اما همچنان در کنترل دسترسی تجاری هستند.

سیستم های ورود کارت بخش ضروری از امنیت و کنترل دسترسی اکثر امکانات تجاری است. فقط امکانات دولتی، بیمارستان ها و آزمایشگاه های فناوری نیستند که به کنترل دسترسی الکترونیکی نیاز دارند.

ساختمان‌های تجاری، مجتمع‌های آپارتمانی، تأسیسات صنعتی و بسیاری از انواع دیگر ساختمان‌ها از سیستم‌های ورودی برای کنترل زمان ورود و خروج بازدیدکنندگان، کارمندان و ساکنان استفاده می‌کنند.

در اینجا 4 نوع سیستم ورود کارت وجود دارد:

سیستم ورودی درب ضد سرقت کلید

یک سیستم ورودی درب کلید از یک جاکلیدی پلاستیکی کوچک rfid استفاده می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد فوب را به عنوان اعتبار به یک خواننده فوب که به یک کنترل پنل برنامه‌ریزی شده برای احراز هویت کاربر سیستم متصل است، ارائه دهند.

سیستم های ورود کارت کلید

سیستم ورود کارت کلید با چند تفاوت بسیار شبیه به سیستم ورودی Key Fob است. کارت کلید را می توان به یک نشان شناسه تبدیل کرد که می تواند برای شناسایی بصری و همچنین احراز هویت الکترونیکی استفاده شود. کارت‌ها را می‌توان در جایی که فوب‌ها معمولاً فقط به‌عنوان خواننده مجاورت استفاده می‌کنند، کشیدن یا اسکن کرد.

سیستم ورود زنگ درب

برخلاف دستگاه‌های فوب و کارت‌خوان، سیستم‌های ورود زنگ درب از فناوری اینترکام برای «وزوز کردن» بازدیدکنندگان و مهمانان استفاده می‌کنند. آنها را می توان با یک فناوری خواندن اعتبار مانند فوب یا کارت ترکیب کرد، اما عملکرد اصلی آنها مدیریت بازدید کننده است.

سیستم قفل درب کلید

سیستم قفل درب جا کلیدی یا کارت کلید یک خواننده همه کاره است که در خود قفل تعبیه شده است. این امکان کنترل دسترسی در مناطقی را فراهم می کند که در آن کابل ها به یک پانل کنترل مرکزی دشوار است.  

منبع : https://www.alibaba.com/product-detail/Anti-Theft-Electronics-Card-Smart-Door_1600083620047.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.