روکش قفل درب ضد سرقت

پوشش محافظ قفل مخصوص درب ضد سرقت


مدل کاربردی مربوط به یک پوشش محافظ قفل مخصوص درب های ضد سرقت شامل یک پوشش محافظ قفل، یک مجموعه قفل و یک پانل دراست. ویژگی این محافظ ها این است که موقعیت قفل روی پانل در با پوشش محافظ قفل با یک بازشو ارائه می شود.

 چیدمان پوشش محافظ قفل سخت از قفل در برابر آسیب یا باز شدن قفل فنی محافظت می کند.  این مدل می تواند یک عملکرد حفاظتی ایمنی را بدون تغییر ساختار درب اصلی انجام دهد. پوشش محافظ قفل برای  بهبود درب ضد سرقت است. مدل سودمند دارای مزایای طراحی معقول، ساختار ساده، ساخت آسان و عملکرد راحت است.

شرح پوشش محافظ قفل مخصوص درب ضد سرقت

مدلی کاربردی، مربوط به زمینه پیشگیری تکنولوژیکی درب امنیتی، به ویژه پوشش محافظ قفل مخصوص درب امنیتی است.

تکنولوژی پس زمینه

یک بررسی کلی از زمینه پیشگیری تکنولوژیکی درب های امنیتی در داخل و خارج از کشور انجام دهید، هرچند در مورد مواد و ساختار درب امنیتی و قفل آن، به طور مداوم فناوری جدید، محصول جدید را منتشر کنید.

اما یک مورد به مقامات امنیتی در اماکن مختلف ارگان امنیتی عمومی، تخریب قفل درب محافظ وارد اتاق شده و گاهی اوقات مورد سرقت اتفاق می افتد که وسایل تکنولوژیکی خالی می شود را گزارش ثبت کنید . فرمول باز کردن قفل رمز عبور، فرمول کنترل از راه دور برقی و انواع مختلف تقویت کننده، همه با سورتمه، امکان سرقت شدن آنها هستند.

بنابراین برای مدت طولانی، چگونه می توان درب امنیتی را واقعاً غیر قابل عبور تبدیل کرد؟ واین مورد نه تنها میل مشتاق توده‌های ساکنان متعدد را بیشتر میکند ، بلکه این است که موضوع مهمی را در مکان‌های مختلف ارگان امنیتی عمومی و سازنده به شدت نیاز دارد را حل می‌کند.

زاویه تفکر معکوس،از ویژگی‌های مختلف امنیت آزاد است. موارد سرقت درب با بررسی دقیق مورد مطالعه قرار گرفته است: سارق یا با هسته قفل بد مته‌ها، هسته قفل پوندی با سنجاق پانچ، پیچاندن هسته قفل با ابزار، یا قفل در باز با MASTERKRY های مختلف، و اینها  میتواند مرتکب یک دوره جرمی می شوند.

پس محافظ قفل ها باید دارای شرایط خاصی باشد، قفل شکسته باید فضاهای عملیاتی کافی داشته باشد، باز کردن قفل فناوری باید دو دستی باشد و خط دید خوب مرتب شده باشد، زیرا سارقان از ابزار جمع شونده استفاده میکنند ، و با هر دو دست به طور همزمان کار می کنند، علاوه بر این،همچنین داشتن یک نوع حالت خالی کردن، گسترش قاب در با سورتمه ابزار ، باز کردن قفل در از دست دادن کامل در مورد اینکه چه باید کرد از این قفل چند نقطه ای شکل فشرده به قفل مرکزی درب می باشد.

اگر قفل درب محافظ با وسایل تکنولوژیکی بازنشوند در دنیا کاربرد نخواهند داشت .

خلاصه اختراع

هدف مدل سودمند در کمبود هنر قبلی است، نوعی پوشش محافظ قفل درب امنیتی با کاربرد خاص را ارائه می دهد، و نوعی پوشش محافظ قفل سخت در موقعیت قفل درب قرار می گیرد، و قفل محافظ از بین نمی رود یا قفل فناوری باز نمی شود. درب اصلی را تغییر نمی دهد، و می تواند به اثر احتیاط ایمنی برسد.

پوشش محافظ قفل مخصوص درب امنیتی شامل پوشش محافظ قفل ، مجموعه قفل و صفحه در است، مشخصه آن ها این است که مجموعه قفل ،مکان روی صفحه درب ، با پوشش محافظ قفل یک دهانه ارائه شده است.

کلید دستی برای آنها تولید شده که زمانی که قفل باز نشود ، میتوانید با  چرخاندن قفل درب اتاق  را باز کنید که در این صورت  در جلد باز می‌شود.

 این مدل کاربردی بهبود درب امنیتی است و از نظر طراحی معقول، ساختار ساده  ای دارد، استفاده را آسان و آسان می کند و طراحی پوشش محافظ قفل مخصوص درب امنیتی از قفل شکسته شروع می شود، برای از بین بردن سارق، شرط خالی کردن و طراحی درب ضد سرقت جدید.

عمدتاً باعث می شود که شخص بد فضای خط دید و عملیات را نداشته باشد، تحت فضای کمی وضعیت عملکرد دست، سارق نیز نمی تواند قفل باز شود. و تکنیک حاضر، فناوری امنیت عمومی باز کردن قفل را به رسمیت می شناسد.

بدیهی است که درب امنیتی این پوشش محافظ قفل با کاربرد ویژه نصب شده است، نه تنها می تواند به عنوان درب امنیتی نشکن، برای زندگی در آرامش، رایج است، بلکه مردم منافع اجتماعی را به طور گسترده و همچنین آسان به ارمغان می آورند، و میتواند مقرون به صرفه در ترویج باشد ، و به با افزایش سرمایه گذاری، و قابل اجرا برای تحول قدیمی، مناسب برای نفوذ و ارتقاء میباشند .

شرح نقشه ها

این مدل کاربردی همراه با نقشه ،یک نمایش ساختاری است که در آن پوشش محافظ قفل ، مجموعه قفل ، صفحه درب میباشد.

تجسم خاص

پوشش محافظ قفل مخصوص درب امنیتی، پوشش محافظ قفل ،مطابق با مجموعه قفل  و موقعیت قاب درب ضد سرقت است و فقط در یک دهانه جانبی پوشش محافظ قفل ، جهت باز شدن می تواند بالا، پایین، چپ یا راست باشد. و جلو یک صفحه بافل است.

می تواند روی صفحه قفل درب های ضد سرقت  مکان پرچ کند یا پوشش محافظ قفل ،یک برجستگی را جوش دهد، تا  از تخریب یا باز شدن توسط شخص بد جلوگیری کند.

همچنین بسیار آسان است که درب قدیمی پوشش محافظ قفل نصب شود،  و می تواند جوش داده شود و بیشتر می توان از باندینگ سکوتین هم استفاده کرد.

پوشش محافظ قفل مخصوص درب امنیتی همچنین می تواند برای کابینت های ایمنی مختلف تولید و تبدیل استفاده شود.

همچنین یک نکته مهم وجود دارد: اگر پوشش محافظ قفل تقویت شود، پوشش و قفل فاز در نزدیکی قاب درب، می تواند به طور موثری از گشاد شدن چارچوب در و باز شدن درب توسط سورتمه جلوگیری کند، قفل چند نقطه ای را به طور کامل درب امنیتی فشرده را جایگزین کنید. که هم اقتصادی تر و هم کاربردی تر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.