زنگ درب ضد سرقت

یکی از راه‌های آسان برای محافظت از خود در برابر سرقت اموال، تهاجم به خانه، این است که قبل از باز کردن درب، شناسایی کنید که چه کسی در آستان شماست. زنگ درب ضد سرقت

(Anti-theft  doorbell) ویدیویی را وارد کنید، اولین خط دفاعی برای صاحبان خانه که نه تنها به شما امکان می‌دهد فرد بیرون را ببینید و با آن صحبت کنید، بلکه فیلم‌هایی از بازدیدکنندگانی که در زمانی که شما دور هستید یا نمی‌توانید پاسخ دهید به درب شما نزدیک می‌شوند را ضبط می‌کند.

این دستگاه‌ها معمولاً از Wi-Fi برای پخش جریانی ویدیوی زنده به تلفن شما استفاده می‌کنند و ویژگی‌های مختلفی از جمله ذخیره‌سازی ویدیوی ابری، تشخیص حرکت، آژیرها، و قابلیت همکاری با  قفل‌های هوشمند  و سایر  دستگاه‌های خانه هوشمند را ارائه می‌کنند. در ادامه بخوانید تا بدانید هنگام انتخاب یک زنگ ویدیویی برای خانه خود به چه نکاتی توجه کنید.

زنگ های تصویری درب ضد سرقت سیمی در مقابل بی سیم

هنگام انتخاب زنگ درب ضد سرقت هوشمند، باید تصمیم بگیرید که آیا دستگاه بی سیمی می خواهید که با باتری کار کند یا دستگاهی که انرژی خود را از سیم کشی زنگ در با ولتاژ پایین تامین می کند. به طور طبیعی، زنگ درب بی‌سیم ساده‌ترین نوع برای نصب است، زیرا انرژی را از باتری‌ها می‌گیرد نه از برق خانه‌تان و نیازی به قطع برق یا هر گونه سیم‌کشی ندارد.

 نقطه ضعف زنگ‌های بی‌سیم این است که باتری‌های آن‌ها بسته به استفاده به سرعت باتری را خالی می‌کنند و بین دو تا شش ماه دوام می‌آورند. اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که زمستان‌های آن سرد است، می‌توانید انتظار داشته باشید که باتری‌های خود را هر چند ماه یکبار شارژ یا تعویض کنید و خطر خاموش شدن زنگ در را در زمان نامناسبی داشته باشید.

 

vila زنگ درب ضد سرقت

نصب زنگ درب ضد رقت

نصب زنگ‌های درب سیمی به آسانی همتایان بی‌سیم آن‌ها نیست، اما دشوار نیست و نیازی نیست نگران از دست دادن برق باشید، مگر اینکه برق کل خانه‌تان قطع شود. از آنجایی که اکثر خانه‌ها از قبل سیم‌کشی زنگ در دارند، نصب زنگ درب ضد سرقت تصویری به آسانی برداشتن زنگ در قدیمی، جدا کردن دو سیم، وصل کردن زنگ درب جدید به سیم‌ها و وصل کردن آن به بیرون خانه است.

 در بیشتر موارد می توانید زنگ در را به جعبه زنگ موجود نیز متصل کنید.زنگ‌های سیمی برق را از دو سیمی که به ترانسفورماتور متصل شده‌اند می‌گیرند که برق خانگی شما را بین ۱۶ تا ۲۴ ولت کاهش می‌دهد.اگر خانه شما به سیم‌کشی زنگ در مجهز نیست، می‌توانید آن را خودتان با استفاده از یک ترانسفورماتور برقی سیم‌کشی کنید یا از یک برقکار بخواهید این کار را برای شما انجام دهد. در هر صورت، مقداری حفاری لازم است تا سیم ها را از داخل خانه شما به یک مکان بیرونی بکشید.

طراحی و ویژگی های زنگ درب ضد سرقت تصویری

زنگ های درب ضد سرقت تصویری در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند. ارزان‌ترین مدل‌ها معمولاً دستگاه‌های حجیم با انتخاب رنگ محدود هستند، در حالی که بسیاری از مدل‌های گران‌تر باریک و نامشخص هستند و در رنگ‌های متنوعی برای تکمیل خانه شما ارائه می‌شوند. به احتمال زیاد، اگر زنگ در با باتری کار کند، حجیم تر و واضح تر از مدل سیمی خواهد بود.

هر زنگ در هوشمندی که ارزشش را داشته باشد مجهز به دوربین فیلمبرداری است که با فشردن دکمه زنگ در، هشداری را به همراه پخش زنده ویدیویی به تلفن شما ارسال می کند. ویدیو از طریق یک برنامه تلفن همراه قابل دسترسی است که برای نصب دستگاه، پیکربندی تنظیمات بی سیم و تنظیم هشدارها نیز استفاده می شود.

 برای زنگ‌هایی که ویژگی‌هایی مانند ویدیوی 1080p (یا بهتر)، تشخیص حرکت، صدای دو طرفه که به شما امکان می‌دهد با هرکسی که آنجاست صحبت کنید و پخش ویدیوی درخواستی را ارائه می‌دهند، بیشتر هزینه خواهید کرد. برای جلوگیری از هشدارهای نادرست از خودروهای عبوری، بادهای تند، و هر موجودی که ممکن است در اطراف ملک شما پرسه بزند، به دنبال دوربین زنگ درب باشید که مناطق حرکتی قابل تنظیمی را ارائه می دهد.

ویژگی‌های دیگری که باید به دنبال آن باشید عبارتند از فناوری تشخیص چهره که بازدیدکنندگان را با نام شناسایی می‌کند، فناوری حسگر حرکتی که تفاوت بین افراد، اتومبیل‌ها و حیوانات را می‌داند، فیلم دید در شب رنگی (اکثر دوربین‌های زنگ در از LED مادون قرمز برای ارائه حداکثر 30 فوت سیاه استفاده می‌کنند. ویدیوی سفید و انتخابی از زنگ های زنگ که به شما کمک می کند بین فشار دادن زنگ در و ماشه حرکتی تمایز قائل شوید.

 برخی از جدیدترین دوربین‌های زنگ در، ویژگی پیش بافری را ارائه می‌کنند که چندین ثانیه از فعالیت را قبل از فعال شدن سنسور حرکت یا فشار دادن دکمه زنگ در ضبط می‌کند، بنابراین می‌توانید ببینید دقیقاً قبل از یک رویداد چه اتفاقی افتاده است.

زنگ درب ضد سرقت

زنگ ویدیویی درب ضد سرقت

زنگ‌های ویدیویی فضای ذخیره‌ سازی محلی را برای ویدیوی ضبط‌شده ارائه نمی‌دهند، بنابراین برای مشاهده کلیپ‌های ویدیویی خود که با حرکت و زنگ در ایجاد می‌شوند، باید مشترک یک سرویس ابری شوید. انتظار داشته باشید برای طرحی که به شما امکان می دهد به 30 روز یا بیشتر ویدیو دسترسی داشته باشید، از 3 دلار در ماه و بالاتر پرداخت کنید که می توانید دانلود کنید و به اشتراک بگذارید. اگر می‌خواهید فیلم‌های قدیمی‌تر را مشاهده کنید، مطمئن شوید که کلیپ‌های خود را ذخیره کرده‌اید، زیرا پس از اتمام زمان تعیین‌شده حذف می‌شوند.

آیا زنگ های ویدیویی با سایر دستگاه های خانه هوشمند کار می کنند؟

بسیاری از  سیستم‌های امنیتی خانه  زنگ‌های ویدیویی را به عنوان اجزای جانبی ارائه می‌دهند، اما این دستگاه‌ها معمولاً به تنهایی کار نمی‌کنند و باید به یک هاب سیستم متصل شوند. با این حال، آنها معمولاً با سایر اجزای سیستم مانند قفل درها، آژیرها و روشنایی در تعامل هستند  .

 اگر یک زنگ در هوشمند مستقل می‌خواهید که با سایر دستگاه‌های هوشمند خانه شما کار کند، به دنبال زنگی باشید که از   سرویس اینترنت IFTTT (اگر این آن‌وقت آن) پشتیبانی می‌کند. با IFTTT می توانید به راحتی برنامه های کوچکی به نام اپلت ایجاد کنید که به دستگاه های دارای IFTTT امکان تعامل با یکدیگر را می دهد. برای مثال، می‌توانید اپلتی بسازید که به کلید هوشمند Wemo می‌گوید وقتی زنگ در را فشار می‌دهید، روشن شود.

زنگ های ویدیویی در مقابل دوربین های امنیتی خانه هوشمند

زنگ های ویدیویی و  دوربین های امنیتی خانه  بسیاری از مزایای مشابه را دارند. هر دو به شما نشان می‌دهند که در خارج از خانه شما چه می‌گذرد، هر دو تشخیص حرکت و ضبط حرکتی را ارائه می‌دهند، و در بیشتر موارد، هر دو به شما اجازه می‌دهند با هرکسی که آنجاست صحبت کنید. گفتنی است، واقعیت ساده این است که دوربین های امنیتی فاقد جزء زنگ در هستند.

اگر در طبقه پایین هستید و مشغول شستن لباس‌ها هستید و تلفنتان در طبقه بالا است، دوربین امنیتی به شما نمی‌گوید که کسی دم در است، اما زنگ در به شما می‌گوید (در صورت فشار دادن).علاوه بر این، دوربین‌های امنیتی در فضای باز ، مگر اینکه با باتری کار کنند،   به یک خروجی GFCI (قطع کننده مدار خطای زمین) برای برق نیاز دارند، که ممکن است مکان‌های بالقوه نصب را محدود کند. زنگ درهای هوشمند سیمی از سیم کشی های ولتاژ پایین موجود استفاده می کنند و نصب آنها نسبتاً آسان است (مثلاً به نردبان نیاز ندارند).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.