هنگامی که ایمنی و امنیت اولویت های اصلی کسب و کار شما هستند، باید مطمئن شوید که بهترین سخت افزار درب های امنیتی را دارید. از سال 1970، ما پیشرو در سراسر کشور در بخش قطعات و لوازم جانبی درب بوده ایم و طیف کاملی از سخت افزار درب ضد سرقت را حمل می کنیم . چفت‌ها، پیچ‌ها، میله‌های محافظ و حفاظ‌های ما به شما کمک می‌کنند تا زمانی که کسی در ساختمان نیست، درهای شما بسته و ایمن بمانند. با یکی از اعضای تیم فروش آگاه ما صحبت کنید تا امنیت ساختمان خود را شروع کنید.

قطعات سخت افزاری کلیدی درب ضد سرقت برای ایمنی و امنیت

 

ارتقاء اجزاء و سیستم های کلیدی می تواند از حملات جلوگیری کرده یا به تاخیر بیاندازد و امنیت را به حداکثر برساند شناخت گزینه ها و فرصت های سخت افزاری درب اولین قدم در تبدیل تهدیدها و ضعف ها به نقاط قوت است. درهای ورودی ممکن است در وضعیت بدی قرار داشته باشند، با درب های شکسته، لولاهای شل، درهای آویزان یا چسبنده، چفت هایی که به درستی با ضربه هماهنگ نیستند، و شکاف های گسترده بین در و چارچوب که به راحتی باز می شوند. سایر نقاط دسترسی ممکن است از فناوری قدیمی استفاده کنند سخت افزاری که نگهداری ضعیفی دارد، ساده ترین مسیر را برای ورود غیرمجاز ارائه می دهد.

سخت افزار درب ضد سرقت

فناوری قدیمی بعدی است و به زودی ممکن است به یک نقطه ضعف تبدیل شود. فروشندگان بهترین گزینه ها را برای رعایت استانداردهای ASTM/BHMA برای ساخت و آزمایش سخت افزار درجه تجاری می شناسند. سخت افزار ANSI Grade 1 به طور خاص برای مناطق پرترافیک طراحی شده است زیرا می تواند بیشترین تعداد چرخه عمر را تحمل کند و برای تیرانداز فعال بسیار سخت تر است. ارتقاهایی که ایمنی و امنیت بیشتری را ارائه می دهند شامل جایگزینی اجزای درجه 2 و 3 با سخت افزار درجه 1است.

ارتقای بیشتر شامل ادغام آخرین نسل قفل‌های الکترونیکی تجاری، بسته‌کننده‌ها، سخت‌افزار لولا و آلارم‌ها با یک سیستم کنترل مرکزی است. مدیران باید توجه ویژه ای به سطوح دسترسی به امکانات داشته باشند. پرسنل مجاز به دسترسی و در شرایط اضطراری به خروج سریع و ایمن نیاز دارند، در حالی که پرسنل غیرمجاز باید بیرون نگه داشته شوند. آتش نشانان و سایر پرسنل اورژانسی برای یافتن و تخلیه سریع افراد به سهولت ورود نیاز دارند.

مدیران به طور فزاینده‌ای در حال نصب سیستم‌های قفل کارت و پین هستند و جریان‌های ترافیکی را برای هدایت ترافیک بازدیدکنندگان در لابی آسانسور به سمت مناطق پذیرایی با کارکنان مناسب و امن تنظیم می‌کنند. فقط پرسنل مجاز باید بتوانند از طریق درهای لابی قفل شده وارد ساختمان اصلی شوند.

 در میان متداول ترین قطعات سخت افزاری درب که برای بهبود امنیت ارتقا یافته اند می توان به موارد زیر اشاره کرد: نزدیکترها بسته‌کننده‌های درب استاندارد و سفارشی شامل بسته‌کننده‌های سطحی و مخفی و سنگین برای شرایط با چرخه زیاد یا باد و باد و همچنین بسته‌کننده‌های سازگار با حداکثر نیروی کار با ADA هستند.

 چرخه باز یک بسته، فنر را فشرده می کند و سیال را برای بسته شدن از طریق شیر باز قرار می دهد. شیر تاخیر اجازه می دهد تا ترافیک کندتر عبور کند. شیر بسته شدن سرعت بسته شدن را تا 6 اینچ از توقف کاهش می دهد. دریچه قفل بسته شدن را برای 6 اینچ آخر تسریع می کند. بسته‌کننده‌ها به تنظیم منظم نیاز دارند تا چرخه‌ها همانطور که طراحی شده‌اند کار کنند.

لولا

8z8a1301 سخت افزار درب ضد سرقت

با برداشتن پین‌های لولا، مهاجم می‌تواند از طریق درب لولایی به یک مرکز دسترسی پیدا کند، حتی زمانی که قفل است. برداشتن یک پیچ و قرار دادن یک پین مخصوص مانع از برداشتن درب از چارچوب آن توسط مهاجم می شود، حتی اگر پین های لولا برداشته شوند.

 

قفل ها

8z8a1301 1 سخت افزار درب ضد سرقت

 دستگیره‌ها، سیلندرهای قفل، اهرم‌ها و گوشی‌های ورودی دستگاه‌های سیمی و بی‌سیمی هستند که از طریق دستگاه‌های باز و روشن از راه دور و برنامه‌های تلفن همراه کار می‌کنند. جایگزینی قفل های مکانیکی با کلید مکانیکی با قفل های الکترومکانیکی در همان محفظه یک گزینه ارتقاء کم هزینه است. مدیران از دستگاه های الکترونیکی کنترل از راه دور مانند دوربین ها، حسگرهای حرکتی و هشدارهای دستکاری برای هشدار اولیه استفاده می کنند.

آنها همچنین می توانند نقاط ورودی از راه دور بدون محافظ را از قفل ها و کلیدهای مکانیکی به سیستم هایی که دارای دوربین مدار بسته و صدا هستند ارتقا دهند. یک نگهبان امنیتی در یک نقطه راه دور به شخصی که به دنبال ورود است هدایت می کند تا نشان خود را در مقابل دوربین قرار دهد، تأیید می کند که فرد دارای فاصله مناسب است و همان فردی است که در نشان تصویر نشان داده شده است، و از راه دور قفل اجازه ورود را فعال می کند.

در شرایط اضطراری که نیاز به تخلیه سریع ساختمان دارد، تمام درهای مسیر تخلیه بلافاصله و به طور همزمان از یک کنترل مرکزی از راه دور باز می شوند. سایر ارتقاءهای متداول شامل نصب حسگرهای اثرانگشت بیومتریک، سیستم‌های تشخیص چهره، و گردان‌های قفل شده از کف تا سقف است.

آلارم ها 

8z8a1301 2 سخت افزار درب ضد سرقت

هشدارهای دستکاری امواج رادیویی می تواند توسط وسیله نقلیه یا شخصی که در حال حرکت در میدان موج رادیویی است فعال شود. منبع برق امواج رادیویی را از طریق آنتن اطراف هر چیزی که آنتن لمس می کند، از جمله در، پنجره، نرده، وسیله نقلیه یا ساختمان بدون مراقبت می فرستد. آلارم‌های صوتی را می‌توان به ایستگاه پلیس متصل کرد یا به‌صورت بی‌صدا وصل کرد یا دوربین‌های مداربسته یا سیستم‌های کنترل دسترسی را فعال کرد.

امنیت سایبری کامپیوتر کنترل دسترسی یک سازمان نباید مسیر اینترنتی داشته باشد که به هکرها اجازه دهد کنترل را در دست بگیرند. کارشناسان توصیه می کنند از حملات بدافزار از طریق Wi-Fi جلوگیری کنید که فیشینگ و نیزه فیشینگ را مسدود می کند و از ورود بدافزار به سیستم جلوگیری می کند. یک کارشناس امنیت سایبری می‌تواند در برابر چنین حملاتی محافظت کند. لیست ارتقاءها ممکن است به دلیل محدودیت های هزینه یا زمانی از آنچه مدیران می توانند بلافاصله اجرا کنند بیشتر باشد.

 یکی از استراتژی‌های مؤثر این است که از بالای فهرست اولویت‌های سازمان شروع کنید و تا آنجا که ممکن است در سال جاری کار کنید و فهرست را برای بودجه‌ریزی سال به سال به‌روزرسانی کنید. نکته اصلی از یک استراتژی امنیتی موفق، ایمنی سرنشینان است، اما بازپرداخت همچنین می تواند شامل هزینه های کمتر از دست رفته و تداوم بهتر عملیات عادی باشد.

منبع :https://www.doorware.com/site/department.cfm?id=13629

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.