سیستم های کنترل دسترسی درب های ضد سرقت برای فضای شما چیست؟

 

سیستم های کنترل دسترسی درب های ضد سرقت

بیاموزید که هنگام مقایسه بررسی های سیستم کنترل دسترسی درب های ضد سرقت به دنبال چه چیزی باشید و چه چیزی برای انتخاب راه حل مناسب برای فضای شما مهم است. انتخاب بهترین سیستم کنترل دسترسی درب های ضد سرقت برای فضای شما یک سرمایه گذاری بزرگ است و برای محافظت از دارایی های شما ضروری است.

کنترل دسترسی درب های ضد سرقت اغلب اولین خط دفاعی شما برای دور نگه داشتن افراد غیرمجاز از مکان هایی است که نباید باشند، و یک ویژگی کلیدی ایمنی برای ایجاد آرامش در محیط کار، دانشگاه و حتی در جوامع آپارتمانی آنهاست. برای یافتن بهترین سیستم کنترل دسترسی درب های ضد سرقت برای نیازهای خود، از این راهنما برای درک اجزای مختلف و راه حل های موجود استفاده کنید.

نحوه مقایسه بهترین سیستم های کنترل دسترسی درب های ضد سرقت

 

قبل از شروع تحقیق در مورد بهترین راه حل های کنترل دسترسی درب ضد سرقت ، باید سیستم فعلی و نیازهای امنیتی فیزیکی خود را ارزیابی کنید. هر گونه ناامیدی یا دردناکی را که در حال حاضر تجربه می کنید شناسایی کنید و به دنبال راه حل جدیدی باشید که آنها را حل کند.

اگر از ابتدا شروع می‌کنید، مطمئن شوید که تصویر واضحی از نیازهای خود دارید: تعداد ورودی‌ها به امنیت درب نیاز دارند، چند نفر از سیستم استفاده خواهند کرد، و آیا برای دسترسی خود به ویژگی‌ها یا قابلیت‌های امنیتی اضافی نیاز دارید.

سیستم کنترل؟ با توجه به اصول اولیه، می توانید نگاه دقیق تری به انواع مختلف سیستم های کنترل دسترسی داشته باشید و راه حل مناسب برای فضای خود بیابید.

سیستم های کنترل دسترسی درب های ضد سرقت موبایل قابل اعتماد و مطمئن

 

بهترین سخت افزارسیستم های کنترل دسترسی درب های ضد سرقت چیست؟

 

یکی از مهم ترین عوامل در هنگام انتخاب سخت افزار سیستم کنترل دسترسی درب های ضد سرقت، اندازه و دامنه استقرار شما است. اگر فقط نیاز به ایمن کردن یک در دارید، نیازهای شما با یک برنامه کاربردی چند سایتی بسیار متفاوت خواهد بود. با هر استقراری که دارای بیش از چند در باشد، یک سیستم کنترل دسترسی درب های ضد سرقت، تحت شبکه یک به روز رسانی هوشمند است.

در مقایسه با سیستم های مستقل، که دارای امنیت ایزوله در هر در هستند (مانند قفل و کلید فیزیکی)، یک سیستم کنترل دسترسی درب های ضد سرقت شبکه ای راه حل شما را معمولاً از طریق یک اتصال بی سیم متمرکز می کند. کنترل دسترسی شبکه ای افزودن یا حذف ورودی های سیستم را آسان تر می کند و می تواند با سایر سیستم های ساختمان ارتباط برقرار کند. 

هنگام تنظیم بودجه برای سخت افزار کنترل دسترسی خود، بهترین سیستم کنترل دسترسی درب های ضد سرقت را انتخاب کنید که از تعداد ورودی هایی که برای ایمن سازی نیاز دارید پشتیبانی می کند. به عنوان مثال، اگر یک فروشگاه خرده فروشی با درب جلو و عقب دارید، نیازی به یک برد کنترل گران قیمت برای 8 در ندارید.

یک کنترلر تک درب مانند آنچه که توسط Openpath ارائه شده است راه حل بهتر و مقرون به صرفه تری خواهد بود. با این حال، اگر استقرار بزرگ‌تری دارید، یا رشد آینده را پیش‌بینی می‌کنید، ارائه‌دهنده کنترل دسترسی را انتخاب کنید که کنترل‌کننده‌ها و سخت‌افزار بزرگ‌تری را ارائه می‌دهد که متناسب با کسب و کار شما طراحی شده است.

 سازه‌های جانبی خود را نیز فراموش نکنیدهمه شرکت‌های سیستم کنترل دسترسی درب های ضد سرقت نمی‌توانند علاوه بر درب‌های شما، از آسانسور، گاراژ پارکینگ و چرخ‌گردان پشتیبانی کنند. 

بررسی کامل سیستم کنترل دسترسی درب های ضد سرقت باید روش‌های نصب را نیز پوشش دهد. برای ساختمان‌هایی با سخت‌افزار کنترل دسترسی موجود، هر سیستم جدید باید با پنل‌های کنترل قدیمی سازگار باشد و از سیم‌کشی plug-and-play برای نصب سریع و کارآمد استفاده کند. برای ساخت های جدید، کمی انعطاف پذیری بیشتری دارید.

با این حال، سیستمی با سیم‌کشی استاندارد و گزینه‌های ورودی/خروجی فراوان، در صورت نیاز به انجام به‌روزرسانی‌ها، نصب مطمئنی را در آینده ارائه می‌دهد. آخرین چیزی که می‌خواهید این است که کسب‌وکار خود را در برابر نقض امنیتی آسیب‌پذیر کنید زیرا استقرار کنترل دسترسی شما بیش از حد انتظار طول می‌کشد.

سیستم های کنترل دسترسی درب های ضد سرقت در مقابل نرم افزار مبتنی بر ابر

 

یک عامل تعیین کننده در انتخاب بهترین سیستم کنترل دسترسی درب های ضد سرقت برای فضای شما این است که آیا یک سرور در محل نصب می کنید یا از یک پلت فرم مبتنی بر ابر استفاده می کنید. تفاوت اصلی این دو در راحتی و نگهداری است.

اکثر ارائه دهندگان کنترل دسترسی قدیمی از یک سرور داخلی استفاده می کنند، به این معنی که شما باید فضای فیزیکی را در تاسیسات خود به سرور اختصاص دهید و همچنین سیستم را شخصاً سرویس کنید.

 هر بار که به‌روزرسانی یا مشکلی برای عیب‌یابی وجود دارد، باید یک کامیون را جمع کنید و اجازه دهید شخصی وارد ساختمان شود. نه تنها این اغلب یک ناراحتی است، سرورهای داخلی اغلب اوقات خرابی بیشتری دارند و کسب و کار شما را برای تهدیدات امنیتی باز می‌گذارد.

پلتفرم‌های مدیریت مبتنی بر ابر توسط اکثر مشاغل ترجیح داده می‌شوند، زیرا انعطاف‌پذیری و راحتی بیشتری را ارائه می‌دهند. اجرای آنلاین بهترین سیستم کنترل دسترسی درب های ضد سرقت به شما امکان می‌دهد تا برنامه‌های درب خود را تنظیم کنید، اعتبارنامه‌ها را صادر و لغو کنید، و گزارش‌های وضعیت سیستم را به‌صورت آنلاین از هر کجا مشاهده کنید.

نرم‌افزار مبتنی بر فضای ابری همچنین سیستم شما را با جدیدترین ویژگی‌های امنیتی اجرا می‌کند و به‌روزرسانی‌ها به‌صورت آنلاین و فوری انجام می‌شوند. برخی از ارائه دهندگان سیستم کنترل دسترسی درب های ضد سرقت حتی می توانند مشکلات سیستم را به صورت آنلاین عیب یابی کنند، به این معنی که خرابی کمتر و تعمیر و نگهداری آسان تر برای شماست.

سه تفاوت کلیدی بین سیستم های داخلی و مبتنی بر ابر وجود دارد : 

https://www.amazon.com/Door-Access-Control-System/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.