طراحی درب ضد سرقت

طراحی درب های ضد سرقت اغلب با درب های فولادی با قفل های دو کلید یا پیچ و مهره همراه است.طراحی‌های مدرن درب‌های ضد سرقت به پیچ و مهره یا فقط فولاد محدود نمی‌شوند.

در عوض، ویژگی‌های مختلف دیگری با امنیت بالا وجود دارد که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید، به عنوان مثال درب‌های شیشه‌ای چکشی تقویت‌ شده و تهویه‌ شده و درب‌های فلزی کلاسیک.وجود درب ورودی با طراحی درب ضد سرقت برای ما بیش از یک امر عادی تبدیل به یک ضرورت شده است.

در این وبلاگ برخی از مزایای نصب درب اصلی با طراحی درب ضد سرقت با امنیت بالا را کشف خواهیم کرد .اما قبل از اینکه به مزایای طراحی درب ضد سرقت برای دروازه اصلی شما بپردازیم، در اینجا چند ایده اصلی درب با ویژگی های ایمنی بالا طراحی درب ضد سرقت آورده شده است.

اگر به دنبال ایده عالی طراحی درب ضد سرقت برای منزل خود هستید، گزینه های زیادی در بازار موجود است و می توانید یکی از ایده های طراحی درب ایمنی زیر را انتخاب کنید.

طراحی درب ضد سرقت مشبک چدنی 

طراحی درب ضد سرقت

مانند سایر طرح های استاندارد درب ایمنی، طرح درب ضد سرقت با توری چدنی دارای قاب بیرونی آلومینیومی است. اگر می خواهید خانه شما معماری و سبک خانه شما را منعکس کند، یک انتخاب عالی است. درب های ضد سرقت چدنی می توانند سنگین باشند، بنابراین ممکن است لازم باشد که قاب را برای حمایت از آنها تقویت کنید.

طراحی درب ضد سرقت با توری های تزئینی

طراحی درب ضد سرقت

طراحی درب ضد سرقت با توری های تزئینی به راحتی مطابق با سلیقه شما قابل سفارشی سازی است. اگر می خواهید به دلایل زیبایی به خانه خود امنیت بیافزایید، توری تزئینی بهترین گزینه است.

 سبک ها و الگوهای مختلفی برای طراحی این درب ضد سرقت موجود است. سیم امنیتی از جنس استنلس استیل گران‌ترین سیم از همه گزینه‌ها است، اما بهترین و بالاترین سطح حفاظت را نیز ارائه می‌کند. شکستن سیستم قفل سه نقطه ای و مش فولاد ضد زنگ سنگین آن تقریبا غیرممکن است.

طراحی درب ضد سرقت با توری الماسی

Safety Door Design with Diamond Grille Doors طراحی درب ضد سرقت

برای طراحی درب ضد سرقت با توری الماسی، می توانید یک طرح استاندارد درب محافظ مشبک الماسی یا درب مشبک الماسی کوچک داشته باشید. اگر کسب و کار یا خانه شما در معرض خطر سرقت باشد، این یک انتخاب عالی است.

درب ضد سرقت با توری الماس کوچک دارای توری های آلومینیومی با گریل های الماسی شکل کوچکتر است که محافظت بیشتری برای انبارهای کوچک ایجاد می کند.

مشبک الماس استاندارد، اگرچه، محبوب ترین نوع طراحی درب های ضد سرقت است. دارای مشبک و قاب آلومینیومی استاندارد الماسی شکل است که جا زدن دست مزاحم را تقریبا غیرممکن می کند.

به گفته رهبران صنعت، درب فولادی به دلیل استحکامی که دارد، در صورتی که به درستی نصب و ساخته شود، می تواند بهترین راه حل امنیتی را ارائه دهد.

 با این حال، این روزها درب های محافظ استیل به دلیل قیمت بالایشان به تدریج محبوبیت خود را از دست می دهند.اگر خوردگی مشکلی در درب ضد سرقت شما باشد، ممکن است آلومینیوم گزینه ای برای دروازه اصلی با امنیت بالا باشد. احتمال کمتری دارد که به هوای شور واکنش نشان دهد و ممکن است مقرون به صرفه تر باشد.

طراحی درب ضد سرقت ایمنی آهنی 

طراحی درب ضد سرقت

طراحی درب ضد سرقت آهنی می تواند یک انتخاب عالی باشد. استحکام آهن محیطی امن و مطمئن را به ارمغان می آورد. شما می توانید درب های امنیتی آهنی را مطابق با انتخاب خود با الگوهای مختلف طراحی گریل درب ضد سرقت در پانل ها سفارشی کنید.

طراحی درب ضد سرقت فرفورژه

طراحی درب ضد سرقت فرفورژه

طراحی درب ضد سرقت فرفورژه به دلیل ضریب ایمنی بالای متصل به آنها به دلیل ضخامت آنها و پایه محکم موادی که ابتدا گرم می شود و فرآیند چکش کاری را طی می کند، می تواند یک انتخاب عالی باشد.

ورود مخفیانه به خانه شما را برای هر فرد ناخواسته یا مزاحمی تقریباً دشوار می کند. شکستن محصولات آهن فرفورژه سخت‌تر است و از این رو امنیت بیشتری نسبت به بسیاری از گزینه‌های موجود در بازار امروزی تضمین می‌کند.

درب های ضد سرقت لوور شده

طراحی درب ضد سرقت فرفورژه

درب های ضد سرقت لووردار ترکیبی از تیغه های افقی، موازی، نوارها یا لت هایی هستند که برای کنترل جریان هوا و نفوذ نور طراحی شده اند. از درب های ضد سرقت لووردار اغلب در درها و پنجره ها استفاده می شود تا هوا یا نور از نور خورشید یا رطوبت جلوگیری کند.

درب های ضد سرقت لووردار می توانند ثابت یا متحرک باشند. درب های ضد سرقت لووردار اجازه جریان هوا را حتی در صورت بسته می دهند. از درب های ضد سرقت لووردار می توان برای تهویه حتی مناطق خاص خانه، افزودن حریم خصوصی به فضاهای باز یا تقسیم اتاق ها استفاده کرد. برای مشاهده طرح‌های شگفت‌انگیز درب‌های ضد سرقت  لوور، گالری عکس ما را بررسی کنید.

طرح جالی یا طراحی گریل درب ایمنی

طراحی درب ضد سرقت

اگر به دنبال اضافه کردن ظاهر تزئینی سفارشی به طراحی درب اصلی خود هستید، درب های ضد سرقت طرح جالی یا طراحی گریل درب ضد سرقت می توانند انتخابی عالی باشند.

اگرچه ایمنی هدف اصلی هر طراحی درب اصلی است، طراحی درب ضد سرقت طرح جالی به شما این آزادی را می دهد که با استفاده از الگوهای تزئینی مختلف به انتخاب خود در طراحی جالی، خود را بیان کنید. طرح جالی و الگوهای مختلف کباب پز این طرح درب ایمنی آن را به انتخابی عالی برای خانه شما تبدیل کرده است.

درب ضد سرقت بیرونی با قفل

درب ضد سرقت بیرونی با قفل

درب ضد سرقت بیرونی برای محافظت در برابر نفوذ در خارج از ساختمان نصب می شود. این می تواند ترکیبی از درب های جامد و لوور باشد. با این درهای بیرونی می توانید بدون نیاز به باز کردن ورودی اصلی بیرون را ببینید. سیستم قفل یک لایه امنیتی اضافی برای این درهای خارجی فراهم می کند.

داشتن درب صفحه نمایش می تواند یک انتخاب عالی برای طراحی درب اصلی شما باشد. برای جلوگیری از دسترسی ناخواسته به درب اصلی، درب صفحه باید از درب عقب یا جلو به صورت خارجی وصل شود. 

درهای صفحه نمایش معمولاً دارای یک توری باز هستند که امکان مشاهده واضح فضای داخلی را فراهم می کند. اگر نمی‌خواهید مردم به فضای شما نگاه کنند، می‌توانید گریل را با ورقه‌های پلاستیکی بپوشانید.

طراحی درب ایمنی چوب و شیشه

طراحی درب ایمنی چوب و شیشه

در کنار حفاظ، اگر به دنبال ظرافت عالی در طراحی درب اصلی خود هستید، می توانید با استفاده از این طرح مدرن درب ضد سرقت، ترکیبی از چوب و شیشه مات، جذابیت درب اصلی خود را بیافزایید.

شیشه‌های طراحی مات راهی برای محدود کردن دسترسی بصری به فضای داخلی است اما در مورد تهویه به خطر نیفتاده است. این طراحی درب ضد سرقت به نقطه ورود شما احساس غنی می دهد. این طراحی درب ضد سرقت برای یک سیستم امنیتی خصوصی بسیار مناسب است.

طرح های کلاسیک درب محافظ فلزی

طرح های کلاسیک درب محافظ فلزی

هیچ چیز نمی تواند استحکام فلز را در هر طراحی درب ضد سرقت شکست دهد. آهن، آلومینیوم یا فولاد باشد. این مواد در خدمت هدف اساسی داشتن طراحی درب اصلی است که بالاترین امنیت است.

طراحی درب امنیتی با توری فولادی ضد زنگ

طراحی درب امنیتی با توری فولادی ضد زنگ

طراحی درب های ضد سرقت با مش فولادی ضد زنگ یکی از گران ترین درها است، اما همچنین یکی از قوی ترین و کارآمدترین درب ها برای نگه داشتن وسایل شما در داخل و خارج است. این درها شبیه به نگاه کردن از طریق صفحه پرواز هستند. شما امنیت دارید و همچنان منظره عالی دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.