هر کسی که به دنبال تقویت امنیت خانه خود است باید به دنبال بهترین قفل درهای با امنیت بالا باشد. این دستگاه ها از ورود سارقان به خانه شما جلوگیری می کند. این وسیله ای موثر برای ایمن نگه داشتن خانواده و اشیاء با ارزش شماست.

با این حال، بسیاری از قفل های درب ضد سرقت در بازار امروزی وجود دارد. جدا کردن گزینه های باکیفیت از گزینه های کم کیفیت برای خریداران جدید به چالشی تبدیل شده است. همانطور که می توانید تصور کنید، این امر منجر به ناامیدی بسیاری از مردم از این روند شده است.

اما اگر بدانید چه ویژگی‌ها و عواملی را باید در نظر بگیرید، این فرآیند می‌تواند ساده شود. این منابع کل جستجو را بسیار ساده تر و در دسترس تر می کند. در اینجا یک پیش‌نمایش سریع از برخی از جنبه‌های ضروری برای انتخاب قفل‌های امنیتی بالا آورده شده است:

  • پیچیدگی سیلندر قفل: خریداران قفل های سیلندری را می خواهند که به اندازه کافی پیچیده باشد تا یک مزاحم احتمالی را گیج و ناامید کند. این سیلندرها باید مقاومت کافی را در برابر کلیدهای ضربه‌ای، تلاش‌های برداشتن و قالب‌گیری قفل ایجاد کنند.
  • کیفیت ساخت: قفل های با امنیت بالا به جای داشتن شکاف های پلاستیکی یا وسیع، از اجزای فلزی سنگین ساخته می شوند. توصیه می‌کنم از گزینه‌هایی با حداقل درجه 1 یا 2 ANSI استفاده کنید.
  • استحکام پیچ و مهره: صاحبان خانه، قفل هایی با امنیت بالا با پیچ های فولادی سخت شده می خواهند که در برابر حملات مقاومت کنند. این پیچ ها باید در برابر پتک، لگد، برش، ضربه شانه و موارد دیگر مقاومت موثری داشته باشند.

علاوه بر این، من تحقیقات قابل توجهی انجام داده ام و هشت قفل درب با امنیت بالا را پیدا کرده ام. من هر کدام را بر اساس داشتن ویژگی ها و اجزای باکیفیت انتخاب می کنم. در بررسی محصول و راهنمای خرید زیر در مورد این جنبه ها بیشتر خواهید آموخت.

قوی ترین درب ضد سرقت

یکی از ایمن‌ترین قفل‌های Deadbolt، قفل Deadbolt با امنیت بالا ‏Mul-T-Lock ‎008J-MD1-D Cronus است. ساختار فولاد ضد زنگ بادوام آن بیش از یک بار ثابت کرده است که در برابر یک مزاحم احتمالی مقاومت می کند.

به عنوان مثال، این مدل با یک پین سخت شده فولادی و رزت هسته فولادی ارائه می شود. هر دوی این جنبه ها کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که قفل می تواند به راحتی در برابر سوراخ کردن و چیدن مقاومت کند. من حتی یک دوست قفل ساز سعی کردم بدون هیچ موفقیتی از آن عبور کند.

درجه 2 ANSI محصول تنها دوام چشمگیر آن را تایید می کند. نباید هیچ مشکلی در حفاظت از خانه‌ها، املاک تجاری یا وسایل دیگر داشته باشد. به همین دلیل، دزدها علاقه زیادی به دیدن این قفل برای محافظت از اهداف خود ندارند.

یکی دیگر از جنبه های مهم، محدوده تنظیم نسبتاً گسترده این قفل بود. این می تواند برای هر دری با ضخامت 1⅜ اینچ تا 1¾ اینچ قرار بگیرد و کاربردهای زیادی را پوشش دهد. صادقانه بگویم، در اکثر درهای خانه من بدون مشکل خاصی کار می کند.

این قفل دارای سه کلید برای اهداف راحتی نیز می باشد. این به فردی مانند من که دائماً چیزهایی را از فراموشی خود از دست می دهد کمک خواهد کرد. به علاوه، این قفل دارای یک کارت تکراری است تا در صورت نیاز، کلیدهای بیشتری بسازد.

قوی ترین درب ضد سرقت

قفل Deadbolt 11TR50319 Maxum Residential Medeco سطحی از دوام را ارائه می دهد که اکثر گزینه های دیگر با آن مطابقت ندارند. ساختار فلزی آن با یک سیلندر امنیتی با قفل سه گانه برای جلوگیری از نفوذ بیشتر سارقان کافی است.

در نتیجه، تعجبی ندارد که این مدل دارای رتبه امنیتی ANSI درجه 1 باشد. این جنبه تأیید می کند که این قفل یکی از امن ترین گزینه های موجود است. این نسبتاً تأثیرگذار بود که شاهد آن بودم که به راحتی در برابر تلاش های دور زدن من مقاومت می کند.

استفاده از قفل نیز خیلی سخت نیست. دارای مکانیزم قفل کردن کلید در خارج و چرخش انگشت شست در داخل آن است. بنابراین، هر زمان که به آن نیاز داشتم با این قفل خاص هیچ مشکلی برای حفظ حریم خصوصی نداشتم.

Medeco با تطبیق پذیری این محصول نیز کار خوبی انجام داد. بر اساس نظرات مشتریان، در نصب درهایی با ضخامت 1¾ تا 2 اینچ نباید مشکلی داشته باشد. من مطمئناً هیچ مشکلی برای قرار دادن آن بر روی درب ورودی نداشتم و با آن احساس امنیت بیشتری می کردم.

در نهایت، طراحی محصول دارای زیبایی است که می تواند در اکثر خانه ها جا بیفتد. روکش نیکل ساتن آن کاملاً به دکور درب من متصل شده است. اگر صادقانه بگویم، این قفل درب من را در ظاهر بسیار مورد نیاز ارتقا داد.

قوی ترین درب ضد سرقت

Mul-T-Lock ‎206X-MD1 Interactive+Cronus High Security Deadbolt به جای یک قفل، دو قفل با امنیت بالا را در اختیار کاربران قرار می دهد. بنابراین، به من این امکان را داد که بدون انجام دو خرید، هم درهای ورودی و هم درهای سوله را ایمن کنم.

من همچنین از سیلندر کلید سنگین آن راضی بودم که کیفیت مقاومت بالایی دارد. در توقف حفاری، کلیدهای ضربه گیر و تلاش برای برداشتن نباید مشکلی داشته باشد. من هنوز کسی را امتحان نکرده ام، اما چندین مشتری متوجه شدند که این قفل ها با موفقیت مزاحمان را متوقف می کنند.

هر قفل Deadbolt دارای دو کلید (در مجموع 4) و یک کارت تکثیر کلید است. کنترل کلید بسیار بیشتری را ارائه می دهد زیرا هیچ کس نمی تواند این کلیدها را بدون ارائه کارت کپی کند. به همین دلیل، من نسبت به محافظت از اشیای با ارزش من در پشت این قفل ها بسیار بیشتر احساس اطمینان می کنم.

توجه به این نکته ضروری است که ساختار کلیدها بادوام و قابل اعتماد است. من شک دارم که کسی در طول زمان با این خراش یا فرسودگی مشکل داشته باشد. Mul-T-Lock به وضوح وقت خود را گرفت و اطمینان حاصل کرد که این قطعات برای استفاده منظم آماده هستند.

سایر ویژگی های قابل توجه عبارتند از نصب هر دری با ضخامت 1⅜ تا 1¾ اینچ، رتبه بندی امنیتی ANSI درجه 2، و چندین نوع پرداخت موجود. در نهایت یک گزینه محکم است که به من اطمینان کامل در امنیت آن می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.