چارچوب درب ضد سرقت

85 درصد سرقت ها از طریق در صورت می گیرد. کمتر از 10 ثانیه طول می کشد تا یک مزاحم به در شما لگد بزند و وارد خانه شما شود. سیستم هشدار خانه شما مانع از ورود مزاحمان نمی شود: این سیستم به سادگی به شما در مورد نفوذ هشدار می دهد. اگر از درهای خود محافظت نمی کنید، ممکن است کاملاً باز باشند. یک درب ضد سرقت با امکانات کامل می تواند یک پروژه پیچیده باشد.

چارچوب درب ضد سرقت

چرا درب شما آسیب پذیر است؟

یک قاب چوبی نرم درب شما را کنار هم نگه می دارد. یک لگد باعث می شود که پیچ شما چارچوب را شکافته و در را به صورت فنر باز کند. ضربه ای به سمت لولای در شما نیز باعث خرابی آن می شود.

یکی از بهترین راه حل ها برای هر پروژه صنعتی یا تجاری، نصب اسکلت درب فولادی برای امنیت و حفاظت بیشتر است.

چارچوب درب ضد سرقت

ما معتقدیم که مشتریان شما باید از امنیت و ایمنی بالایی در پروژه‌های ساختمانی صنعتی و تجاری خود برخوردار باشند. اگر آنها چارچوب مناسبی برای حمایت از تلاش های خود نداشته باشند، داشتن ویژگی های امنیتی عالی چه سودی خواهد داشت؟

 یکی از بهترین راه حل ها برای هر پروژه صنعتی یا تجاری، نصب اسکلت درب فولادی برای امنیت و حفاظت بیشتر است.

 قاب های درب فولادی ما برای ارائه حداکثر مزیت با ظرفیت صنعتی بالا ساخته شده اند و برای ماندگاری مهندسی شده اند. 

فریم های درب باکیفیت ما با ارائه تعدادی مزایا، دارای رتبه عالی در برابر حریق و حفاظت در برابر آتش هستند و برای اکثر ساختمان های تجاری و همچنین پست های برق، تونل ها و سایر کاربردهای صنعتی عالی هستند. 

علاوه بر این، قاب‌های درب فولادی ما به راحتی نصب می‌شوند (که امکان اقدامات احتیاطی مناسب را فراهم می‌کند)، پشتیبانی و استحکام بیشتری را فراهم می‌کند و برای درب‌های ضد سرقت در هر تأسیسات صنعتی یا تجاری تقویت می‌کند.

چارچوب درهای فولادی نیز در برابر تاب خوردگی، جمع شدن، افتادگی و پوسیدگی مقاوم هستند. قاب های درب فولادی برای بسیاری از کاربردهای امنیتی قابل اعتماد هستند و محافظت تضمین شده را ارائه می دهند.

فریم درب های فولادی که گزینه ای بادوام و کاربردی برای پروژه های صنعتی و ساختمانی است، دارای انواع پوشش ها، سبک ها و رنگ ها هستند، بنابراین به راحتی می توان آنها را برای مطابقت با هر فضایی اضافه کرد.

ما گزینه‌های قابل تنظیم، زمان‌های چرخش سریع را ارائه می‌دهیم و بسته به نیاز شما می‌توانیم قاب‌های درب فولادی را برای فروش مجدد و توزیع بسازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسکلت درب فولادی پروژه های صنعتی و تجاری با ما تماس بگیرید. 

ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم. ما درب ها و قاب های فولادی محکم و ایمن را برای برآورده کردن طیف کاملی از الزامات ایمنی، امنیت و زیبایی شناسی برای هر پروژه تولید می کنیم.

 ما خط کاملی از درب ها و قاب های فلزی توخالی سفارشی و استاندارد با کیفیت را برای پروژه های ساختمانی جدید و مقاوم سازی شده برای بازارهای زیرساختی حیاتی، مراقبت های بهداشتی، تجاری و آموزشی عرضه می کنیم.

از بین سبک‌ها و اندازه‌های مختلف درب‌ها و چارچوب‌های فلزی توخالی که برای ایمن‌سازی دهانه‌های تجاری طراحی و ساخته شده‌اند، انتخاب کنید.

از درهای فولادی انتخاب کنید که هم پیچیدگی و هم ایمنی را در بر می گیرند و در عین حال کیفیت عالی را در سرتاسر حفظ می کنند.  تنها با استفاده از با کیفیت ترین مواد و تکنیک های ساخت، درب ها و فریم های فلزی قابل اعتماد و بادوام هستند و امنیت و ایمنی تضمین شده است .

مزایا و معایب چارچوب درب ضد سرقت فلزی

درب حائل محکمی است که به کمک گیره های آهنی یا نگهدارنده در دیوارها به صورت در یا باز دیوار محکم می شود. درب از دو قسمت تشکیل شده است که یک قسمت چارچوب در و قسمت دیگر کرکره در است. طبقه بندی چهارچوب درها بر اساس مواد به شرح زیر است.

 1. چارچوب درب چوبی.
 2. چارچوب درب آلومینیومی.
 3. چهارچوب درب فلزی یا چهارچوب درب آهنی که در دسته‌بندی‌های دیگر به‌عنوان چهارچوب درب‌های فولادی فشرده، قاب‌های پنجره استاندارد، قاب‌های آهنی زاویه‌دار و قاب‌های T-iron و غیره قرار می‌گیرند.

با کمیاب بودن و قیمت بالای چوب و همچنین قیمت بالای قاب در و پنجره آلومینیومی، فلزی یا آهنی استفاده می شود. با استفاده از قاب‌های فلزی در و پنجره، ما به دوستی با محیط زیست تبدیل می‌شویم، زیرا درختان زیادی را که برای ساخت این قاب‌ها باید قطع شوند، نجات می‌دهیم، بنابراین در این از بین رفتن زیستگاه کمکی نمی‌کنیم. نصب قاب در و پنجره فلزی یا آهنی که به صورت زیر است، مزایا و معایب زیادی دارد.

مزایای چارچوب درب ضد سرقت فلزی

 • قاب های فلزی قوی هستند، می توانند در برابر طوفان و زلزله مقاومت کنند.
 • قاب های فلزی در برابر سارقان ایمن هستند.
 • قاب های فلزی در برابر آتش ایمن هستند.
 • فریم های فلزی از نظر قیمت مقرون به صرفه هستند.
 • فریم های فلزی وزن سبکی دارند و به راحتی قابل تعمیر هستند.
 • آنها را می توان به راحتی حمل کرد و هزینه حمل و نقل کمتر است.
 • مشکل موریانه و حشرات ندارند.
 • فریم های فلزی عاری از مشکلات پوسیدگی هستند.
 • فریم های فلزی هیچ اثر کج یا پیچشی ندارند.
 • فریم های فلزی را می توان به هر شکلی به راحتی و با حداقل اتلاف طراحی کرد.
 • فریم های فلزی در قاب های ثابت فضای کمتری را اشغال می کنند، به همین دلیل فضای باز بیشتری برای کرکره در درب ها وجود دارد.
 • فریم های فلزی هیچ اثر آب و هوایی به عنوان جذب رطوبت ندارند.
 • فریم های فلزی عمر طولانی دارند.
 • ارزش فروش مجدد آنها بیشتر است.
 • با استفاده از قاب های فلزی، ما با طبیعت سازگاری با محیط زیست داریم، زیرا درختان را برای استفاده در قاب ها ذخیره می کنیم.

معایب چارچوب درب ضد سرقت فلزی

 • در فریم های فلزی مشکل زنگ زدگی وجود دارد.
 • آنها نمی توانند نمای معماری را ارائه دهند.

نحوه اندازه گیری و نصب یک چارچوب درب ضد سرقت داده شده:

مرحله 1 – تجسم و برنامه ریزی کنید

ابتدا، محل قرارگیری سازه را تجسم کنید و برای ظاهری مرتب و مرتب در هنگام نصب برنامه ریزی کنید.

مرحله 2 – موقعیت و عمق قفل را بررسی کنید

بررسی موقعیت و عمق قفل مراحل مهمی هستند زیرا این درها اغلب دارای دستگیره‌های درب بزرگی هستند که می‌توانند تا حد زیادی بیرون بیایند.

مرحله 3 – عمق گیره درب را اندازه گیری کنید

عمق درب باید حداقل 25 میلی متر بیشتر از دستگیره در باشد. با اندازه گیری این دستگیره درب خاص، 60 میلی متر داریم. برای نصب درب امنیتی، عمق درب باید 85 میلی متر یا بیشتر باشد.

مرحله 4 – قاب ساخته شده را انتخاب کنید

عمق درب موجود تنها 55 میلی متر است، بنابراین یک قاب ساخته شده با حداقل برجستگی حداقل 30 میلی متر مورد نیاز است. در استارلاین سکیوریتی، گزینه‌های اندازه‌های متفاوتی برای قاب‌های ساخته شده داریم. برای این کار، ما یک قاب هندسی مربعی 50 میلی متری را انتخاب کرده ایم. ما احساس کردیم که این اندازه به بهترین وجه تحسین برانگیز درب فعلی است.

مرحله 5 – عرض را اندازه بگیرید

عرض را از لبه درب تا لبه طرف مقابل اندازه بگیرید. اندازه گیری 860 میلی متر است، 100 میلی متر برای اندازه سفارش OrderingPortal 960 میلی متر اضافه کنید. 

مرحله 6 – ارتفاع را اندازه گیری کنید

ارتفاع درب تا لبه بالای درب را اندازه بگیرید. اندازه 2140 میلی متر است. 5 میلی متر برای اندازه تولیدی 2135 میلی متر کم کنید.

مرحله 7 – سفارش ساخت چارچوب درب ضد سرقت

مرحله 8 – سوراخ ها را از قبل دریل کنید

مرحله 9 – قاب ساخته شده را تراز کنید

مرحله 11 – یک زاویه تراش نصب کنید

مرحله 12 – پیچ های باقی مانده درب را باز کنید و شکاف های آب بندی

منبع :https://theprepared.com/gear/reviews/door-reinforcement/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.