درب ضد حریق چوبی

مزایای درب های چوبی ضد حریق:

درب ضد حریق چوبی از چوب نسوز یا محصولات چوب نسوز به عنوان چارچوب در، چارچوب در، پانل درب، پنکه درب پر شده با مواد عایق آتش غیر سمی و بی ضرر، صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست ساخته می شود و با لوازم جانبی سخت افزاری نسوز و آتش مطابقت دارد. شیشه مقاوم، می تواند حد خاصی از مقاومت در برابر آتش را برآورده کند.

روش خرید درب چوبی ضد حریق

ظاهر و جنس درب چوبی نسوز را بررسی کنید. ظاهر درب ضد حریق چوبی واجد شرایط کامل و بدون آسیب و سطح صاف می باشد. علائم محصول، علائم بازرسی کیفیت و علائم گواهی کیفیت در موقعیت مشخص شده وجود دارد.

درب ضد حریق

 درب ضد حریق استیل

مزایای درب ضد حریق استیل:

خروجی مقاوم درب ضد حریق فولادی متال گالوانیزه از ورق فولادی نورد سرد قاب در، تخته در، اسکلت داخل ورقه درب پرکننده مواد غیر قابل احتراق و مطابق با سخت افزار ساخته شده است که می تواند الزامات پایداری، یکپارچگی و ماندگاری عایق نسوز را برآورده کند.

درب، درب ضد حریق از نقاط تراز a، b، c سه سطح، حد نسوز بالاتر حداکثر 120 دقیقه، آتش کلاس b بیش از 90 دقیقه. از نوع را می توان به تک باز، دو باز، با شیشه، با پنجره روشن و هشت نوع دیگر تقسیم کرد، مشخصات را می توان با توجه به اندازه پردازش سوراخ سفارشی کرد.
درب ضد حریق فولادی دارای مزایای ظاهری زیبا، ساختار فشرده و معقول است، درمان سطح و رنگ می تواند بر اساس ترجیح کاربر باشد، اما همچنین می تواند پس از اتمام ساختمان، هزینه سوراخ و کرکره آتش نشانی یکسان در مقایسه با پایین نصب شود.

قیمت و غیره به طور گسترده در انواع ساختمان ها استفاده می شود. مانند هتل ها، رستوران ها، مراکز خرید، انبارها، بیمارستان ها در پارتیشن آتش نشانی، گذرگاه تخلیه، اتاق توزیع برق انبار، اتاق کامپیوتر و سایر قسمت های مهم.

علاوه بر این، تولید کنندگان درب ضد آتش نشان می دهند که توده ها آگاهی از آتش را بهبود می بخشند، دامنه مدنی آنها نیز بسیار گسترده است.

این تفاوت بین درب ضد حریق چوبی و درب ضد حریق استیل است، از مقاله فوق می توان دریافت که الزامات عملکرد نصب مواد آنها متفاوت است، ما در زمان استفاده واقعی باید با توجه به محیط نصب و تقاضای خود، درب ضد حریق مناسب را انتخاب کنیم. ، چنین توانایی می تواند در نتیجه آتش سوزی، نگهداری بهتر از مالک ایمنی اموال دست یابد.

درب ضد حریق استیل

درب ضد حریق به مشکلی تبدیل شده است که برخی از پرسنل تدارکات باید با آن مواجه شوند. با توسعه اجتماعی و نوسازی، اینکه آیا امکانات حفاظت از آتش ساختمان مطابق با الزامات است، به یک نقطه کلیدی از استاندارد تشخیص تکمیل پروژه تبدیل شده است.

شرکت تولیدی درب ضد سرقت  ژیوان دُر چندین سال است  تاسیس شده ، مجموعه ای از تحقیق و توسعه، تولید، فروش در یکی از شرکت های بزرگ حرفه ای، استاندارد، اجتماعی، تولید اصلی درب های معمولی فولادی، آتش فولادی درب، درب چوبی، درب چوبی، پنجره های کامپوزیت آلومینیومی و چوبی.

محصولات این شرکت به بیش از 60 کشور در آمریکای جنوبی / شمالی، خاورمیانه، آفریقا و سایر کشورها فروخته شده است و مراکز توزیع محصولات GH را به ترتیب در لس آنجلس، ایالات متحده آمریکا و ونکوور، کانادا راه اندازی کرده است. مرکز پخش دارای یک تیم حرفه ای است که مسئولیت سفارش محصول، حمل و نقل و خدمات پس از فروش را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.