امنیت درب ضد سرقت شیشه ای کشویی

درب ضد سرقت شیشه ای

درب‌های ضد سرقت شیشه‌ای کشویی و درب‌های فرانسوی افزودنی زیبا برای هر خانه‌ای هستند، اما بدون خطر نیستند. از آنجایی که ایمن کردن آنها ممکن است دشوار باشد، مشکل ایمنی ایجاد می کنند، هم در مورد بیرون نگه داشتن مزاحمان و هم در نگه داشتن بچه های کوچک. ما ساده ترین و بهترین راه ها را برای ایمن کردن درب های پاسیو شما بدون به خطر انداختن زیبایی شناسی پیدا کرده ایم.

بیشتر مردم نور طبیعی را دوست دارند و به درب های ضد سرقت  شیشه ای کشویی خود اجازه ورود می دهند، اما گاهی اوقات همین مناظر هستند که درها را ناامن می کنند. آنها نمای گسترده ای را به خانه شما ارائه می دهند تا هر کسی بتواند آنچه را که دارید و چه چیزی ارزش برداشتن دارد را ببیند.

این مشکل با این واقعیت بدتر می‌شود که بیشتر درب های ضد سرقت  شیشه ای در حیاط خلوت هستند، جایی که مزاحمان ممکن می‌توانند وقت خود را برای بیرون کشیدن خانه بدون اینکه کسی ببیند، صرف کنند.

یک راه حل ساده برای این مشکل پوشاندن درب های شماست. اکثر مردم پرده های بلند و عمودی را انتخاب می کنند زیرا به راحتی باز و بسته می شوند. با این حال، این ها به راحتی می شکنند – به خصوص اگر حیوان خانگی یا بچه دارید. دیگر گزینه‌های شیک شامل پانل‌های کشویی یا کرکره‌هایی است که امکان باز و بسته شدن را فراهم می‌کنند اما به اندازه پرده‌های عمودی شلخته نیستند.

پانل ها و کرکره ها می توانند خیلی سریع گران شوند. اگر بودجه‌ای ندارید یا حیوانات خانگی (یا بچه‌هایی!) دارید که می‌توانند مخرب باشند، از فیلم پنجره تزئینی استفاده کنید . میلیون‌ها گونه مختلف وجود دارد، اما همه آنها نور را به داخل می‌دهند و در عین حال دید خارجی‌ها را پنهان می‌کنند و خانه شما را از چشم‌های ناخواسته محافظت می‌کنند.

قوی ترین راه برای ایمن کردن درب ضد سرقت کشویی، قفل درب کشویی است. این قفل ها در بالای درب شما نصب می شوند، جایی که شیشه ثابت و درب های ضد سرقت  شیشه ای کشویی  به هم می رسند. این قفل ها علاوه بر قفل درب کار می کنند و تنها توسط یک کودک بالغ یا قد بلند قابل باز شدن است.

آنها باز کردن درب را چه از داخل و چه از بیرون غیرممکن می کنند. اکثر این قفل ها دارای دو حالت قفل هستند: یکی که در را کاملاً بسته قفل می کند و دیگری که به شما امکان می دهد در را در جای خود با فاصله 3 یا 6 اینچ قفل کنید تا امکان تهویه فراهم شود.

بعد از اینکه قطعه بالایی را در مسیر بالایی نصب کردید، باید روند مشابهی را برای قطعه قفل روی خود درب دنبال کنید. قفل را قرار می دهید، نقاطی را که باید سوراخ کنید علامت بزنید، سپس سوراخ ها را دریل کنید و قفل را در جای خود محکم کنید. این قفل ها هم فوق العاده امن و هم ظریف هستند. مهمانان احتمالاً حتی متوجه آنها نخواهند شد، اما درهای شما بسیار ایمن تر و به همان اندازه زیبا خواهند بود.

یکی از بهترین راه‌ها برای محکم کردن درب های ضد سرقت  شیشه ای کشویی، جلوگیری از سر خوردن آن است، و انواع مختلفی از میله‌های امنیتی یا «چارلی میله‌ها» در دسترس هستند که این کار را انجام می‌دهند. میله های امنیتی معمولاً در مسیر درب های ضد سرقت  شیشه ای کشویی شما قرار می گیرند.

میله‌های چارلی بیشتر در بالای در قرار می‌گیرند و با پیچ حداقل در یک انتها نصب می‌شوند، که به میله اجازه می‌دهد تا به راحتی در داخل و خارج از جای خود حرکت کند. اگر بچه‌های کوچکی دارید که احتمالاً نوار امنیتی را در مسیر دستکاری می‌کنند، می‌توانند عالی باشند. 

پس از قرار دادن نوار امنیتی در مسیر درب ضد سرقت  شیشه ای کشویی خود، تنها کاری که انجام می دهید این است که آن را با یک سیستم نصب تحت فشار (مانند برخی از میله های پرده دوش) تنظیم کنید. بسیاری از مدل‌ها دارای لبه‌هایی هستند تا مطمئن شوند فشار به درب‌های شما آسیب نمی‌زند.

یک نوار امنیتی دو دقیقه نصب می شود. با میله چارلی ، باید یک مته داشته باشید تا یک طرف آن را ببندید. اما پس از آن، به سادگی میله را در ارتفاع مناسب تنظیم کنید و آن را در جای خود فشار دهید.

زیبایی درب های ضد سرقت  شیشه ای کشویی فقط به این نیست که نور را وارد می کنند، بلکه در باز شدن گسترده آنها برای منظره های بدون مانع است. اما آنها همچنین می توانند چالش های منحصر به فردی را در مورد امنیت ایجاد کنند. مکانیسم قفل همیشه قوی ترین نیست و مقدار شیشه اطراف قفل کار را برای سارق آسان می کند.

بهترین راه برای ایمن سازی درب های ضد سرقت  شیشه ای کشویی این است که به معنای واقعی کلمه از باز شدن درب ها با بند امنیتی جلوگیری کنید. مهاربند می تواند نیرو و فشار زیادی را تحمل کند و به سادگی با نگه داشتن درها از باز شدن آنها جلوگیری می کند. حتی اگر شیشه شکسته و قفل درها باز باشد، یک مهاربند آنها را در حالت بسته نگه می دارد.

مهاربندهای درب دارای دو قسمت اصلی هستند و یکی دیگر از نصب آسان است. یک قسمت در پایه درب ها به کف پیچ می شود. باید در مرکز آن جایی باشد که درها باز می شوند و هم سطح با قالب بندی پایین درب قرار بگیرند.

قسمت دوم به داخل و خارج می لغزد و در واقع به وسط جایی که درب های ضد سرقت شیشه ای کشویی به هم می رسند به سمت بالا فشار می آورد. فقط حدود 3 اینچ ارتفاع و 9 اینچ عرض دارد، اما کار را انجام می دهد. هنگامی که باید درهای خود را باز کنید، به سادگی قطعه دوم را از جای خود خارج کرده و آن را در بالای چارچوب در قرار دهید.

اگر کف کاشی یا سنگ دارید، ممکن است برای نصب مهاربند به یک متخصص نیاز داشته باشید، زیرا برای کار با این مواد به پیچ و مته مخصوص نیاز دارید. اکثر صاحبان خانه می توانند بدون هیچ مشکلی یک بند امنیتی را روی کف چوبی یا لمینت نصب کنند.

اگر می خواهید کارها را یک قدم جلوتر بردارید، به نصب نوعی امنیت الکترونیکی فکر کنید. این گزینه‌ها معمولاً برای جلوگیری از نفوذ کمتر مؤثر هستند، اما در هشدار دادن به شما یا پلیس در مورد یک مورد عالی هستند.

اکثر گزینه های الکترونیکی سنسورهایی هستند که روی درهای خود قرار می دهید، و می توانید سنسورهای درب را که بخشی از یک سیستم امنیتی خانه بزرگتر هستند، تهیه کنید. این مانیتورها با به صدا درآوردن آلارم یا ارسال اعلان به گوشی شما را از مزاحمان آگاه می کنند.

شما می توانید مانیتورهای مستقل یا ردیاب های شکستگی شیشه را برای درب های ضد سرقت شیشه ای کشویی خود نیز خریداری کنید. سنسورهای شکستن شیشه به راحتی مستقیماً روی در نصب می شوند و در صورت شکسته شدن شیشه به صدا در می آیند. آنها گزینه خوبی برای بسته نگه داشتن درهای شما نیستند، اما برای اینکه به شما اطلاع دهند زمانی که درهای شما به خطر افتاده است عالی هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.