چگونه درب ورودی خود را از بیرون محکم کنم؟

راه‌های مختلفی برای ایمن‌تر کردن درب ورودی وجود دارد تا امنیت بیشتری به خانه و خانواده‌تان بدهید. درب ورودی شما محتمل ترین هدف برای متجاوزانی است که می خواهند به خانه شما نفوذ کنند. بنابراین، اطمینان از اینکه ورودی شما قادر به مقاومت در برابر هرگونه تلاش برای شکستن آن است،حیاتی است.

قفل های درب ضد سرقت

خوشبختانه، می‌توانید درب خود را با قفل‌های جدید و سایر ویژگی‌ها برای محافظت از آنچه که مهم‌تر است، دوباره تعبیه کنید. امنیت درب به طور فزاینده ای پیشرفته می شود. شما می توانید مجموعه وسیعی از قفل ها را برای درب ورودی خود تهیه کنید که هر کدام به قفل کردن هر عنصر کمک می کنند.

با ارتقای درب ورودی خود، می توانید آن را بسیار ایمن تر کنید و قادر به محافظت از با ارزش ترین چیزهای موجود در فضای زندگی خود باشید. همچنین، می توانید با گرفتن قفل هایی که کمتر مستعد زنگ زدگی و سایش در طول زمان هستند، عملکرد نرم تری به آن بدهید.

1: قفل را دوباره کلید بزنید

اگر به تازگی به خانه جدیدی نقل مکان کرده اید و می خواهید از امنیت کامل خود و خانواده تان اطمینان حاصل کنید، کلید زدن مجدد آن می تواند تفاوت واقعی ایجاد کند.

کلید زدن مجدد فرآیندی است که در آن می توانید سیلندر قدیمی در قفل خود را با یک سیلندر جدید که متناسب با پین های مختلف است جایگزین کنید. در نتیجه، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که مستاجران گذشته هنوز دسترسی ندارند، و می‌توانید سخت‌افزار قفل را نیز تازه‌سازی کنید.

می‌توانید کیت‌های کلید‌زنی مجدد را در اکثر فروشگاه‌های سخت‌افزار پیدا کنید، و می‌توانید بسته‌هایی را تهیه کنید که با اکثر مارک‌ها مطابقت دارند. در نتیجه، کلید زدن مجدد یکی از ساده‌ترین گام‌هایی است که می‌توانید برای ایمن‌تر کردن درب ورودی خود بردارید.

همچنین می توانید شش قفل را برای همان نوع کلیدها، کلید بزنید، به این معنی که می توانید از یک کیت برای ایمن کردن بسیاری از درهای خانه خود نیز استفاده کنید.

قفل های درب

2: یک Strike Box اضافه کنید

جعبه ضربه ای گزینه پیچیده تری برای نصب بر روی درب شماست اما لایه جدیدی از امنیت را به آن می بخشد. جعبه‌های ضربه‌ای امروزی پیشرفت قابل‌توجهی در صفحات ضربه‌ای قدیمی است که بسیاری از درب‌های قدیمی از آن برخوردارند.

به جای صفحات فقط، ساختاری دریافت خواهید کرد که شامل یک جیب فلزی، یک اتصال دیوار محکم و حتی صفحات بزرگتر است که برای محافظت درب شما موثر تر است.

نصب یکی از این سیستم ها ورود شما را به میزان قابل توجهی سخت تر می کند. نه تنها این، بلکه نسبتا کوچک و براق هستند، به این معنی که به طور یکپارچه با درب شما منطبق می شوند و حتی سبک کلی آن را بهبود می بخشند.

می‌توانید جعبه ضربه‌ای را به لولاهای درب بچسبانید تا از دهانه درب محافظت کرده و آن را از آب و هوای بد مسدود کنید تا زنگ‌زدگی و باد بر سیستم بازشو تأثیر نگذارد.

برای قرار دادن جعبه ضربه ای، باید تنظیماتی را انجام دهید تا درب جلویی خود را ایمن تر کنید. با این حال، شما فقط باید سوراخ در پایه و فرورفتگی صفحه پوشش را بزرگ کنید، که فرآیندهای ساده ای برای یک قفل ساز آموزش دیده است.

3: شیشه درب خود را تعویض کنید

بسیاری از درهای قدیمی از شیشه های تک جداره در طراحی خود استفاده می کنند. با این حال، این نوع لعاب برای محافظت از فضای زندگی شما مناسب نیست.

این به این دلیل است که شیشه های تک شیشه شکننده هستند و نه تنها به این معنی است که مزاحمان می توانند آن را بشکنند، بلکه می توانند آن را از چارچوب در جدا کنند. در نتیجه عبور از شیشه می تواند به آنها کمک کند تا با سرعت بیشتری به درب دسترسی پیدا کنند.

با افزودن شیشه های جدید به درب خود، می توانید شیشه های دوجداره یا حتی سه جداره را در طراحی ادغام کنید. این محلول‌های شیشه‌ای از چندین شیشه استفاده می‌کنند تا مانع خانه شما و هر گونه تهدیدی شوند.

شکستن لعاب بسیار سخت تر است و همچنین با گذشت زمان کمتر ضعیف می شود. به این ترتیب، این اضافه کوچک می تواند تأثیر بیشتری بر ایمنی خانواده شما بگذارد.

در نتیجه، هر مزاحمی که سعی می کند از ورودی شما عبور کند، نمی تواند به تنهایی شیشه را بشکند و خطر عبور آنها را کاهش می دهد. به همین دلیل، لعاب می تواند درب ورودی شما را بسیار ایمن تر کند.

4: یک دریچه با زاویه باز نصب کنید

یکی از مزایای دیگر لعاب این است که به شما دریچه ای می دهد تا بتوانید از آن نگاه کنید. با این حال، این گزینه ظریفی نیست و دید محتاطانه ای از بازدیدکنندگان به شما نمی دهد.

اگر می‌خواهید تهدیدات خانه‌تان را قبل از وقوع ناپدید کنید، می‌توانید درب ورودی خود را با یک روزنه با زاویه دید باز کنید تا کل خانه‌تان ایمن‌تر شود.

دریچه با زاویه باز یک ویژگی ایمنی است که نصب و استفاده آسان است. می توانید آن را در درهایی با ضخامت 2 اینچ قرار دهید، به این معنی که می توانید آنها را به اکثر طرح ها اضافه کنید.

آنها با ارائه مخفیانه نمای جلوی خانه به شما کار می کنند، بنابراین می توانید بدون اینکه افراد بیرون شما را چک کنند، آنچه در بیرون در حال رخ دادن است را بررسی کنید.

5: یک صفحه تقویت کننده اضافه کنید

نمی توان گفت که صفحات تقویت کننده کاری که از نامشان پیداست را انجام نمی دهند. این طرح های بادوام برای تقویت درب ورودی شما با یک صفحه فلزی سه طرفه کار می کنند.

این سیستم به این صورت عمل می کند که درب شما را در اطراف پیچ یا گوشی خود قرار می دهد، لبه درب را گسترش می دهد و امنیت کل در را تقویت می کند. به این ترتیب، درب خانه خود را به یک کابوس برای هر مزاحم تبدیل خواهید کرد.

صفحات تقویت کننده نصب دقیق تری هستند، اما این بدان معناست که می توانند امنیت را در بسیاری از جنبه های درب شما بهبود بخشند. شما باید ضخامت قاب و فاصله بین لبه ورودی و گوشی یا مرکز قلاب را اندازه بگیرید.

این فاصله به عنوان عقبگرد شناخته می شود و اندازه صفحه تقویت کننده را نشان می دهد.

علاوه بر این، باید قطر گیره یا گوشی را نیز اندازه بگیرید. به دلیل همه این موارد، عاقلانه است که یک قفل ساز آموزش دیده استخدام کنید تا نصب را برای شما انجام دهد. یک قفل ساز همچنین گیره های لولا را عمیق تر می کند تا مطمئن شود درب تازه تقویت شده شما گیر نمی کند یا نمی چسبد.

6: یک Deadbolt با امنیت بالا اضافه کنید

Deadbolts یک گزینه کم هزینه است که یک ضربه واقعی را برای شما فراهم می کند. این اقدامات امنیتی برخی از محکم‌ترین محافظ‌هایی را که می‌توانید برای درب ورودی خود پیدا کنید، ارائه می‌کند.

آنها در سه سبک اصلی ارائه می شوند: گزینه های چرخش انگشت شست تک، دوتایی و قفل شونده. هر یک به شما کمک می کند تا با استفاده از یک سیلندر کلید خارجی و یک چرخش انگشت شست داخلی، در را محکم کنید تا قفل به طور خودکار بسته شود.

7: درب ورودی خود را تعویض کنید

با این حال، اگر درب ورودی قدیمی‌تری دارید یا درب‌های چوبی دارید، بهتر است یک درب کاملاً جدید تهیه کنید. بسیاری از درهای جدید دارای سخت افزار امنیتی داخلی مانند پیچ ​​های مرده و سیستم های قفل چند نقطه ای در طراحی های خود هستند. به این ترتیب، نه تنها می‌توانید این ویژگی‌های امنیتی را دریافت کنید، بلکه می‌توانید آنها را در داخل یک درب جدید بادوام که از مواد پیشرفته استفاده می‌کند، وارد کنید.

اگرچه تعویض یک درب ورودی جدید می تواند پرهزینه باشد، اما می تواند طرحی را به شما بدهد که امنیت کامل، حفاظت کامل و آرامش خاطر را به خانواده شما ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.