درب ضد سرقت ترمو از جدیدترین درب های ضد سرقت است که بسیار پرطرفدار می باشد. درب ضد سرقت ترموود در مدل ها و ابعاد متفاوت قابل سفارش است. شما می توانید مطابق با نیاز و فضایی که در اختیار طرح و ابعاد درب ترمووود را انتخاب کنید. در ادامه شما را با مشخصات و ویژگی های درب ترمو بیشتر آشنا خواهیم کرد.

درب ضد سرقت ترمو به عنوان یک درب ایمن زیبایی ظاهری فوق العاده ای دارد. معمولا از این نوع درب به عنوان درب ورودی ساختمان استفاده می کنند. درب ضد سرقت ترموود از ساختار بسیار مستحکمی برخوردار است، از اینرو باز کردن درب ترموود توسط سارقان به راحتی امکان پذیر نیست.

امروزه شرکت های تولیدی مختلف انواع متفاوتی از درب های ضد سرقت ترموود را تولید و روانه بازار می کنند. از مدل ها و طرح های مختلف درب های ترموود برای کاربردهای گوناگون استفاده می شود. درب های ترموود ظاهر بسیار زیبایی دارند، از اینرو استفاده از آن ها جلوه ظاهری فوق العاده ای به ساختمان شما خواهد بخشید. از درب ترمو به عنوان درب ورودی، درب اتاق، درب لابی، درب پارکینگ، درب حیاط و … استفاده می کنند.

رنگ درب ضد سرقت ترمو تحت هیچ شرایطی دچار آسیب و یا تغییری نمی شود. به عبارت دیگر حتی اگر درب ترمو در برابر حرارت و رطوبت بالا هم قرار بگیرد دچار تغییر نمی شود. رنگ بندی درب ترمووود متفاوت است. برای مثال برای ساخت درب امن می توان از انواع روکش درب ضد سرقت بسته به سلیقه ای که دارید استفاده کنید.

شما می توانید در صورت نیاز روکش درب ضد سرقت ترمو را تعویض کنید. استفاده از چوب طبیعی برای ساخت این نوع درب ها سبب زیبایی فوق العاده آن ها شده است. نصب درب ضد سرقت ونوس در کنار سایر مصالح ساختمان می تواند دکوراسیونی زیبا و بی نظیر را ایجاد کند.

 

درب ضد سرقت لابی ترموود

درب ضد سرقت ترمو برای مکان های مختلف قابل استفاده است. از کاربری های رایج درب ضد سرقت ترموود درب لابی می باشد. منظور از درب لابی درب های ورودی در بیرون ساختمان است. درب لابی ترموود ابعاد بزرگ تری نسبت به درب های ضد سرقت آپارتمانی دارد.

با توجه به اینکه این نوع درب در بیرون ساختمان نصب می شود باید در برابر عوامل محیطی بسیار مقاوم باشد. درب ضد سرقت لابی ترموود در برابر عوامل محیطی از قبیل رطوبت و تابش نور خورشید مقاومت بسیار زیادی دارد، از اینرو طول عمر و دوام درب ضد سرقت لابی ترمو بسیار زیاد است.

شرکت ژیوان طراحی و تولید درب ضد سرقت لابی ترموود را با براساس استانداردهای روز دنیا انجام می دهد. درب های ضد سرقت ترمو شرکت ژیوان به دلیل دارا بودن درزگیرهای با کیفیت مانع از ورود گرد و خاک به داخل ساختمان می شوند. این شرکت معتبر درب های ضد سرقت ترمو را در درصدهای مختلفی از عایق صوتی تولید و روانه بازار می کند. شما می توانید برای خرید و ثبت سفارش خود با مجموعه ژیوان تماس بگیرید.

 

درب حیاط ترموود

درب ضد سرقت ترمو در انواع و مدل های مختلف تولید می شود. یکی از شیک ترین درب های ضد سرقت ترموود درب حیاط ترموود است. طراحی این نوع درب ها به گونه ای است که علاوه بر زیبایی از استحکام بالایی برخوردار می باشد. به عبارت دیگر طول عمر درب ونوس طولانی است.

از با کیفیت ترین مدل های چوب برای ساخت درب حیاط ترموود استفاده می شود. از جمله درب های حیاط ترموود می توان به درب راش، درب گردو و درب بلوط اشاره کرد. این نوع درب ها در برابر رطوبت بسیار مقاوم هستند. استفاده از این نوع درب ها به دلیل مقاومت بسیار زیاد در برابر رطوبت برای مناطق شمالی بهترین گزینه به حساب می آید.

چوب ترموود

درب ضد سرقت ترمو از چوب ترموود ساخته می شود. چوب ترموود از استحکام بسیار بالایی برخوردار است، زیرا برای تولید این نوع چوب از مکانیزم پیشرفته حرارت استفاده می شود. معمولا برای تولید چوب ترموود از مواد شیمیایی استفاده نمی کنند. این امر در افزایش استحکام چوب ترموود نقش بسزایی دارد.

چوب ترموود در برابر موریانه، ساس، کپک، قارچ و … بسیار مقاوم است. به عبارت دیگر چوب ترموود به مرور زمان دچار تغییر و یا رنگ پریدگی نمی شود. از چوب های زبان گنجشک و چوب گونه کاج برای تولید چوب ترموود استفاده می کنند. در واقع ترموود محصول کشور فنلاند است. اما این نوع چوب در آلمان و کانادا هم تولید می شود. بهتر است بدانید که چوب ترمو با ترموود هیچ تفاوت معنایی ندارد.

 

مراحل تبدیل چوب به ترمووود

برای تهیه ترموود ابتدا چوب را در دمای بسیار بالا 220 درجه سانتی گراد حرارت می دهند. این مرحله به گونه ای انجام می گیرد که افزایش حرارت چوب تا قبل از سوختن آن تمام شود. این امر موجب تغییر ساختار شیمیایی چوب می شود. تغییرات شیمیایی انجام شده سبب افزایش مقاومت و استحکام چوب خواهند شد.

رنگ چوب در اثر تغییر شیمیایی انجام شده به رنگ قهوه ای تیره تبدیل می شود. در نتیجه تغییرات شیمیایی انجام شده چوب خاصیت عایقی به خود می گیرد. این تغییرات باعث می شوند چوب ترمووود در مکان های مختلف و در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده باشد.

توجه داشته باشید برای جلوگیری از تغییر رنگ چوب ترمو نباید بدون پوشش سطحی در معرض آفتاب قرار بگیرد. در غیر اینصورت رنگ چوب به طور تدریجی به رنگ خاکستری نقره ای تغییر رنگ خواهد داد.

 

ویژگی های بارز چوب ترموود

درب ضد سرقت ترمو به دلیل ساخته شدن از چوب ترموود ویژگی ها و مزایای فراوان دارد. از ویژگی های بارز این نوع چوب می توان به وزن سبک آن اشاره کرد. این نوع چوب در برابر رطوبت، طوفان، آتش، تغییر دما و … بسیار مقاوم است. نصب چوب های ترموود به دلیل سبکی وزن بسیار سریع و آسان می باشد. از دیگر ویژگی های چوب ترموود مقاومت بالای آن در برابر تاب برداشتن و تغییر ابعاد است.

مقاومت چوب های ترموود در برابر فشارهای بیرونی از قبیل زلزله بسیار زیاد می باشد. از دیگر ویژگی های بارز این نوع چوب می توان به عایق صوتی بودن آن اشاره کرد. چوب های ترموود موقع تخریب شدن به دلیل تجزیه پذیر بودن هیچگونه آسیبی به محیط زیست نمی رسانند. استفاده از چوب ترموود به دلیل مقاومت بالا در هر شرایط آب و هوایی امکان پذیر است.

مشخصات فنی درب ضد سرقت ترموود

درب ضد سرقت ترمو ویژگی ها و مشخصات خاصی دارد. یکی از ویژگی های مهم درب های ضد سرقت ترمو این است که با رعایت تمامی اصول و استانداردها ساخته شده اند. رنگ مورد استفاده برای این نوع درب ها رنگ الکترواستاتیک است. رنگ الکترواستاتیک از مقاومت بالایی در برابر نور آفتاب و خوردگی برخوردار می باشد. معمولا از هیچ ماده حلالی برای تولید رنگ های الکترواستاتیک استفاده نمی شود. جهت انتخاب رنگ درب ترمو محدودیتی نخواهید داشت.

استفاده از چوب ترموود برای ساخت این نوع درب ها یک ویژگی به حساب می آید. چوب های ترموود در شرایط خاص از قبیل حرارت بالا و بدون اکسیژن ساخته می شوند. شرایط ساخت چوب های ترموود سبب افزایش مقاومت آن ها شده است. در بدنه درب های ترمو از ورق ایمنی فولادی استفاده می شود.

روکش این نوع درب از ترموود با کیفیت است. ساخت درب ترمو در ابعاد استاندارد با طول 210 و عرض 110 می باشد. البته شما می توانید بسته به نیاز خود ابعاد درب ضد سرقت ترمو را تغییر دهید. شما می توانید از قفل کاله، قفل مولتی و قفل چنگکی برای ساخت این نوع درب ها استفاده کنید. درب های ضد سرقت ترمو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. این نوع درب ها علاوه بر دوام بالا زیبایی فوق العاده ای دارند.

خرید بدون واسطه ترموود درب حیاط - 20چوب

تغییر رنگ درب ضد سرقت ترمو با گذشت زمان

درب ضد سرقت ترمو با مکانیزم پیشرفته حرارتی ساخته می شود. البته رنگ چوب اصلاح شده با حرارت با توجه به میزان حرارت و زمان فراوری آن متفاوت است. درصورت افزایش میزان حرارت فراوری رنگ چوب تیره تر خواهد شد. همچنین اگر مدت زمان قرارگیری چوب در کوره کم باشد رنگ چوب روشن تر می شود.

بهتر است بدانید که تراکم هر درخت و چوب با دیگر چوب ها متفاوت است. این امر سبب تفاوت رنگ چوب ها خواهد شد. رنگ ترموود به دلیل در معرض قرار گرفتن اشعه خورشید تا حدودی تغییر می کند. نور خورشید باعث می شود رنگ ترموود به رنگ طوسی نقره ای دربیاید. برای جلوگیری از این امر می توان از رنگ یا روغن لایه محافظتی استفاده کرد.

مزایای نصب درب ضد سرقت ترموود

درب ضد سرقت ترمو از مزایا و ویژگی های خاصی برخوردار است. مهم ترین ویژگی درب ترمو ظاهر شیک و لوکس آن می باشد. از دیگر مزایای درب ترمووود وزن سبک آن است. درب ضد سرقت ونوس در برابر رطوبت و آتش بسیار مقاوم می باشد. برخی از مدل های درب ترمو به عنوان درب ضد حریق کاربرد دارند.

نصب درب های ترمو بسیار راحت و آسان است. همچنین این نوع درب ها در برابر زلزله بسیار مقاوم هستند. درب های ترموود به دلیل ساختار ویژه ای که دارند در برابر تابش نور خورشید مقاومت بالایی دارند، از اینرو طول عمر و دوام درب های ترمو بسیار طولانی است.

لیست قیمت درب ضد سرقت ترموود ۱۴۰۱ - آراد برندینگ

درب های ترمو علاوه بر زیبایی و مقاومت بالا عایق بسیار خوبی به حساب می آیند. درب های ترمو برای مکان های مختلف قابل استفاده هستند. به همین دلیل درب ترمووود جزء درب های پرطرفدار و پرفروش موجود در بازار است.

درب ضد سرقت ترمو چگونه دربی است؟

درب ضد سرقت ترمو از جمله تجهیزات ساختمانی می باشد که بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. درب ضد سرقت به دلیل ساختار ویژه ای که دارد مانع از ورود سارقین به ساختمان می شود. این نوع درب ها در برابر هر نوع تخریب و دستکاری ایمن هستند.

درب ضد سرقت ترمو به عنوان درب ایمن شناخته می شود. البته این بدان معنا نیست که ایمنی آن ها صد در صد است. اما درب های ضد سرقت ترموووود در برابر سایر درب های معمولی از ایمنی قابل توجهی برخوردار هستند. همچنین استحکام و مقاومت درب های ترمو در برابر سایر درب ها بسیار بالاتر است.

عوامل موثر بر قیمت درب ضد سرقت ترمو

درب ضد سرقت ترمو در طرح ها و انواع مختلف در بازار موجود می باشد. از طرفی عوامل مختلفی بر قیمت درب ترموود اثر می گذارند. زمانیکه درب ضد سرقت ترموود قفل است عملکردی مشابه دیوار خواهد داشت. این بدان معنا است که برای ورود به ساختمان تنها راهکار تخریب دیوار خواهد بود. از آنجاییکه در ساختار درب ضد سرقت ورق فولادی بکار رفته است تخریب آن کار دشواری خواهد بود. همین امر از عوامل موثر بر قیمت درب ضد سرقت ترموود به حساب می آید.

از دیگر عوامل موثر بر قیمت درب ترمو جنس روکش آن است. تنوع رنگی و متریال مورد استفاده در روکش درب بسیار زیاد می باشد. از طرفی استفاده از رنگ ترک در افزایش قیمت درب ترمو موثر است. همچنین استفاده از روکش های گردو آمریکایی و بلوط آمریکایی قیمت درب ترمو را افزایش خواهند داد. اما نقش و طرح چوب های گردو و بلوط بسیار زیبا است.

از دیگر عوامل موثر می توان به ابعاد و وزن درب ترمو اشاره کرد. درب ضد سرقت ترمو را در ابعاد استاندارد می سازند. اما ابعاد درب ترمو مطابق با نیاز شما قابل تغییر است. از طرفی هر چقدر وزن درب ترمو بیشتر باشد بدان معنا است که میزان متریال مصرفی برای ساخت درب بیشتر بوده است. این امر در افزایش قیمت درب ترموود تاثیرگذار می باشد.

نوع و جنس یراق آلات مصرفی در ساخت درب های ضد سرقت ترمو از دیگر عوامل موثر بر قیمت درب ترمو هستند. استفاده از یراق ترک قیمت درب ترمو را افزایش خواهد داد. نوع قفل درب ضد سرقت هم بر قیمت درب موثر است، بنابراین نمی توان قیمت ثابتی برای درب های ضد سرقت ترموود در نظر گرفت.

درب ترمووود

نکات مهم خرید درب ضد سرقت ترموود

درب ضد سرقت ترمو ویژگی های مخصوص به خود را دارد. قبل از خرید درب ضد سرقت ترموود باید به یکسری نکات مهم توجه کرد. یکی از این نکات توجه به کیفیت یراق آلات بکار رفته در ساخت درب ترمو است. کیفیت یراق آلات در کیفیت نهایی درب ترمو تاثیر بسزایی دارد.

از دیگر نکات مهم قبل از خرید درب ترموود توجه به جنس چهارچوب آن است. استفاده از آلیاژ با کیفیت برای ساخت چهارچوب تاثیر فوق العاده ای بر جنس درب خواهد داشت. شما باید قبل از خرید درب ترمو به جنس لولای آن دقت کنید. لولای با کیفیت و مرغوب راحت تر وزن درب را تحمل خواهد کرد. همچنین لولای با کیفیت مانع از ورود سارقان به منزل می شود.

رنگ بکار رفته در ساخت درب ترمو باید از پوشش پذیری بالایی برخوردار باشد. این امر در افزایش زیبایی درب ترمو موثر خواهد بود. همچنین وجود ورق فولادی در دو طرف درب تاثیر زیادی بر افزایش ایمنی آن خواهد داشت. شما می توانید قبل از خرید درب ضد سرقت ترمو از مشاورین متخصص شرکت ژیوان کمک بگیرید. مشاورین مجرب این شرکت معتبر به شما کمک خواهند کرد تا بهترین و مطمئن ترین خرید را انجام دهید.

قابلیت نصب قفل ایمن

درب ضد سرقت ترمو به خودی خود ایمن است. اما امکان نصب قفل های الکترونیکی بر روی درب های ترمو وجود دارد. شما می توانید برای افزایش ایمنی این نوع درب ها از قفل های الکترونیکی استفاده کنید. برای مثال استفاده از قفل های الکترونیکی و کارتی در افزایش امنیت درب های ضد سرقت ترموود بسیار موثر هستند. در گذشته از این نوع قفل ها برای درب هتل ها استفاده می کردند. در حالیکه امروزه استفاده از قفل های الکترونیکی برای انواع درب ها متداول شده است.

در برخی موارد می توان مغزی قفل را هم به صورت دیجیتالی نصب کرد. نصب این نوع قفل ها سبب آسودگی بیشتر خیال شما می شوند. استفاده از قفل های دیجیتالی و کارتی علاوه بر افزایش امنیت کلاس ویژه ای به درب شما می بخشند. از طرفی نصب قفل های دیجیتال در افزایش قیمت درب های ترمو بسیار موثر هستند. شما می توانید برحسب نیاز و بودجه ای که دارید از این نوع قفل ها استفاده کنید.

 

دلیل پرطرفدار بودن درب های ضد سرقت ترمو

درب ضد سرقت ترمو جزء پرطرفدارترین درب های موجود در بازار است. امروزه کمتر ساختمانی را می توان مشاهده کرد که برای درب ورودی از درب های ضد سرقت استفاده نکرده باشد. اصلی ترین کاربرد درب های ضد سرقت به عنوان درب ورودی است. از دلایل اصلی استفاده از درب ضد سرقت ترموود افزایش امنیت ساختمان می باشد. درب های ضد سرقت از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

درب ضد سرقت ترمو ظاهری بسیار شیک و مجلل دارد. درب های ترمو ظاهری متفاوت تر و جذاب تر از درب های معمولی دارند. به جرات می توان گفت این دو دلیل آنقدر پر اهمیت هستند که نظر اکثر صاحبان ساختمان را به خود جلب کرده اند.

درب های ضد سرقت ونوس علاوه بر دلایل ذکر شده از مزایای فراوانی برخوردار هستند. مزایای فراوان درب ونوس سبب آسایش و آرامش بیشتر شما عزیزان خواهند شد. برخی از درب های ترمو به دلیل مقاومت بالا در برابر آتش به عنوان درب ضد حریق شناخته می شوند. عایق صوتی بودن و مانع از ورود گرد و غبار به داخل ساختمان از دیگر دلایل جذابیت درب های ترمو است.