درب ضد سرقت ارزان

 دو نوع از درب ضد سرقت ارزان در بازار ایران وجود دارد که شامل: 1. درب  های ضد سرقت ارزان چینی2. درب های ضد سرقت ارزان(Cheap anti-theft door) ایرانی هستند.

هر کدام از این ها به علت  آپشن هایی برای ساخت این نوع درب های مد نظر گرفته شده ، میتوانند قیمت پایین تری داشته باشند. سوال: کدام گزینه بهتری برای تأمین امنیت خانه ما به شما میرود؟

اکثر درب های ضد سرقت چینی به علت استفاده از وسایل با کیفیت پایین قیمت پایین تری هم دارند. وزن این نوع درب ها ،نشان‌دهنده بی کیفیت بودن آن‌ها است.

ورقه آهنی به‌کاررفته در درب های ضد سرقت ارزان  ، مقاومت مورد نیاز در برابر فشار خارجی را ندارند و حتی می‌توانیم بگوییم کیفیت آن‌ها طوری است که نمی‌توان این نوع درب ها را ، جزِء  درب‌های ضد سرقت قرار داد.

درب های ضد سرقت ایرانی که  با قیمت پایینی که وارد بازار میشوند ، ازلحاظ کیفیت مانند انواع چینی بی‌کیفیت نمیباشند، گرچه می‌توانیم  بگوییم در مقایسه  با انواع  درب های ضد سرقت گران‌قیمت‌تر احتمال دارد کیفیت پایین‌تری داشته باشد. ولی مهمترین علتی که برای پایین بودن قیمت درب های ضد سرقت وجود دارد شامل:

  • در تولید درب‌های ضد سرقت ارزان از فولاد به جای آهن استفاده شده است و به همین علت با هزینه پایینی ساخته می‌شوند.
  1. این نوع درب‌های ضد سرقت در داخل کشور ساخته میشوند، هزینه‌هایی مانند ترخیص گمرک ندارند و ارزان قیمت بودن آن‌ها منطقی میباشد.

چطوری میتونیم یک درب ضد سرقت مناسب و ارزان تهیه کنیم؟

مهم ترین ویژگی‌های درب‌های ضد سرقت ارزان این است که از ورود سارقان جلوگیری کنند. و این درب ها  دارای عایق مواردی مثل آتش، سرما و گرما باشند. اگر  درب‌های ضد سرقت این  کارایی کافی را نداشته باشند هیچ فرقی با درب های معمولی ندارند.

درب ضد سرقت ارزان لوکس

درب ضد سرقت ارزان قیمت

اگر درب های ضد سرقت قیمت پایینی داشته باشد چه تاثیری در کارای آن میتواند داشته باشد؟

تولیدکنندگان درب‌های ضد سرقت ارزان برای این که بتوانند قیمت این درب ها را پایین بیاورند مجبور هستند از لولا‌ها و قفل‌ها و سایر قطعات با کیفیت پایین تری در تولید آن ها استفاده کنند . و یا ضخامت صفحه فولادی را کاهش دهند.

شرح داده شده است که  تمامی این مورد ها  چه تاثیری  بر امنیت و کارایی درب‌های ضد سرقت  میتواند داشته باشد.

مثلا  درب‌های ضد سرقت ارزان چینی از صفحات فولادی با ضخامتی حدود 0.6 میلی متر و یا حتی کمتر استفاده شده است. همین مورد میتواند ، تخریب پذیری این درب‌ها بسیار پائین بیاورد و کاربردی نداشته باشند.

ارزش درب‌های ضد سرقت ارزان به ساختار داخلی آن ها بستگی دارد و نمی‌توانیم  بدون توجه به این مسائل درب ضد سرقت  ارزان و مناسب را انتخاب کنیم.

در برخی از مواقع  کیفیت صفحه فولادی استفاده شده  در این  درب‌های ضد سرقت ارزان  تا حدی پایین می‌آیند که سارقان با اولین ضربه پتک می‌توانند درب های ضد سرقت چینی ارزان را خم کنند.  

و با خم شدن درب ها ، زبانه‌های درب های  ضد سرقت چینی از چهارچوب جدا و راه را برای ورود سارقان باز میکنند.

از دیگر مشکل های  درب های ضد سرقت ارزان چینی می‌توانیم  به لولاهای ضعیف آن‌ها اشاره کنیم . درب‌های ضد سرقت ارزان چینی بعد از گذر زمان  به علت  استفاده نکردن  از لولاهای مناسب و قوی، باعث مشود لولا های درب های ضد سرقت دچارحالت افتادگی ‌شوند که این موضوع نشان میدهد که  لولا توانایی لازم برای کشش وزن درب  های ضد سرقت را ندارند.

خیلی از افرادی که  درب‌های ضد سرفت چینی بی‌کیفیت استفاده کردند ، بعد از گذر زمان متوجه شده‌اند که قفل درب های ضد سرقت چینی دیگر کار نمی‌کند و یا کلید درب های ضد سرقت چینی به سختی در آن حرکت می‌کند.

اگر در این شرایط قرار بگیرید مجبورید  برای تعمیر درب  های ضد سرقت چینی هزینه کنین ،هزینه ای که قرار است برای تعمیر آن ها پرداخت کنید با هزینه خرید درب های ضد سرقت با کیفیت بالا تر برابر است پس بهتر است به جای تعمیر آنها درب خود را عوض کنید.

درب ضد سرقت مدرن

درب ضد سرقت ارزان ایرانی

درب های  ضد سرقت ارزان ایرانی  دارای کیفیت خوبی میباشند ومیتوانیم درب های ضد سرقت ارزان ایرانی را با نمون هایی از درب های ضد سرقت خارجی مقایسه کنیم.

اين نوع درب ها از لحاظ ظاهر دقیقا شبیه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه هستند، البته در ایران درب های ضد سرقت ارزان ایرانی با ظاهری شبیه به درب های ضد سرقت چینی نیز تولید می شوند.

اگر ما بخواهیم در مورد  کیفیت درب های ضد سرقت  ارزان ایرانی که در بازار موجود هستند در واقع بین باشیم ، در حال حاضر درب های ضد سرقت ارزان ایرانی هم ردیف درب های  ضد سرقت تولید شده در  ترکیه هستند.

ولی با گذشت مدت طولانی کیفیت و ماندگاری درب های ضد سرقت ارزان ترک حرف اول را می زنند و درب های  ضد سرقت چینی هم با اختلاف خیلی زیاد درردیف های اخر جدول تقاضای خریدارها قرار گرفته اند.

درب ضد سرقت فلزی

درب ضد سرقت ارزان چینی

شرکت ژیوان دور تولید کننده  انواع درب های ضد سرقت چینی با سالها تجربه مدیرتی میباشد که این شرکت طراحی ،توسعه ، تولید ،فروش درب های فولادی،درب های ضد سرقت ارزان چینی و در های ضد حریق و انواع درب ها را انجام میدهد.

و با یک تیم حرفه ای و مدیریت دقیق و تجهیزات برتر این شرکت تلاش میکند مارک های جدید تر را تولید و روانه بازار کند به طوری که محصولات مارک به تدریج به هزاران خانوار در سراسر کشور گسترش می یابد.

به عنوان یک متخصص در صنعت درب های ضد سرقت ، این شرکت از فلسفه خدمات اختصاصی از کیفیت اول ، تحویل دقیق و قیمت مناسب پیروی میکند.

مانند همیشه ما محصولات جدید و قدیمی را با محصولات بهتر و خدمات بهتر برای مشتریان عزیز ایجاد میکنیم. و به عنوان یک شرکت در صنعت، ما با کیفیت استاندارد های بین المللی خدمات سریع و کارآمد و با قیمت مناسب با شما همکاری خواهیم کرد. و آینده بهتری را برای شما ایجاد خواهیم کرد.

ما همیشه “گسترش بازار با کیفیت و جلب مشتریان با شهرت” را فلسفه کسب و کار خود می دانیم. نیروی فنی ما قوی هستند و تجهیزات پیشرفته  برای تولید درب های ضد سرقت استفاده میکنند ، کیفیت محصول ما قابل اعتماد و خدمات پس از فروش متفکرانه است .

ما از نقاط قوت خود در فرایند تولید استفاده می کنیم و به طور مستقل نوآوری می کنیم تا مزایای منحصر به فردی در پردازش مواد ، طراحی مدل سازی و درمان نما ایجاد کنیم. فناوری پیشرفته جدید و ظاهر زیبای درب جلوتر از سری محصولات داخلی است.

برای مشاوره با نمایندگان فروش درب های ضد سرقت چینی ارزان میتوانید از طریق تماس با ما با مشاوران ما در ارتباط باشید.ُ

درب ضد سرقت سفید فلزی

درب ضد سرقت ارزان تبریز

در صورتی که ساکن استان تبریز هستید، از بین انواع مختلف درب ضد سرقت ارزان در شهر تبریز ، درب های ضد سرقت ارزان را با ویژگی های مدنظر خود را در سایت ما جستجو کنید و با نمایندگان فروش درب ها ضد سرقت ارزان در تبریز ، با آنها تماس بگیرید. آماده خدمات دهی به مشتریان عزیز میباشند

درب ضد سرقت ارزان اصفهان

در صورتی که ساکن استان اصفهان هستید، از بین انواع مختلف درب ضد سرقت ارزان در شهر اصفهان ، درب های ضد سرقت ارزان را با ویژگی های مدنظر خود را در سایت ما جستجو کنید و با نمایندگان فروش درب ها ضد سرقت ارزان در اصفهان ، با آنها تماس بگیرید. آماده خدمات دهی به مشتریان عزیز میباشند

درب ضد سرقت ارزان اهواز

در صورتی که ساکن استان اهواز هستید، از بین انواع مختلف درب ضد سرقت ارزان در شهر اهواز ، درب های ضد سرقت ارزان را با ویژگی های مدنظر خود را در سایت ما جستجو کنید و با نمایندگان فروش درب ها ضد سرقت ارزان در اهواز ، با آنها تماس بگیرید. آماده خدمات دهی به مشتریان عزیز میباشند

درب ضد سرقت ارزان در کرج

در صورتی که ساکن استان البرز هستید، از بین انواع مختلف درب ضد سرقت ارزان در شهر کرج ، درب های ضد سرقت ارزان را با ویژگی های مدنظر خود را در سایت ما جستجو کنید و با نمایندگان فروش درب ها ضد سرقت ارزان در کرج ، با آنها تماس بگیرید. آماده خدمات دهی به مشتریان عزیز میباشند

درب ضد سرقت ارزان در اصفهان

در صورتی که ساکن استان اصفهان هستید، از بین انواع مختلف درب ضد سرقت ارزان در شهر اصفهان ، درب های ضد سرقت ارزان را با ویژگی های مدنظر خود را در سایت ما جستجو کنید و با نمایندگان فروش درب ها ضد سرقت ارزان در اصفهان ، با آنها تماس بگیرید. آماده خدمات دهی به مشتریان عزیز میباشند

درب ضد سرقت ارزان کرج

در صورتی که ساکن استان البرز هستید، از بین انواع مختلف درب ضد سرقت ارزان در شهر کرج ، درب های ضد سرقت ارزان را با ویژگی های مدنظر خود را در سایت ما جستجو کنید و با نمایندگان فروش درب ها ضد سرقت ارزان در کرج ، با آنها تماس بگیرید. آماده خدمات دهی به مشتریان عزیز میباشند

درب ضد سرقت فلزی
درب ضد سرقت برجسته روکش پی وی سی(pvc)
درب ضد سرقت مدرن
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.