ابعاد درب های ضد سرقت

درب های ضد سرقت در ابعاد های (Dimensions of anti-theft doors)  مختلف میتوان سفارش داد یا خریداری کرد پس نگران اندازه درب ها هنگام خرید نباشید ما سفارش انواع درب ضد سرقت در ابعاد مختلف را قبول میکنیم که این درب های ضد سرقت دارای اندازه های استانداردی هستند که هیچ گونه مشکلی در هنگام نصب درب های ضد سرقت پیش نمی آید

درب ضد سرقت مدرن - ابعاد درب های ضد سرقت

 

ابعاد درب های ضد سرقت و اهمیت اندازه گیری دقیق 

اندازه گیری درب های امنیتی باید با دقت انجام شوند. قبل از سفارش درب های امنیتی ، اندازه گیری دقیق ارتفاع و عرض باز شدن درب های ضد سرقت بسیار مهم است.

 همچنین مهم است که بررسی کنید که آیا زوایای دهانه همه 90 درجه است یا خیر. اگر درب امنیتی جدید برای باز شدن درب بسیار کوچک یا خیلی بزرگ باشد، ممکن است به خواص عایق حرارت و صدا آسیب برساند. ساختار درب امنیتی ممکن است تحت فشار نابرابر قرار گیرد و در نهایت شکست بخورد.

 حتی اگر بهترین درب های امنیتی موجود را انتخاب کنید اما نمی دانید چگونه درب ها را به درستی اندازه گیری کنید، نمی توان از مزایای آنها به طور کامل بهره مند شد. شما همچنین باید جنبه های زیر را در نظر بگیرید:

درب ضد سرقت لوکس
 • به محدودیت‌های اندازه برای ارتفاع و عرض درب امنیتی توجه کنید و سعی کنید خیلی نزدیک نشوید. به عنوان مثال، درب های امنیتی خانه نمی توانند بزرگتر از 2300 در 1000 میلی متر باشند، زیرا در این صورت خطر نشست درب امنیتی و مشکل در باز و بسته شدن درب امنیتی وجود دارد. اگر اندازه‌های درب‌های امنیتی مورد نیاز شما به حداکثر ابعاد نزدیک است، بهتر است گزینه‌های درب امنیتی جایگزین را در نظر بگیرید. به این ترتیب می توانید از مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری کنید.
 • اندازه مناسب شکاف های اطراف درب های امنیتی (بین درب امنیتی و باز شدن در) را انتخاب کنید.

تنها زمانی که اندازه گیری درب های امنیتی به درستی انجام شود ،می توانید مطمئن شوید که درب های امنیتی بادوام هستند، بهترین عایق حرارتی و صوتی را ارائه می دهند، از سرقت و غیره جلوگیری می کنند. در قرارداد امضا شده، مشتری باید میزان دقیق و اندازه گیری های امنیتی را مشخص کند. درب ها و لوازم جانبی آنها که قصد خرید آن را دارند (اندازه گیری ها توسط کارکنان ما بازنگری شده است)، و همچنین نشان می دهد که آیا درب های امنیتی باید توسط کارکنان ما نصب شوند یا به صورت جداگانه، روش نصب ترجیحی، در صورت وجود، و در صورت سفارش مشتری، دیگر درب های امنیتی تکمیل می شود.

درب ضد سرقت لوکس

نحوه اندازه گیری  ابعاد درب های ضد سرقت و درب های امنیتی

اگر تصمیم دارید به تنهایی اندازه گیری درب های امنیتی را انجام دهید، در اینجا چند قانون اساسی برای انجام این کار وجود دارد:

 • دراندازه گیری درب باید در ماشین حساب قیمت وارد شود. با این حال، راحت است که ابتدا دهانه درب را اندازه گیری کنید و سپس عرض شکاف های مورد نیاز برای عایق بندی را کم کنید. هنگام اندازه گیری درب های امنیتی بیرونی، آجرکاری به عنوان نقطه مرجع خود راحت است.
  • ارتفاع و عرض دهانه در باید در سه مکان اندازه گیری شود: ارتفاع دهانه در سمت چپ، در مرکز و در سمت راست اندازه گیری می شود. عرض دهانه در بالا، قسمت مرکزی و در پایین اندازه گیری می شود. این کار در صورتی انجام می شود که باز شدن درب تاب برداشته باشد. کوچکترین از سه اندازه گیری ثبت شده است.
  • تعیین مستطیل بودن دهانه درب بسیار مهم است (همه زوایای آن 90 درجه هستند.)برای این منظور می توانید از تراز یا ابزار دیگری استفاده کنید. همچنین می توانید دو قطر باز شدن درب را اندازه بگیرید و آنها را با هم مقایسه کنید. اگر مورب ها مطابقت نداشته باشند، باز شدن درب مستطیل نیست و این باید در پیش نویس مشخص شود.
  • فاصله بین قاب درب امنیتی و دیافراگم بایدحداقل 15 میلی متر عرض در هر یک از چهار طرف باشد. این برای عایق استفاده خواهد شد.
  • تحویل درب امنیتی باید به وضوح در پیش نویس مشخص شود. درب های امنیتی ممکن است چپ دست یا راست باشند. امکان انتخاب درب های امنیتی بازشو به داخل و بازشو به بیرون وجود دارد.

  همچنین مهم است که موارد زیر را برنامه ریزی کنید:

  • روشی که باید هنگام نصب درب های امنیتی مورد استفاده قرار گیرد، خواه سوراخ کردن در چارچوب باشد یا استفاده از گیره برای ثابت کردن درب امنیتی در دهانه است .
  • این که آیا کف قبلاً تمام شده است یا خیر؛مهم است که پس از اتمام کار، ارتفاع کف را در نظر بگیرید و درهای امنیتی را در این ارتفاع نصب کنید.
  • عرض صحیح شکاف بین چارچوب درب امنیتی و دهانه درب به طوری که فوم عایق وارد شود. این با توجه به روش نصب انتخاب شده و الزامات ساختمان محاسبه می شود.
  • همانطور که قبلاً ذکر شد، توجه ویژه به محدودیت های اندازه درب های امنیتی برای جلوگیری از هر گونه مشکل در آینده مانند باز کردن / بسته شدن دشوار یا مشکلات تاب برداشتن بسیار مهم است.

  با پیروی از این قوانین، اندازه گیری های صحیحی برای درب های امنیتی خواهید داشت که از بادهای سرد جلوگیری می کند، عایق صوتی کافی را فراهم می کند، هرگونه بار استاتیکی بحرانی را حذف می کند، از تلاش برای سرقت جلوگیری می کند و برای سال ها ثابت می ماند. جزئیات مشخصی از نحوه اندازه گیری درب های امنیتی در بخش بعدی آورده شده است.

درب ضد سرقت لامینوکس

دو نوع از درب های ضد سرقت و توضیحات ایعاد درب های ضد سرقت  آنها خواهیم پرداخت با ما همراه باشید:

درب های لمینیت ضد سرقت ام دی اف شکل با لمینیت دیافراگمی

 به قطر یک سانتی متر با طرح های متنوع از جمله طرح اسلیمی،طرح سه بعدی و بسیار شفاف و سیقلی میباشد .این مدل درب ضد سرقت در از روکش فلزی دور لامینا و ورق استیل یک تکه دور لمینیت ساخته شده است .

مدل ها و طرح های این مجموعه معمولا  از طرح های مدرن و هیبریدی ساخته میشود و تفاوت اصلی مقایسه با سایر مدل ها در نما های چند رنگ و سه بعدی مشخص و بر روی سطح در و شفافیت سطح در بسیار  بالاست به طوری که طرح های تولید شده در این نوع درب ها معمولا بسیار مدرن و خاص و با کیفیت و با دوام هستند در برابر رطوبت بسیار مقاوم هستند.

آنها ساختمان های طراحی مدرن یا در خانه های روستایی یا در شهر های مرطوب استفاده میشود این درب ها در حالت استاندارد دارای درب فلزی ضد سرقت و دو نوع قفل کالی اصل  دو تویی کالی اصل ترکیه با پنج سال گرانتی قفل سوم امنیتی یا قفل پستی ،دستگیره کلن عثمانی و قفل میباشد .

لوکس یا حلالی یا چشمی خاص و فریم فلزی به مشتری ارائه میشود گروه صنعتی ژیوان دُر با داشتن آپشن های متعدد بر روی درب های ضد سرقت فوق از جمله سیستم دزد گیر ، کد گزاری،پوشش چوبی روی اسکلت فلزی ،استفاده از چشم دیجیتال هوشمند به جای چشم معمولی ،طول کلاف آلومینیومی ،قفل چند زبانه و توانایی  به پاسخگویی نیاز مشتری را دارد .

ابعاد و تغییر رنگ درب استفاده از پشم شیشه یونولایت در داخل لنگه ،انتخاب نوع لمینیت گردو و یا راش توی ، استفاده از  دستگیره و بند درب ،انواع روزت  روی دستگیره در و بسیار از گزینه دیگر برای درب های ضد سرقت ،مشتری محترم شما با تکیه بر لیست گزینه های که در اختیار دارید میتوانید درب های ضد سرقت ساختمان شما را شخصی  سازی کرده و هزینه های خود را مدیریت کنید .

قفل درب ضد سرقت
 • در ابعاد 6.69 x 4.72 x 0.79 اینچ
 •  110mm طول تاب ضد سرقت درب گیره پیچ امنیتی است
 • قطر سوراخ: 4mm/0.16″؛ مقدار سوراخ: 7 سوراخ
 • نام محصول: محافظ درب امنیتی; محتوای بسته: 1 عدد حفاظ درب امنیتی، تعدادی پیچ
 • رنگ اصلی: رنگ نقره ای; جنس: فولاد ضد زنگ
 • وزن: 146 گرم
 • ابعاد: 110 × 63 × 23 میلی متر / 4.3 اینچ × 2.5 اینچ × 0.9 (L*W*H)

از ویژگی های این قفل :این محافظ درب شما را ایمن می کند و در عین حال فضایی برای مشاهده یا تهویه ایجاد می کند.

مواد سخت ابزار بادوام و محافظ محکم را تضمین می کند. با این قفل نوار چرخشی، درهای خانه، دفتر، هتل خود را با امنیت بیشتر ایمن کنید.

طریقه نصب و راه اندازی این نوع قفل :   انتخاب محل مناسب روی در و علامت گذاری سوراخ های پیچ؛ سوراخ کردن سوراخ ها و ثابت کردن قفل روی چارچوب در و برگ با پیچ.

بستن درب و تست قفل نوار چرخشی. 


ما به خرید مستقیم کارخانه اعتقاد داریم. ماموریت ما ارائه هزینه کمتر و کیفیت بهتر به مصرف کنندگان و توزیع کنندگان در هر زمان و مکان است. ما منبع یابی، کنترل کیفیت و تحقق را انجام می دهیم. ما در تلاش هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولات ما قابل اعتماد،  و به روز هستند و معاملات ما روان و سریع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.