درب ضد سرقت لابی

امروزه به دلیل زیباسازی نمای ساختمانها و اهمیت آن برای خریداران خانه ، استفاده از درب ضد سرقت لابی به دلیل زیبایی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

این مدل درب ضد سرقت لابی با سیم پیچ فلزی دور لولا و ورق فولادی یک تکه در اطراف لولا ساخته شده است. مدل ها و طرح های این مجموعه از طرح های بسیار متنوع و متداول ساخته شده است.

درب ضد سرقت لابی دولنگه

به درهای لابی ، علاوه بر زیبایی ، باید دارای دو ویژگی بسیار مهم باشند: اول ، مقاومت در برابر سرقت ، و دوم ، مقاومت در برابر آب و آفتاب ، مقاومت در برابر سرقت ، در مورد درب لابی ضد آب ، باید توجه داشت که درهایی که از ترکیب چوب در تولید آن استفاده می کنند ، مقاومت کمتری در برابر آب دارند و اولین پیشنهاد استفاده از سایبان های حداقل یک و نیم است.

درب ضد سرقت لابی ساختمان

طرحهای منتخب در این مدلها شامل تمام طرحهای موجود در تمام مدلهای ارائه شده می باشد. معمولاً بسیار متنوع است و با همه سلیقه ها سازگار است و از نظر کیفیت ساخت هیچ تفاوتی با سایر درها ندارد ، اما از نظر قیمت بالاتر از سایر مدلهای درب ضد سرقت لابی ساختمان دارای طرفداران خاص و معمولاً تولیدکنندگان و افراد خاص از این نوع است.

درب ضد سرقت دولنگه

درب ضد سرقت لابی ترک  ازکشور ترکیه وارد ایران می شود. درب ضد سرقت لابی ترک یکی ازدرب های ضد سرقتی لابی است که دارای کیفیت و قیمت بالا با متریال اصلی است.

درب ضد سرقت لابی چوبی

درب ضد سرقت لابی چوبی برای  ورودی ساخته شده و برای ساخت آن  از چوب های بسیار مرغوب استفاده می شود. این نوع درب ها را می توان کاملا سفارشی می توان ساخته شود.در ساخت درب لابی ضد سرقت می توان از چوب ، فلز و شیشه یا ترکیبی از آنها استفاده کرد و می تواند شامل طرح های مدرن یا کلاسیک باشد و با توجه به سلیقه خریدار ، رنگ های مختلف براق یا مات در نظر گرفته شود.

درب ضد سرقت دو لنگه

ابعاد درب ضد سرقت لابی

معمولا طبق مشخصات فنی درب های ضد سرقت و درب های لابی چوبی ، روال بر این قرار است که عرض های کمتر از ۱۵۵ سانتی متر به عنوان ابعاد درب لابی یک و نیم لنگه شناخته می شوند . درب لابی یک و نیم لنگه ، بازشو اصلی درب می تواند ۹۵ سانتی متر و ۴۵ سانتی متر برای لت کوچک در نظر گرفته می شود. ولی با توجه به نوع ساختمان ها معمولا عرض ها متفاوتی برای درب لابی چوبی مورد استفاده قرار می گیرد. درب لابی چوبی نیز به دونوع ساخته می شود.

درب ضد سرقت لابی دو لنگه و یک و نیم لنگه

همانطور که می دانید ساخت این درب ضد سرقت بیشتر زمان می برد. در ساخت درب ضد سرقت دو لنگه و یک و نیم لنگه از قفل های مخفی برای امنیت بالا  استفاده می شود. همین طور نصب این نوع درب نیز زمان بر تر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.