درب ضد سرقت دو لنگه

 
 درب ضد سرقت دولنگه (Double-leaf anti-theft door) نابرابر شامل یک لنگه درب اول و یک لنگه درب دوم است. یک قفل درب در وسط صورت منطبق لنگه اول درب و یک قفل روی صورت مطابقت لنگه دوم در قرار گرفته است.
یک لنگه تاشو ضد خش در قسمت جانبی بیرونی صورت منطبق لنگه اول درب ، یک موقعیت مقعر ضد خش در سطح جانبی بیرونی لنگه دوم درب و یک لنگه محدب ضد جوش قرار دارد.
 درب  ضد سرقت دو لنگه نابرابر در طراحی سازه بدیع و منطقی است. بعد از بسته شدن  می توانند یکدیگر را محدود کنند تا بتواند یک ساختار ضد سرقت ایجاد شود.
 عملکرد ایمنی بسیار ارتقا یافته است ، و درب ضد سرقت دولنگه از نظر ساختار کلی بالا ، از نظر ضد سرقت خوب ، از نظر ساختار کلی ساده و جمع و جور ، آسان برای ساخت و ساز، کم هزینه ، جذاب و زیبا در ظاهر و مطلوب برای جمعیت وسیع و کاربرد.
درب ضد سرقت دو لنگه

امنیت درب ضد سرقت دو لنگه

همانطور که پیداست ، درب ضد سرقت دو لنگه از ایمنی کمتری نسبت به درب تک لنگه برخوردار هستند. به دلیل عرض زیاد درب ضد سرقت دو لنگه ، مقاومت درب کمتر از درب منفرد است. علاوه بر این ، اصلاح و نصب درب ضد سرقت دو لنگه در کارخانه و در محل پروژه بسیار مشکل است زیرا یک طرف درب روی  در می نشیند و در نتیجه مقاومت را کاهش می دهد.

درب ضد سرقت لابی دولنگه

درب چوبی دو لنگه ضد سرقت

تولید و فروش انواع درب و درب چوبی ضد سرقت ، یکی از محصولات دیگر ژیوان دُر  است. در ساخت درب های چوبی دو لنگه ضد سرقت از بهترین مواد برای ساخت چنین درهای ضد سرقت استفاده می شود. به همین دلیل ، این درها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

ابعاد درب ضد سرقت دولنگه

درب ضد سرقت دو لنگه در ابعاد مختلف با حداقل عرض 105 سانتیمتر و حداکثر 200 سانتیمتر تولید شده و مربوط به درب دو لنگه می باشد.

از نظر ابعاد ، درب دو لنگه با اندازه استاندارد 205 سانتیمتر و ارتفاع 213 سانتیمتر در جلو ، 200 سانتیمتر عرض و 210 سانتیمتر ارتفاع در پشت قاب ، بزرگترین محصول در رده درب های امنیتی است. او هست.

البته همه محصولات دو لنگه  *235 سانتی متر به توجه داشته باشید که روتور و ابعاد آن تاثیری در قاب درب دو لنگه ندارند و با توجه به اینکه ابعاد پشت درب کار ضد سرقت دو لنگه 210 * 210 سانتیمتر است ، قاب مورد نیاز برای این محصول باید دارای ابعاد باشد. (داخل-داخل) 201* 211 سانتی متر.

درب ضد سرقت دولنگه

قیمت درب دو لنگه

درب ضد سرقت دو لنگه از نظر رنج قیمتی یکی از گران ترین محصولات در دسته درب های امنیتی است. مدلهای دو لنگه در مدت زمان طولانی تری نسبت به مدلهای تک لنگه تولید می شوند و در هنگام سفارش باید به این موضوع توجه کرد.

همچنین برای استعلام قیمت مدلها ، اطلاع از تولید و زمان تحویل سفارشات می توانید به صفحه تماس با بخش فروش یا صفحه تماس با ما مراجعه کرده و سوالات مربوط به این محصول را با مشاوران فروش شرکت در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.