درب ضد سرقت فلزی

درب ضد سرقت فلزی یکی از درهای ایمن و مناسب برای ساختمانهای ویلایی و ورودی ساختمانهای مسکونی است. درب های ضد سرقت فلزی در انواع تک لنگه ، دوتایی و یک و نیم موجود است که در دو رنگ تزئینی و الکترواستاتیک موجود است.

در درب ضد سرقت فلزی ، سطح فلزی درب مناسب فضای بیرونی و مکان هایی است که درب در معرض آب و آفتاب قرار می گیرد. البته باید توجه داشت که فلز به تنهایی عامل کافی برای انتخاب درب بیرونی نیست. نوع و کیفیت رنگ مورد استفاده نیز بسیار مهم است.

درب ضد سرقت فلزی

همانطور که از نامش پیداست ، این درب های فلزی دارای قاب فلزی هستند. بد نیست بدانید که برای انتخاب رنگ مناسب برای این درب ها ، لازم است به برخی نکات مانند عدم خوردگی فلز یا هوازدگی و همچنین زیبایی توجه شود.

درب فلزی ضد سرقت یکی از محبوب ترین مدل های درب ضد سرقت است. درب های ضد سرقت با توجه به نوع روکش چوبی ، بیرون زدگی درها و اتصالات مورد استفاده تقسیم می شوند و ساختار فلزی داخلی درب های ضد سرقت در همه مدل ها یکسان است.

به عنوان مثال ، برخی از مدلهایی که دارای طرح بدون برآمدگی (CNC) هستند. قیمت آنها کمتر از درهای راش ضد سرقت است ، درهای گردویی پوشیده تر از درهای راش ضد سرقت هستند و برخی از درها دارای اتصالات برنجی یا فولادی هستند که می توان از آنها استفاده کرد. قیمت درب ضد سرقت چشمگیر است.

درب ضد سرقت فلزی

آنچه در بازار به عنوان درب ضد سرقت فلزی می بینید عموما ساخت چین است. درب ضد سرقت ساخت چین همانند سایر اقلام وارداتی از این کشور به ایران دارای قیمت پایین و معمولاً کیفیت پایین تری نسبت به سایر مدل ها می باشد.

استفاده از درهای ضد سرقت که امروزه متداول است در هر شرایط آب و هوایی امکان پذیر است.

 به عنوان مثال ، اگر درب ورودی خانه شما رو به حیاط است ، باید دری را انتخاب کنید که در برابر رطوبت و تغییرات آب و هوا مقاوم باشد. بهترین پیشنهاد درهای فلزی ضد سرقت و مقاوم در برابر آب و هوا است.

ما به شما درب ضد سرقت ونوس یک طرفه فلزی ارائه می دهیم. زیرا علاوه بر استحکام و دوام خوب ، زیبایی را نیز به خانه شما می افزاید

درب ضد سرقت فلزی
درب ضد سرقت فلزی

انواع درب ضد سرقت فلزی

در بازار ایران دو نوع فلز ضد سرقت یا همان فلز وجود دارد: چینی و ایرانی. در مورد درب های فلزی ضد سرقت چینی قیمت کمتری نسبت به مدل ایرانی دارد .

 1. درب ضد سرقت فلزی یک لنگه
 2. درب ضد سرقت فلزی دو لنگه
 3. درب ضد سرقت فلزی یک و نیم لنگه

مشخصات درب ضد سرقت فلزی

 1. دسته هایی با طرح های مختلف با قفل
 2. قفل چند سیستم با چرخاندن کلید به طور همزمان در چندین جهت 
 3. نوار آب بندی مخصوص برای جلوگیری از ورود گرد و غبار
 4. چهار لولا مخفی قابل تنظیم
 5. تنظیم پس از نصب درب
 6. چشم با زاویه باز و زنگ هشدار
 7. قاب درب ساخته شده از فولاد گرم ، ضخامت 12 سانتی متر.
 8. داخل درب برای عایق صدا از عایق صدا ساخته شده است
 9. روکش درب با رنگ  سفارشی
 10. روکش درب از فلز با ضخامت های مختلف ساخته شده است.
درب ضد سرقت فلزی
درب ضد سرقت فلزی
 1. ویژگیهای  درب ضد سرقت فلزی.
 2. برای بازکردن درب های فلزی ضد سرقت ، داشتن کلید اصلی درب ضد سرقت ضروری است.
 3. امکان نصب انواع دوربین های الکترونیکی و دوربین های فیلمبرداری بر روی درب  در برابر سرقت و امکان اتصال آنها به اینترنت
 4. درب های ضد سرقت از سطح کامل فلزی نسوز ساخته شده است.
 5. درب ضد سرقت ضد صدا.
 6. درب ضد سرقت می تواند از یک لنگه ، نیم لنگه ، دو لنگه و موارد دیگر ساخته شود.
 7. پروفیل و فلز مورد استفاده در درب ضد سرقت فلزی ، با استفاده از بهترین مواد ، از کارخانه های معتبر داخلی است.
 8. قفل و اتصالات به کار رفته در این درب ضد سرقت همگی ترکی بوده و دارای 5 کلید می باشد
 9. اندازه قاب درب ضد سرقت فلزی  در انواع 14 و 18 میلی متری موجود است.
 10. ضخامت صفحه داخلی برای این درب 1.5 میلی متر است و با پرده و تمام زنجیر پوشانده شده است.
 11. درب ضد سرقت فلزی  با ماشین های پیشرفته با استحکام بسیار بالا جوش داده می شوند.
درب ضد سرقت فلزی
درب ضد سرقت فلزی

یکی دیگر از ویژگی هایی که باعث محبوبیت بیشتر درب های فلزی نسبت به درب های دیگر شده ، امکان استفاده از چندین نوع قفل در قسمت های مختلف است. این امر با درهای چوبی امکان پذیر نیست.

نکته جالب دیگر درب های فلزی این است که علاوه بر عایق بودن در برابر صدا ، گرما و سرما ، تغییرات دمای مختلف را نیز تحمل نمی کنند و شکل فیزیکی خود را حفظ می کنند.

 ابعاد قاب فلزی درب ضد سرقت 105 * 210 سانتی متر و عرض مفید آن بین 90 تا 92 سانتی متر است.

ضخامت صفحه داخلی مورد استفاده در درهای فلزی معمولاً کمتر از یک میلی متر و در بیشتر موارد حدود 0.8 میلی متر است.

درهای ضد سرقت ، که در واقع درهای فلزی هستند ، به طور کلی توسط زبان هایی که در هر سه طرف در باز و بسته می شوند ، قفل شده و محکم می شوند.

زبانه های مورد استفاده در این نوع درها معمولاً توخالی بوده و با اهرم به راحتی باز می شوند.

از مجموع موارد گفته شده ، می توان نتیجه گرفت که استفاده از درهای ضد سرقت با روکش فلزی ، از آنجا که سایر مصالح به کار رفته در آنها معمولاً از کیفیت پایینی برخوردار است ، ایمنی ساختمان را آنطور که باید و شاید تضمین نمی کند.

 • ابعاد پشت قاب 105 * 205 سانتی متر است

 • ضخامت درب 7 سانتی متر است

 • ضخامت قاب 12 سانتی متر است

 • دارای 8 کلید کامپیوتر.

درب های ضد سرقت فلزی نیز عایق صوتی نسبتاً خوبی هستند.

به دلیل متریال سطح این نوع درها ، به نظر می رسد که ضد حریق است.

   این نوع درها به طور کلی دارای دو کلید کار هستند. بنابراین پس از نصب درب ، این 2 کلید قدیمی شده و 6 کلید تحویل داده می شود که در افزایش امنیت استفاده از این نوع درها بسیار مثر است.

دربهای ضد سرقت چینی فلزی معمولاً با رنگ کوره الکترواستاتیک طرح چوب پوشانده شده است.

ابعاد قاب درب ضد سرقت فلزی تقریباً 105 210 210 سانتی متر و عرض مفید آن تقریباً 90 تا 92 سانتی متر است. ضخامت صفحه بالای این نوع درها حدود 8-9 میلی متر است.

اکثر درهای فلزی ضد سرقت دارای 4 لولا داخلی هستند که هر کدام دارای 5 نقطه تماس درب هستند.

درب ضد سرقت فلزی بهتر است یا چوبی

درهای ضد سرقت فلزی اغلب برای ساختمانهای ویلایی یا محیطهایی استفاده می شود که خارج از آن به محیط باز است ، اما درهای ضد سرقت چوبی برای درهای ورودی آپارتمان که سطح خارجی آنها به پله باز می شود ، مناسب است. درب های ضد سرقت فلزی به دلیل داشتن سطح فلزی در برابر رطوبت و نور مستقیم خورشید بسیار مقاوم هستند.

در ضد سرقت فلزی با بهترین قیمت در انواع درب  (درب ملامینه) درب hdf ، درب pvc ، درب mdf ، درب ABS ، درب تمام چوبی ، درب ضد سرقت ، … با امکان سفارشی در رنگها و ابعاد مختلف و امکان ارسال به سراسر ایران با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن.

تمام درهای  که در ژیوان دُر تولید می شوند دارای نمای داخلی چوبی روسی و عایق Hanikom ، سطح ملامین ، MDF یا HDF مطابق انتخاب مشتری و درب نصب شده است.

همانطور که از نامش مشخص است ، درهای فلزی دارای قاب فلزی هستند. بد نیست بدانید که برای انتخاب رنگ مناسب برای این درب ها ، لازم است به برخی نکات مانند عدم خوردگی فلز یا هوازدگی و همچنین زیبایی توجه شود.

همیشه بهتر است از رنگ هایی استفاده کنید که هماهنگی خوبی بین رنگ فلز و رنگ درب ضد سرقت ایجاد شود.

قابل ذکر است که امروزه بیشتر برای رنگ آمیزی چنین درهایی از رنگهای پودری الکترواستاتیک استفاده می شود.

نکته دیگری که باید در مورد درهای فلزی بدانیم این است که در این درها ، اگر روکش چوبی وجود داشته باشد ، رنگ فلز از پشت درب دیده می شود ، بنابراین مطمئن شوید که رنگ فلز را انتخاب کرده اید و همچنین هنگام انتخاب رنگ مورد علاقه خود به همچنین به قاب درب توجه کنید.

ژیوان دُر به نوبه خود در تولید درب های فلزی ضد سرقت ایران از پوشش الکترواستاتیک استفاده می شود که در برابر نور خورشید و باران کاملاً مقاوم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.