درب ضد سرقت چوبی

بسیاری از سبک های مختلف طراحی درب ضد سرقت چوبی در دسترس هستند. اغلب دربهای چوبی با سبک سنتی دارای یک یا چند جفت شکل پانل بر روی آنها هستند. طراحی درب های 6 پنل  یکی از رایج ترین سبک ها است. 

دربهای چوبی ضد سرقت  بیرونی چوبی ممکن است دارای شیشه باشد. ما می توانیم شیشه بالستیک  را در آن استفاده کنیم.

برخی از مشتریان ممکن است متوجه شوند که یک سبک روستایی یا مدرن برای نیازهای آنها بهتر کار می کند ، یا حتی یک درب ضد گلوله قوسی – همه گزینه هایی که ما ارائه می دهیم. در نهایت ، طراحی درب به عهده صاحب خانه خواهد بود. 

راه های زیادی وجود دارد که سارقان سعی می کنند وارد خانه شما شوند . اکثر درب های چوبی   آسیب پذیر هستند.  شما می توانید با استفاده از درب ضد سرقت چوبی از ورود سارقان به منزل جلوگیری کنید . زیرا دارای اختاری بسیار قدر تمند و دارای قفل های امنیتی می باشند.

درب ضد سرقت چوبی لوکس

درب ضد سرقت چوبی لوکس

لوکس ترین گزینه برای پوشاندن درب با امنیت بالا یا بالستیک شما با چوب طبیعی و جامد است. بشر هرگز نمی تواند پیچیدگی هایی را که طبیعت ایجاد می کند به طور کامل تکرار کند.

یک درب ضد سرقت با روکش چوب جامد بسیار شبیه به یک روکش با چوب مهندسی شده است. با این حال ، فرز چوب جامد ضخیم تر ، پیچیده تر و بسیار گران تر است.

درب ضد سرقت ارزان لوکس

مزایای درب ضد سرقت چوبی 

  • هنگامی که مشتریان طرحی را انتخاب می کنند که شامل فرز عمیق باشد
  • هنگامی که مشتریان می خواهند درب ضد سرقت با یک نوع چوبی خاص در ویژگی های مجاور ترکیب شود.

انواع مختلف چوب در ساخت درب ضد سرقت چوبی 

  • آلدر:   چوب آلدر محبوب است زیرا همه کاره است. با رنگ آمیزی ،  می توانند توسکا را شبیه انواع مختلف چوب کنند. دارای رنگ قهوه ای روشن طبیعی با الگوهای دانه ای زیبا اما ظریف است.
  • بلوط: بلوط یکی دیگر از گزینه های عالی است. درخت بلوط به عنوان چوب بسیار قوی و دلچسب شهرت دارد. معمولاً در مبلمان استفاده می شود و زمانی  در کشتی سازی محبوب بود . در واقع حدود 600 گونه مختلف بلوط وجود دارد. آنها تقریباً در  بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان رشد می کنند.
    • ماهوني: ماهوني يك انتخاب چوبي است كه بسيار زيبا در نظر گرفته مي شود. چوب به طور طبیعی ظاهر قهوه ای مایل به قرمز دارد و  لوکس ترین نوع چوبی است  که می توانید از آن در درب چوبی محافظ خود استفاده کنید.

یک درب بالستیک با تراش چوب طبیعی و جامد نیاز به تعمیر و  نگهداری کمی دارد . به عنوان مثال ، هر چند سال یکبار باید رنگ آمیزی اضافی اعمال شود.

درب ضد سرقت فلزی

درب ضد سرقت چوبی و فلزی

درب ضد سرقت چوبی بیشتر برای قسمت لابی یا برای آپارتمان ها استفاده می کنند . اما درب ضد سرقت فلزی برای قسمت بیرونی مثل درب ورودی ویلا ها استفاده میشود . البته امکان این وجود دارد که ترکیبی از این دو مورد نیز ساخته شود که بنا به خواسته شما عزیزان متفاوت است.

درب ضد سرقت چوبی سفید

شما می توانید انواع درب ضد سرقت چوبی را انتخاب کنید از لحاظ ابعاد اندازه و همچنین از  رنگ مورد نظر خود را سفارش دهید ژیوان دُر تولید کننده انواع درب ضد سرقت چوبی سفید و ر نگ های دیگر می باشد با ما تماس بگیرید.

درب ضد سرقت فلزی

درب ضد سرقت چوبی چینی

درب های ضد سرقت فلزی در بازار به عنوان درب ضد سرقت  چینی شناخته می شود که یکی از ارزان ترین و بی کیفیت ترین درب های ساخت چین است.

کیفیت این درب ها آنقدر پایین است که نمی توان آنها را به عنوان درب ضد سرقت چوبی در نظر گرفت زیرا در ساخت این درها از مواد بی کیفیت استفاده شده است و فولاد ندارند و صفحات داخل آن در برابر ضربه و استرس مقاوم هستند. آنها نیستند.

حتی راه حل های امنیتی ارائه شده توسط سازندگان این درها نیز بی تاثیر و با کیفیت ترین سینی ضد سرقت هستند ، اگرچه ظاهر مرتب و زیبایی دارند ، اما از کیفیت و امنیت بسیار پایینی برخوردار هستند.

درب ضد سرقت چینی یکی از معروف ترین محصولات بازار ایران است و یکی از پرفروش ترین کالاهای خارجی در این زمینه است.

درب ضد سرقت cnc روکش پی وی سی(pvc)

درب ضد سرقت چوبی در کرج

شما می توانید جهت ساخت و سفارش درب ضد سرقت چوبی و انواع دیگی را با ژیوان دُر تماس بگیرید ما با سراسر کشور  کار می کنیم از جمله کرج و مشهد ،درب ضد سرقت چوبی در مشهد

درب ضد سرقت cnc روکش پی وی سی(pvc)

قیمت درب ضد سرقت چوبی 

جهت دریافت اطلاعات لازم برای قیمت انواع درب ضد سرقت با ژیوان دُر تماس بگیرید.مفتخریم شما را در این زمینه یاری دهیم.

 
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.